Fórum Nábor členů AT Přihláška: HorvaldMartin - Přijat

Založeno od HorvaldMartin, Před 2983 dny
Téma je zamknuto
Před 2983 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Něco o mně:
Zdravím jmenuji se Martin Pečený, je mi 15 let a budu nastupovat na SŠ Oselce na obor Umělecký Kovář, ve škole mne baví Dějepis, Tělocvik a Fyzika. Momentálně studuji na ZŠ Koloveč. Zabívám se Historickým Šermem, Air-Softem, Ludologií a Larpem. V Minecraftu stavím především Vikingské/Vikinské stavby a Ranně Gotické Stavby. A teď něco k mé přezdívce Horvald vznikla asi 6 let zpátky když jsem hrál WoW: Vanilla a vytvářel si novou postavu, mněl to být jakoby Viking a tak jsem vymýšlel jméno a napadl mne Horvald a tato přezdívka mi už zůstala jak na Youtube kanále tak i ve hrách. Většinou se snažím průšvihu stavět čelem a né utíkat před odpovědností.
Moje Minecraft historie:
Minecraft hraji již od BETA verze poté co vyšel Minecraft 1.2.5 mi byl odcizen Minecraft(dále MC) účet a proto jsem nad MC zanevřel a přestal jsem ho hrát. Vrátil jsem se na verzi 1.4 a později hlavně 1.5 a 1.6 nyní hraji aktivně na 2 serverech na verzi 1.8.9 a to RealCraft a Story-Craft dále se v MC zabívám tvorbou Resource Packů a Mod Packů. Nerad hraji minihry i když Bed Wars a One Shot mne chytly. Rád hraju na serverech v RPG stylu ale i na více ekonomických serverech se nenudím.
Zkušenosti s Administrací Serveru:
Několikrát jsem byl Adminem a to na serverech které později zkončili, dále Hl. Adminem na serveru kde jsem mněl ban protože se změnil majitel a starý A-T byl vybanován. Nedávno jsem odešel z postu Buildera na serveru Story-Craft, několikrát jsem byl na jiných serverech i Moderátorem.
Proč bych chtěl být v A-T:
Baví mne pomáhat lidem a rád jim pomáhám rozumím Red Stone obvodům a i většině pluginů. Snažím se být spravedlivý a všechny měřit stejným metrem (je mi jedno jestli to je kamarád nebo né). Dále i rád pomáhám hráčům stavět a vylepšovat jejich stavby. Ale poslední dobou jsem nemohl být na serveru moc aktivní neboť jsem se musel učit na talentové zkoušky nyní se vracím a doufám že budu moci pomáhat hráčům.

Jakoukoliv kritiku přijmu a pokusím se na ní do příštího náboru zapracovat s pozdravem Horvi.
Like
Před 2983 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Po veľmi dlhom váhaní a rozmýšľaní ti dávam..................................... ANO! A ukáž, že máš na moderátora :) 
Naposledy upraveno: Před 2983 dny
Like
0
Před 2983 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Vím že to je proti tomu co Maniak napsal ale prosil bych výčet problémů jestli mohu
EDIT: -Jestli je 112 h hodin nedávno tak nevím.
          -Pomáhám hráčům především na TS.
Naposledy upraveno: Před 2983 dny
Like
0
Před 2983 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
Tady je to hodně těžké.. Nevím zda ti mám dát ano/ne. Na server jsem tě moc nepotkával ale podle chat logu tam nemáš nedávky.
Nějaké razení tam máš, nahrané hodiny taky ujdou... no uvidíme podle ostatních já ti dám ANO
Like
0
Před 2983 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Zkušenosti podle psaní máš, podmínky splňuješ tak si myslím, že nemám důvod ti dát ne. Ano

E: jen nechápu jak tě může bavit něco ve škole :D 
E2: neodepisuj na ostatní reakce, děkuji
Naposledy upraveno: Před 2983 dny
Like
0
Před 2983 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Bohaté zkušenosti s Minecraftem i s administrací serveru, dobrá gramatika, za mě určitě ANO.
Like
0
Před 2983 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Jeden z mála lidí,který chápe naší "srandu".

+ Věk
+ Zkušenosti
+ Vystupování
+ Odehraný čas
+ Znám tě
+ V pořádku log

Nemám proti tobě absolutně nic. ANO


 
Like
Před 2983 dny

Témat: 1
Příspěvků: 17
Hráč
+Vek
+Aktivita
+Skúsenosti 
+Gramatika

Tak ja ti dávam ANO.
Like
0
Před 2983 dny

Témat: 3
Příspěvků: 12
Hráč
Vse jiz bylo zmineno. 
aktivita, odehrany cas, nenadavas, neco o tom vis. 
ANO
Like
0
Před 2982 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Schválně jsem čekal jak dopadnou ostatní s rozhodováním, protoze já jinak než-li osobním pocitem z daného člověka prostě neumím rozhodovat.
Popravdě nevím jak jsi na tom s aktivitou protože z mobilu toho moc nevykoukám, 
+ h hodiny
+ "rozum" aspon jsi mi do ted pripadal ze ho mas
+ snahu pomahat 
- neumi stavet :D

Nemam duvod ti dat nic jineho nez ANO

S pozdravem,
Cruta

PS: az vstanu tak to na pc editnu at to trosku vypada :)
Naposledy upraveno: Před 2982 dny
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 25 dny
jdu na server stepo
Před 34 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 35 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 35 dny
pride nekdo
Před 36 dny
Já taky přijdu
Před 37 dny
uz se tesim na oslavu
Před 38 dny
Já taky přijdu
Před 38 dny
Beru pití a něco na grill
Před 38 dny
UwU
Před 38 dny
jump2 OwO
Před 40 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 40 dny
kk
Před 42 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 42 dny
tady tobi
Před 47 dny
uni :o
Před 55 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: