Fórum Nábor členů AT Přihláška: Crutibrk 29.9.2015-30.9.2015 (Krůta na Hrad) - PŘIJAT

Založeno od Crutibrk, Před 3140 dny
Téma je zamknuto
Před 3140 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Zdar bobánci,
tak i já se přidám k tomu hejnu co tu se snaží procpat na pozici AT i když zatím vždy dostávaj banány (vid rekte).
Ale má to jeden háček, vůbec nevím co napsat protože všechny ty bobánky v AT znám a oni znaj mě takže uvidíme co tu sesmolím než půjdu spát.
  •  Věk 15+. Splňuji s rezervou 6let takže to je bez debat 
  • Přechozí zkušenosti s minecraftem. Budu polemizovat o tom co znamená "předchozí zkušenosti s MC" hrál jsem na pár serverech (vid rekte), nikdy jsem nebyl "atmyn" na tak dlouho aby o tom stálo mluvit
  • Smysluplné a inteligentní vystupování na serveru a webu. Hmm, možná to i splňuji
  • Funkční mikrofon pro pohovor na TS3 serveru. Hmmm, myslíte že mám funkční mikrofon Já vám nevím řekni FW nebo Maniaku jestli jo. :D
  • Znalost nejpoužívanějších pluginů a zkušenosti s administrací minecraft serveru.  V pluginech se nevyznám, s administrací nemám zkušenosti 

  • 1. Něco o vás.  Jsem špekoun co rád hraje hry (ne nejsem tlustej polštář). Jsem z Děčína, tedy +-25km od Maniaka (když hezky poprosíte tak ho pojedu přejet autem). Já nevím jsem prostě hovado co je na TS :D 
  • 2. Minecraft historie. Bylo nebylo kdysi dávno byl jeden člověk co si říkal notch no a ten vyvíjel hru která je dnes známá jako hra dětí a lehce retardovaných lidí (dále už jen MC). No a tak byla vydána hra která se stala průkopníkem v žánru OpenWorld/Build/Survival her a také se stala ikonou pro další vývoj mnoha dalších her. No den třídal den a v té hře se našel druh hráče který se rozhodl nejen "přežít další noc" ale chtěl postavit nebo předvést své umění stavět nebo vychytralost (trapky,aj.), Ta hra se stala tak moc prestižní až se ji rozohld koupit Microsoft a od té doby je MC od Microsoftu. A my hráči hrající se jen modlíme aby nedopadl jako Windows 10 :D (Dělám si prdel ale smazal jsem si zbytek toho textu a nechtělo se mi to znovu hledat) 
  • 3. Proč by jsi se právě ty měl stát členem AT Realcraftu a co nám můžeš nabídnout. Proč, to je dobrá otázka a já se pokusím dobře odpovědět, protože jsem flegmatik a řekněme že nejsem jako jistý člověk který se nechá lehce vytočit a pak se snaží všelijak škodit, řekněme že mám dost velkou kapacitu mozku abych chápal některé věci (budu tvrdit že nejsem debil). Co mohu nabídnout ..... členům AT (at již současným nebo i do budnoucna přijatých) trošku intelektu navíc :D, a serveru mohu dát své stavitelské umění (je mizerný já vím) mohu v některých věcech radit ostatním hráčům (at již 10- nebo 10+) ale jen tehdy pokud se budou chovat slušně, protože když se někdo chová jako dement tak si podle mě nezaslouží aby mu bylo pomáháno, spíše naopak hráč vulgárně vystupující by měl být adekvátně potrestán.

S pozdravem,
Dušan Říha - alias Krůta/Crutibrk

PS: V podstatě sázím na to že mě zná wal, maniak, vědí jak se chovám atd....
Takže kdo mě nezná z TS tak se poradte s těma dvouma šaškama :D než mi napaříte "NOPE"
A ne nebudu si hrát s barvičkama a odstavečkama, je to dost přehledný a pokud to je soutěž kreativity a množství barviček tak mě rovnou vynechte.
Před 3139 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
No Crůťo Crůťo, nemáš zkušenosti s administrací, ale dokážeš poradit a to je pro mě na jednu pozici dostačující až až, vše se můžeš do budoucna doučit a třeba to dotáhnout dále.
Znám tě dlouho a proto vím, že dát ti ANO není špatné rozhodnutí.

" tedy +-25km od Maniaka (když hezky poprosíte tak ho pojedu přejet autem). "     -> tak koukejte prosit ! :D

Jinak za 1. Porušil si pravidla náboru a psal si do jiné přihlášky.
               2. Abych ti na to co si napsal odpověděl. Ano tolerujeme toho hodně protože jsme startovací server v rozjezdu, tudíž si radši všechny poslechneme na TS než soudit jen podle přihlášky. Příští bude přísnější, ale myslím si, že ho zažiješ.
Like
0
Před 3135 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
ANO
Like
0
Před 3135 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Přijat k pohovoru.
​Sleduj další informace na webu.
Like
Téma je zamknuto
Chirurg
Celkem je online 1 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 13 dny
jdu na server stepo
Před 22 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 23 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 23 dny
pride nekdo
Před 24 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
uz se tesim na oslavu
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
Beru pití a něco na grill
Před 26 dny
UwU
Před 27 dny
jump2 OwO
Před 28 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 30 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 30 dny
tady tobi
Před 36 dny
uni :o
Před 43 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: