Fórum Nábor členů AT Přihláška: Morlox330 27.9.2015 - PŘIJAT

Založeno od morlox330, Před 3142 dny
Téma je zamknuto
Před 3142 dny

Témat: 3
Příspěvků: 11
Hráč


Zdravím Vás, moje jméno je Petr Sláma, je mi 18 let (7.1.1997), momentálně žiju v malé vesnici Vysoká Pec v Ústeckém kraji, přechodné bydlište mám v Kadani. Vystudoval sem úspěšně střední školu v oboru operátor logistik a momentálně pracuji v hodně známé celosvětové společnosti EATON. Většinu času trávím u počítače, protože natáčím hry na YouTube, aktuálně mám přes 1000 odběratelů a dělám co se dá aby to číslo bylo ještě větší :) Mezi mé koníčky patří: Jízda na kole, fotbal, hokej, poker a další aktivity.
Co se týkalo školy, tak sem byl strašně hloupej :D Vyšel sem z osmé třídy rovnou na střední a teď už makám ve fabrice, vlastním řidičák skupiny B. To by asi bylo ve stručnosti o mně.. :)



Minecraft sem začínal hrát od verze 1.2.5 (Té novější), upřímně sem minecraft před tím nenáviděl, ale jak sem si ho zahrál, tak se mě chytnul a je to asi moje nejdýl hranější hra na počítači. V minecraftu umím vše co potřebuji, něco sem stále nevyužil, co se týče některých věcí co neumím, zapnu si wikinu a dělám to podle ní.. :) Co se týče mého hraní minecraftu jako takového, tak sem ještě nedávno takové období, kdy sem ten minecraft ani nezapnul, ale teď se snažím, když zrovna mám čas ho hrát jak nejdýl můžu.



Tady se trošku rozepíšu, protože zkušeností mám víc než dost.. :)

  • 2013 -  Nějaký nejmenovanný server, kde jsem byl builder (V té době sem začínal hrát minecraft)
  • 2013 - 12 leden - Server Minecraft Česky, hlavní admin, verze 1.4.6 (Server již přes rok nefunguje)
  • 2013 - 15 června - Server 1GAMING.eu, administrátor, server taktéž nefunguje
  • 2013 - 24 září - Privátní server RefMox, vlastní server, zrušen z důvodu nedostatku financí.
  • 2013 - 12 listopad - server CraftingTogether, helper, nevím co se se server stalo.
  • 2014 - 8 ledna - server SignalCraft , vlastní server, zrušen.
  • 2014 - 15 březen - Realuniverse, vlastní server, zrušen.
  • 2014 - 25 srpen - Wobocraft.eu (Dnešní woblex) vlastní History server, bývalý spolumajitel potálu.
  • 2014 - listopad - Stevecraft.cz, dlouhodobý helper & youtuber, odešel sem - nedostatek času.
  • 2015 - leden - Další pokus o vlastní server, Minestrikers, majitel.
  • 2015 - únor - Gamemaster na serveru Majnr.cz
  • 2015 - srpen - Letsplaymc.eu - Administrátor


Co se tedy týče zkušeností, tak si myslím že jsou víc než dostačující, umím upravit pluginy, znalost pluginů jako takových, server, vše co se točí okolo administrace serverů, znám potřebné příkazy které bych využil na svém postu a minecraft celkově.



Jelikož sem hrál dlouho na SA:MP serveru Reálného života, tak vím kdo stojí ve vedení, když sem poprvý přišel na server to bylo ještě něco menšího, neslo to název tuším reálného života, ale když sem přišel tento týden prvně na web, tak si myslím že web hned zaujme a to platí stejně o serveru, jelikož se komunita serveru rozrůstá a hraje tam i přes 20 lidí denně a co si budeme povídat, né každý má čas z admin teamu být na serveru, tak bych dal ruku k dílu a připojil se k Vám. Můžu nabídnout, flexibilitu, příjemné vystupování, ochotu pracovat v týmu, nejsem výbušný a i primitivní otázky jako například, jak se dělá crafting table, dotěrnost některých hráčů a samotné opakované vyptávání na něco, mě nerozhodí. Pokud by samozřejmě bylo nutné, rád pomůžu z nastavením serveru, nějakými vychytávkami apod. :)



Co na závěr? No snad díky za Váš čas, že jste si tuhle trošičku delší přihlášku přečetli a budu se těšit na Vaše rozhodnutí.. :)
Mějte se krásně, hezký den.. :) Morlox330

 
Naposledy upraveno: Před 3142 dny
Like
0
Před 3142 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Dávám ti Ano díky tvým zkušenostem dá se říct se vším jak říkáš.
Like
0
Před 3142 dny

Témat: 1
Příspěvků: 4
Hráč
Přihláška je hezká, neudělal jsi to jako někteří, rychle a zbrkle. Zkušeností máš více než dost (prověříme si případně na pohovoru).
Nemám ti co vytknout. 

ANO
Like
0
Před 3142 dny

Témat: 0
Příspěvků: 2
Hráč
+Pěkná prihláška 
+ Dobré zkušenosti

ANO
Like
0
Před 3142 dny

Témat: 0
Příspěvků: 3
Hráč
+ Viz. hore

Ta mě taky
ANO. 
Like
0
Před 3141 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Přijat k pohovoru.
​Sleduj další informace na webu.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 13 dny
jdu na server stepo
Před 22 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 23 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 23 dny
pride nekdo
Před 24 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
uz se tesim na oslavu
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
Beru pití a něco na grill
Před 26 dny
UwU
Před 27 dny
jump2 OwO
Před 28 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 30 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 30 dny
tady tobi
Před 36 dny
uni :o
Před 43 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: