Fórum Nábor členů AT Přihláška: Sir MurphyJet - Přijat

Založeno od MurphyJet, Před 2975 dny
Téma je zamknuto
Před 2975 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
                                       Zdravím všechny pohlaváře z RealCraftu! Mé "jméno" je MurphyJet

1. Něco o vás ..... Mnozí z vás "člověka" schovaným pod nickem MurphyJet už zná,ale pro ty co ještě neměli tu "čest" se představím. Jsem 20 letý "student" z Královéhradeckého kraje,aktivně se věnuji lednímu hokeji a čištění bot,samozřejmě rád hraji i PC hry (jinak bych tu nebyl),od nejrůznějších RPG jako například Skyrim,série Gothic až po takové jako SAMP nebo MineCraft.



2. Minecraft historie.....   K MineCraftu mě paradoxně přivedl administrátor Crutibrk spolu s GetRektem (Contym) a dalšími hráči z teˇuž zrušeného SAMP serveru ReálnýŽivot,kde jsem strávil dost času...Už tomu je více jak rok a půl od prvního zapnutí MC právě na tomto serveru a v podstatě jsem nikam jinam nechodil.Musím říct že mě MC přijemně překvapil,mnoho lidí říká. že je to jen kravina pro děcka (kostičky) ,ale já v tom našel možnost kreativně tvořit a to mě baví.


3. Zkušeností s administrací serveru.....  Zkušenosti s nějakou funkcí na žádném serveru nemám,ale nejzákladnější věci znám a zbytek se dá bez problému doučit.

4. Proč by jsi se právě ty měl stát členem AT Realcraftu .....  Nabídnout vám můžu člověka,který když bude na serveru pomůže se vším potřebným a postará se i o nějakou tu srandu.


5. Ostatní. Dle libosti můžeš přidat další odstavce a napsat nám v nich nějaké užitečné informace..... Je mi známo že ze SAMPU nemám zrovna dobrou pověst,hlavně co se týče narážek na negramotné lidi,ale když vidíš jak to bije do očí,těžko se udržíš :D

S pozdravem 

Sir MurphyJet
Před 2975 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
+ Věk
+ Znám tě ( bohůžel ) :D
+ Nahraný čas
+ Aktivita
+ Když ti nekape tak jsi v pohodě 

Uvidíme co ukážeš na pohovorech. ANO.
Like
Před 2975 dny

Témat: 2
Příspěvků: 7
Hráč
Vek: ok
Čas: ok
Aktivita: zatiaľ ok
Skúsenosti: -
Správanie: - Ak sa staneš moderátorom tak ti vrelo odporúčam aby si popracoval na miernosti a pokore. Pretože mam možnosť si všimať občas tvoje reakcie a úprimne...  akurát to múti vodu. Musiš si uvedomiť že mať funkciu znamená mať tiež zodpovednosť voči ostatným, tzn. že si nemôžeš dovoliť vyskakovať na každého za každú hovadinu ktorú na servery ktokoľvek urobí. Takéto správanie by hádzalo zlé svetlo na teba a na server + by to pravdepodobne malo za následok odpadnutie hráčov zo serveru. A to mi môžeš veriť, lebo zopár podobných funkcionárov tu už bolo :)

Dávam: ANO ale je to na pomedzí. Tvoje skutky rozhodnú za teba.
Před 2975 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
GetRekt napsal:
+ Věk
+ Znám tě ( bohůžel ) :D
+ Nahraný čas
+ Aktivita
+ Když ti nekape tak jsi v pohodě 


Uvidíme co ukážeš na pohovorech. ANO.




 
Před 2975 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Like
0
Před 2975 dny

Témat: 3
Příspěvků: 12
Hráč
Videl jsem te na serveru radit, ale podle meho nazoru i docela urazet ostatni hrace, coz podle meho neni moc dobre, pokud chces byt moderator. Zda se mi, ze obcas vyprovokovavas zbytecne hadky, ale mozna je to jen muj pocit. Pokud prestanes delat tyhle veci, pak ano,  ale za sebe ti ted dam NE, i kdyz uz to stejne asi nic nezmeni
Like
0
Před 2974 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Murphy u tebe jsem hodně přemýšlel a znám tě už z Rž, takže vím jaký jsi, ale šanci bych ti dal k pohovoru proto říkám Ano
Ale chci aby ses pak trošku zamyslel nad chováním a vyjadřováním, kdybys k nám přeci jen připadl, což ti přeji.
Like
1
Před 2971 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Přijat do druhého kola náboru, sleduj další informace na webu.
Like
1
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 27 dny
jdu na server stepo
Před 36 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 37 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 37 dny
pride nekdo
Před 38 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
uz se tesim na oslavu
Před 40 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
Beru pití a něco na grill
Před 40 dny
UwU
Před 41 dny
jump2 OwO
Před 42 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 42 dny
kk
Před 44 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 44 dny
tady tobi
Před 50 dny
uni :o
Před 57 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: