Fórum Nábor členů AT Přihláška Goldenpvp_YT o helpera - zamítnuto

Založeno od Goldenpvp_YT, Před 2971 dny
Téma je zamknuto
Před 2971 dny

Témat: 1
Příspěvků: 1
Hráč
Něco o mě:
Ahoj mé jmeno je Ondřej Novotný a je mi 12 ale sice málo ale už mam s tím zkušenosti být v A-teamu.Bydlím v Kbelnice kousek od Jičína.Minecraft hraju 6 let a pořád mě baví a bavit bude.Na Real craftu jsem se objevil před 20 dněma.Chodím na 1 ZŠ 7.B.Nejlepší na tom je můj sen je být helperem no a to po vás žádám.Na serveru mam pár kamarádů ale nikoliv nepřátelé.Omlouvám se že tu budou někde chyby

Moje minecraft historie:
Minecraft hraju od tý doby kdy vyšla 1.4.A pak tu byla 1.5.2 kde jsem také začal hrát multiplayer.Moje první dojmi?No prostě super!!!:D
A také na 1.5 jsem byl majitelem jednoho serveru.Většinou na survivalu jsem si něco vždy cheatnul ale v 1.7 už jsem se to odnaučil.Ale pak mě minecraft nebavil.Ale jelikož vyšla 1.8 tak jsem nemohl odolat :D!Od 1.5.2 mam skin a nemám originalní minecraft.

Zkušenosti s Admistrací:
Jenou jsem byl helper ale vyhodili mě protože jsem všem dával op.Ale poučil jsem se.Potom na to serveru jsem byl znovu helper ale už jsem byl v poho.Ale majitel druhý den chtěl skončit a tak mi nabýdl server.Divný ne?Ale majitel nikomu nechtěl dát server z A-teamu protože jim nevěřil ale já byl novej tak to skusil.Ale druhý majitel mě rychle zabanoval když ten první odešel a zabanoval mě proto aby jsem nedostal server.A tak jsem už rači byl helper jenom asi pak 4x jsem byl a potom 2x majitel s kámošem ale server se zboural a nebo jsme se pohádali.Tak to je asi vše a s pluginy to umím.

Proč chci být v A-teamu?:
No to je lehký,protože chci pomáhat hráču když neumí resku a nebo když nemohu najít svůj dům a nebo neví jak založit obchod atd...No baví mě to a hlavně když se někdo pohádá tak aspoń je mohu sklidnit ale jako hráč nemohu protože si dělají co chtějí.Zkrátka rád lidem pomáhám jako v realu :)

Děkuji že ste si to přečetli a omlouvám se za chyby :)

S pozdravem Goldenpvp_YT
Like
0
Před 2971 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Nesplnění podmínek - zamítnuto.
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
kiler
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 27 dny
jdu na server stepo
Před 36 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 37 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 37 dny
pride nekdo
Před 38 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
uz se tesim na oslavu
Před 40 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
Beru pití a něco na grill
Před 40 dny
UwU
Před 41 dny
jump2 OwO
Před 42 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 42 dny
kk
Před 44 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 44 dny
tady tobi
Před 50 dny
uni :o
Před 57 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: