Fórum Představte nám své projekty Soutěž o Diamond VIP + 30 CZK

Založeno od Pajda, Před 2953 dny
Téma je zamknuto
Před 2938 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
PatrickJane, pokud nemáš nic k tématu, nezakládej zbytečný off-topic, díky.
Like
Před 2938 dny

Témat: 1
Příspěvků: 15
Hráč
flipy napsal:
okey pane učitely gramatiky :) doufám že jsi spokojen že jsi nas tu takhle pekne ponaučil , ukázal jsi se tu a jetli že jsi se přisel ukazat aby jsi mi doplnoval HÁČKY , ČÁRKY + nějaké pravopisné chyby tak zase mužeš víš co :) myslim si že jsi jak mne tak Horviho dost naštval a mužeš zase jít :) a mimochodem příšte ti piš do PMka a ne do Táémata určeneho k Pajdovo souteži . dekuji Flipy 

Ps.:  no tak se mi nechce prsty cvakat nahoru a ve tme bez lampy hledat š/č/ř/ž/ý/á/í/é/ě vĚtŠinou to nedĚlÁ nikdo 


*Pane učiteli *doufám, že jsi spokojen, že jsi nás tu takto pěkně ponaučil * ukázal ses tu *a jestliže ses přišel ukázat *doplňoval háčky, čárky * Pozn.: A znovu +? Opravdu s tím začni něco dělat. *pravopisné chyby, tak zase můžeš víš co. - Pozn.: Myslím, že ve spojení "můžeš víš co" je možné čárku prominout, aby věta správně vyzněla. * Myslím si, že jsi jak mě tak Horviho * a můžeš zase jít * a mimochodem příště *si - Pozn.: Nejsem si jist, co jsi myslel, ale předpokládám, že toto.  *témata určeného k Pajdově soutěži. Děkuji, Flipy - Pozn.: "Děkuji, Flipy" by bylo vhodné vložit do samostatného odstavce, ale nechám na autorovi.


 
Like
0
Před 2938 dny

Témat: 1
Příspěvků: 15
Hráč
FreeWall napsal:
PatrickJane, pokud nemáš nic k tématu, nezakládej zbytečný off-topic, díky.


Omlouvám se. A mimochodem radost číst takto napsanou zprávu. Už dlouho jsem tu nic tak kvalitně napsaného neviděl. :)

S pozdravem
PatrickJane
 
Like
0
Před 2938 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
PatrickJane napsal:
Omlouvám se. A mimochodem radost číst takto napsanou zprávu. Už dlouho jsem tu nic tak kvalitně napsaného neviděl. :)

Už dlouho jsem neviděl někoho tak otravného jako jsi ty. Doporučuju s tim přestat.

S pozdravem
FreeWall
Před 2938 dny

Témat: 7
Příspěvků: 33
Hráč
nizlerTV napsal:
Pajdo ja vim ze ses asi nemohl dostavit ale svou stavbu uz znova nezborim a nepostavim novou bud  zase urcis cas a nebo to udelas v nasi nepritomnosti.             
                                                                                                                                                                              S pozdravem nizlerTV


Neboj se, neboř nic ;) Napíšu pak sem do příspěvku, stačí abych mohl otvírat dveře atp. /res pset Pajda use t.
 
Like
0
Před 2938 dny

Témat: 7
Příspěvků: 33
Hráč
flipy napsal:
Pajda napsal:
To opravdu z 9 lidí napsalo resku jen 3? 90 Kč zdarma a vy se toho ani pořádně nechytnete.. Máte ještě čas do zítřka.. tak snad napíše ještě pár lidí
  

hele Pajdo je hezké že se snažís neco pořádat ale nevím kčemu ti to je když na serveru si stejně skončil :D -,- :D 
lidi taky chtejí stavet sve projekty i když chapu je to Diamond VIP + 30 CZK ALE .... stejne ti to je k ničemu když si se zbavil MODA + odešel ze serveru :D 

.... nojo no :)   jako v te tve minule souteži jo hele tak ja ti postavim piramidu (ty mi řeknes nedostavene a neda se v tom vyznat ) :D ehm...  od čeho myslis že je piramida ( vezmi  si Egypt ( Faraoni mely jako hrobku piramidu + protože Egypt je z roku kolem 3100 p.ř.nl  tak asi dnes když pojedeš do Egypta se podívat na piramidu :D co zní bude :D ... TROSKY a ta moje byla dostavena ) + v piramide je hodne chodeb JAKO SEM TO MEL JA ( kvuli zlodejum ) proto je piramida zabezpečena  VÍCE CHODBAMI A PASTĚMI  ktere tam byly asi 2 ( a ta jedna zničena )  taky proto sem to udelal naschval ( a taky proto se ted nebudu učasnit teto souteže ! nazdar . F
 


Ahoj, Flipy rád bych ti něco pověděl ke tvé pyramidce.. dostavěná nebyla, sám si mi napsal, že si na to neměl čas.. S prominutím, bych to postavil i já a byla by ještě hezčí ;-)  To že uděliš pár chodeb a tam postele, promiň ale to dostavěné není, nikde tam nebyla ta hrobka, jen čistě pYramida. Ještě bych ti rád řekl, že čárky ( , ) se píší za slovo takže asi nějak takhle: Flipy neměl si dostavěnou pyramidu protožesi na ni neměl čas.

Proč to dělám ? Bohužel, zůstalo mi zde 93 CZK co s tím mám udělat, povídej ;-) 

Zbavil sem se moda - Ano, to máš pravdu, nebavilo mě to tu, proč?
- Nebyl tu nikdo, s kým bych si mohl popovídat, když mi zabanovali Tea a Patrik i Kamzík odešli, jelikož je to tu nebavilo, ani se nedivím.. Mod nemá zde v AT žádnou cenu, například když si na mě kingofking stěžoval, tak to se mnou vubec neřešili a Conty(Rekt) kterej nebyl 3 dny aktivní a nebyl u toho tak ten to tady řešil ze všech nejvíc.. Nakonec to nedopadlo nijak.

Jo a že lidé chtějí stavět své projekty,, no dům na kterej máš 15 dní.. To je sakra špatná výmluva  :-( 

Rád bych slyšel odpověď na to, co mám s těmi czk udělat, děkuji P.

Jinak děkuji za zaspamování téhle soutěže off topickama ;-) 
 
Naposledy upraveno: Před 2938 dny
Like
0
Před 2937 dny

Témat: 15
Příspěvků: 64
Hráč
Pajdo Díky za odpověď :-)
 
Like
0
Před 2937 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
no Pajdo kdyby jsi hrobku prošel najdes to ( mel sem tam protebe připraveno jako vízdobu s dia/iron/gold bloky + hrobka v podzemí + elytra jako dar  a stěmi penězmi nwm no ale tak k čemu dum/mesto/vesnici když tam bydlet nebudes ... 

a podekování za spam pis Patrikovi :) ;D
Naposledy upraveno: Před 2937 dny
Like
Před 2937 dny

Témat: 2
Příspěvků: 8
Hráč
Pajdo neboj se žiju :) ja ti rikal že se to stane, ale ty vis kde mne najit a dvere mas furt otevrene :) kdyby neco budu sem obcas chodit kontrolovat soukrome zpravy :)
Like
1
Před 2937 dny

Témat: 7
Příspěvků: 33
Hráč
flipy napsal:
no Pajdo kdyby jsi hrobku prošel najdes to ( mel sem tam protebe připraveno jako vízdobu s dia/iron/gold bloky + hrobka v podzemí + elytra jako dar  a stěmi penězmi nwm no ale tak k čemu dum/mesto/vesnici když tam bydlet nebudes ... 

a podekování za spam pis Patrikovi :) ;D


Možná, že kdyby si byl online na serveru všiml bych si toho ;)

E: Stále si mi neodpovědel, co mám udělat s těmi 93 CZK.
čekám ;)
Naposledy upraveno: Před 2937 dny
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 26 dny
jdu na server stepo
Před 35 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 36 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 36 dny
pride nekdo
Před 37 dny
Já taky přijdu
Před 39 dny
uz se tesim na oslavu
Před 39 dny
Já taky přijdu
Před 39 dny
Beru pití a něco na grill
Před 39 dny
UwU
Před 40 dny
jump2 OwO
Před 41 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 41 dny
kk
Před 43 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 43 dny
tady tobi
Před 49 dny
uni :o
Před 56 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: