Fórum Nábor členů AT Přihláška - Dracicee - Přijata

Založeno od Dracice, Před 2982 dny
Téma je zamknuto
Před 2982 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
                                                                                             Přihláška na Moderátora

Tak nejdříve bych se měla asi představit, mé jméno je Kristýna Buchtová .  Je mi 19 let a aktuálně se živím jako "brigádnice,, pozěji možná i jako zaměstnanec v cukrárně. Jsem z Jindřichova Hradce ale momentálně bydlím u přítele v Plzni - Že je to dálka? Ano i my dva jsmě měli tu čest se najít po internetové hře. Moje studium zatím dosáhlo vzdělání s výučním listem  v oboru Cukrář ale přála bych si ještě dodělat nástavbu. Má neobvyklá přezdívka Dracice vznikla v roce 2008 na hře TrackMania.
Mezi moje zájmy patří malování, čtení knih.. nejčastěji fantasy nebo horor. Mám ráda zvířátka proto chovám želvu, králíčka, a ježečka ale ti jsou nyní ještě u mě doma kvuli zdravstavu přítelovy maminky, ale alspon toho ježka bych tady chtěla,  tady u něj mám pozde strašilku australskou a lupenitku, aby mi nebylo smutno. Jsem taková hodná duše že na to i občas hodně doplácím. Ale vím jak s něčím někomu poradit tak neváhám, a udělám to.

         S Minecraftem jsem se poprvé setkala asi před 4,5 lety a to tak že mě kamarád přemluvil k hraní, tehdy se mi svět z kostiček moc nezamlouval ale časem jsem pochopila jeho originalitu a zamilovala si ho do dnes. Poprvé jsem zkoušela hraní v Single modu Hře o přežití, a můj první server na který vzpomínám do dnes se jmenoval CraftMan CZ/SK, server mi v dnešní době už nefunguje, ani nevím co se s ním popravdě stalo ale každopádně vě mě zanechal spoustu hezkých vzpomínek. Pak jsem byla jěště na několika serverech ale to bylo jen chvilkové, hrála jsem s přáteli a občas zkoušela sama. Jména si nyní už bohužel nepamatuji.  Aktuálně hraji pouze na našem RealCraftu, jsou tu hodní lidé které jsme si oblíbila a určitě bych už server neměnila pokaď mě někdo nevyžene.
V Minecraftu mezi mojí nejoblíbenější činnost patřilo vždy stavění obrazců z vlny a nejradši mám středověký styl staveb.
       Zkušenosti s Administrací serveru bohužel nemám alspoň né ve hře Minecraft, v jiném případě ano. Ale ráda se naučím novým věcem.
       Důvod stát se členem A-T týmu je prostý. Jsem ráda když někomu mohu pomoci a poradit, nesnažím se dělat rozdíly ale být ke všem stejně spravedlivá. 


Dále nevím co bych tak ještě mohla doplnit, snad jsem na žádnou důležitou věc nezapomněla. Tak to předávám do rukouch božích a rozhodněte Vy.
  
                                                                                                                                                                                                      S podzravem Dračí

 
Před 2982 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
No už som váhal, že kedy si už konečne podáš prihlášku. :) 

Takže +Vek
           +Radíš 
           +Nahraté hodiny
           +Prihláška je pekná
           +A ďalšia dáma sa hodí do AT :D 

Výsledok: ÁNO! 
Naposledy upraveno: Před 2982 dny
Like
0
Před 2982 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Potřebuji více důvodů než-li ten že to je holčina? :D
Mohl bych je tu napsat ale zkrátím to na "Splňuje podmínky"

Like
Před 2982 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
Vše bylo zmíňěno nahoře :D


Naposledy upraveno: Před 2982 dny
Like
Před 2982 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Věk, zkušenosti s Minecraftem, dobrá gramatika, za mě ANO.
Like
Před 2982 dny

Témat: 1
Příspěvků: 17
Hráč
Všetko bolo už napísané hore takže za mňa tiež ANO.
Like
Před 2982 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Myslím, že zde projdeš jako nic :) za mě také Ano a rovnou tě přijímáme k 2. kolu náboru.
Sleduj informace na webu
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 27 dny
jdu na server stepo
Před 36 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 37 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 37 dny
pride nekdo
Před 38 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
uz se tesim na oslavu
Před 40 dny
Já taky přijdu
Před 40 dny
Beru pití a něco na grill
Před 40 dny
UwU
Před 41 dny
jump2 OwO
Před 42 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 42 dny
kk
Před 44 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 44 dny
tady tobi
Před 50 dny
uni :o
Před 57 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: