Fórum Návrhy na zlepšení Výkupny u Mob Areny

Založeno od HorvaldMartin, Před 2965 dny
Téma je zamknuto
Před 2965 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Zdravím napadlo mne že by bylo dobré udělat u MobAreny něco jako výkupnu třeba s úplně směšnými částkami ale lidé by se pořád neptali co mají dělat s věcma z M. A. nevím co více sem napsat zkrátka udělat něco jako je na survivalu ale dát tam to co padá z Mob Areny
Před 2965 dny

Témat: 5
Příspěvků: 53
Hráč
Podle toho co vím je možné, že se v blízké době mob arena upraví aby dávala peníze. Ale těžko říct.
Like
Před 2960 dny

Témat: 15
Příspěvků: 64
Hráč
toby bylo vazne dobry souhlasim
Like
0
Před 2950 dny

Témat: 1
Příspěvků: 15
Hráč
Martine, to je opravdu dobrý nápad, nemohu než souhlasit. Jistě jsi nad tím přemýšlel dlouho, myslím, že to má hloubku. Opravdu by to něco takového chtělo. Hráči to jistě ocení.

Horvalde, celý ten nápad je jeden velký kýč. Naprostá zbytečnost, nedivím se, že to přišlo od tebe. Už nevíš co bys dělal, tak se bavíš vymýšlením blbostí. Už tak má server problémů dost, evidentně rád ještě nějaké přiděláváš. Je-li tu alespoň někdo rozumný, pak tvůj nápad nikdy nemůže projít dál.
Like
1
Před 2950 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
PatrickJane napsal:
Martine, to je opravdu dobrý nápad, nemohu než souhlasit. Jistě jsi nad tím přemýšlel dlouho, myslím, že to má hloubku. Opravdu by to něco takového chtělo. Hráči to jistě ocení.

Horvalde, celý ten nápad je jeden velký kýč. Naprostá zbytečnost, nedivím se, že to přišlo od tebe. Už nevíš co bys dělal, tak se bavíš vymýšlením blbostí. Už tak má server problémů dost, evidentně rád ještě nějaké přiděláváš. Je-li tu alespoň někdo rozumný, pak tvůj nápad nikdy nemůže projít dál.


Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Raiiju
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 13 dny
jdu na server stepo
Před 22 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 23 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 23 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
uz se tesim na oslavu
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
Beru pití a něco na grill
Před 26 dny
UwU
Před 27 dny
jump2 OwO
Před 28 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 30 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 30 dny
tady tobi
Před 36 dny
uni :o
Před 44 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: