Fórum Dotazy Problém s hraním MC

Založeno od kingofking, Před 2946 dny
Téma je zamknuto
Před 2946 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
Zdravím :D už delší dobu mě štvě drobnější věc kvůli které nemůžu hrát, je to padání/vyhazování ze serveru (přesně nevím jak to říci)
Normalně hraju , dokonce vidím jak se pohybuje hráč, jak staví a najednou mi napřk. nejde zvednout item a po 3s se automaticky odpojím a napíše mi to :

                                                                                         Spojení Ztraceno

               Internal Exception: java.io.IOException: Stávající připojení bylo vynuceně ukončeno vzdáleným hostitelem 

                                                                     
po pádu když se chci přihlásit tak mi napíše:

                                                                      You are already connected to this proxy!


Snad chápete jak se cítím, než jsem postavil 1 block tak mi to spadlo 5 krát po sobě, měl jsem chuť vyhodit komp z okna normalně.... od 18.4 kdy to začalo jsem si proto dal menší pauzu a jak vidím tak to nepřestalo...
Zkoušel jsem restart modemu, zkoušel jsem i jiné servery,hry, šlape to jak má, když držím space a někam jdu, tak po 5s mě to vyhodí pro změnu za fly... což je nesmysl... mám Optifine 1.9 HD, jiný mod nemám, kromě Schematiky které nepoužívám.
Dřív mi to vůbec nedělalo, krom pár výjímek kdy jsem kácel les s gold sekerkami, tak mi to dost značně padalo stejným způsobem  ale když jsem přestal tak to bylo zase vpoho.



Jinak, zkoušel jsem přes fraps vyfotit obrazovku po pádu kde je to napsáno přímo, ale letecká pošta mi po chvilce napíše že "tato stránka není dostupná" :D snad vám to nějak pomůže k vyřešení mého problému

Předem děkuji za odpověď :)
Kingofking



P.S Jestli jsem to napsal do špatné sekce tak se omlouvám

 
Like
0
Před 2946 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Stávalo se mi to taky skus se kouknout jestli ti něco nežere připojení
Like
0
Před 2946 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
mám program  který mi umožnuje kontrolovat celou wifinu, odchozí a příchozí připojení, vše co se jen připojilo k wifině vidím, 1 tablet, 3 mobily, Host (Neboli Administrátor) dnes jsem v podstatě byl doma sám, a na svém mobilu mám wifi vyplé, takže jedině co žralo net tak byl počítač (MC,Ytb,Skype) zkoušel jsem i vypnutí všech zbytečních věcí na kompu ale ani to nepomohlo ale i tak děkuju Horvalde o radu :)
Like
0
Před 2946 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Taky je možnost že to bude Javou
 
Před 2946 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
Reinstall MC jsem zkoušel (smazáný .minecraft) a RAM mám v pořádku, v záloze ještě 2 GB, nic víc mě nenapadá kolem javy
Like
0
Před 2946 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
odinstaluj JAVA  a nainstaluj si novou 64bit javu mohlo by to pomoct ... je to operace na 5min
http://www.java.com/en/download/manual.jsp 
Před 2946 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
Děkuji vám oboum :) buď mám rychlejší net a nebo to bylo kvůli té javě :) tak jako tak to funguje a jsem za to rád :) navíc mám drobnější grafické vylepšení Majncraftu, ale méně FPS :D můžete lock

ještě jednou velmi děkuji :)
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 23 dny
jdu na server stepo
Před 32 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 33 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 33 dny
pride nekdo
Před 34 dny
Já taky přijdu
Před 36 dny
uz se tesim na oslavu
Před 36 dny
Já taky přijdu
Před 36 dny
Beru pití a něco na grill
Před 36 dny
UwU
Před 37 dny
jump2 OwO
Před 38 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 38 dny
kk
Před 40 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 40 dny
tady tobi
Před 46 dny
uni :o
Před 53 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: