Fórum Nábor členů AT Přihlaska - Štefan , Flipy - Zamítnuto

Založeno od flipy, Před 2985 dny
Téma je zamknuto
Před 2985 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
Moje přihlaška na Moderatora :) : 

Neco o mne :
Ahoj , me jmeno je Štefan chodim do Zakladni Skoly v Libouchci kde i Bydlím Škola je obycejná , je to Zakladka pro (normalní deti) takže nevím co tam delam :D . Ne delam si srandu (asi) . Je mi 13 let chodím do 6. třídy jako každyho norm. kluka nejoblibenejsi předmet TELOCVIK :D pak Matematika pak Dejepis ... :) Rad si zajdu s kamarady třeba ven nekam pokecat , pobavit a samozhřejmne jako pravý kid zahrat na schovavanou :) . Muj nejlepší kamarad je zaroven muj Bratranek jmenem Milan , mužu mu říct uplne vše jsem rad že mam take nekoho kdo mi věří a ja věřím jemu :) asi každy potrebuje nej kamoše/sku kterymu/ktery muže věřit , říct ji co cítí , do koho je bouchlí/a ... atd. . Loni v Prosinci (2015) jsem dostal s par kamarady nabídku a jednalo se o zajezd do Francie + Anglie ( to s mím životem tak zamavalo :) , byl jsem rad že se mužu podívat tak daleko do zname Země . ) Videl jsem mnoho VECÍ :O :( a zazil mnoho zažitku . Take se chci v dospělosti podívat zase nekam do ciziny muj cíl je navštívit Argentinu ! A to by bylo o mne asi vše :) 
Ma Minecraft Historie :
Ja jsem dříve než jsem přešel na verzi 1.8 + tak jsem hral Minecraft verzi 1.5 kde jsem hral na 1 serveru (jen na nem ) a tam jsem neco jako tady podal přihlašku na Helpera :) Helper prostě jsem radil hracum ... melo to stejne vyhody jako tady na RealCraft Moderator  :) na tamtom serveru jsem vydržel dost dlouho ... ale serveru , Helperství jsem nechal kvuly skole ... :) 

Proč  bych měl byt Moderator :
Asi si říkate proc Moderatora dat takovemu díteti . Ale ne ! Ja si myslim že zase takovy kid nejsem a taky mne na serveru zna X lidi take X lidi za mnou chodi když na serveru neni ani Moderator ani Admin chodi bud pro radu , pro pomoc  nebo poradit se s prikazy naserveru . Jsem rad že zamnou prijde hrac s tím že chce pomoct nebo s tím že nasel hackera ... . A proto sem si podal taky přihlasku na Moderatora . Aby zamnou mohli prijit automaticky  i ty co jsou na serveru novy . Take třeba o napomenuti KLID ... mne jako VIP Hrace moc nerespektuji ... a byt jako Moderator ze mne uz by pak mely lepsi uctu ...  
Na serveru hraji dlouho myslim si  že mne vy Admini , Moderatoři a  Manažeři znate mooc dobře :D  take bydlím kousek od par hraču na serveru . Třeba Cruťa Decin ----> Libouchec = asi 25 Km .  ( když semnou pruser CHODIT ZA NÍM XD ) Ne to byla samo sebou sranda je to fajn Admin a nerad vidim když jak Cruťu tak Contyho , FW a i Maniaka otravujeme jako hraci s kravinama , nekdy by jsme si mely rict : Ma otazka smysl ? bude to vedet ? neotravuju ho stim ? Nema neco lepsiho napraci ? :)
A tak ... 



Neco malo + o mne :
Asi si říkate 13 lety kid -,- šel na Moderatora no jžš -,- :D  
Ale ja nejsem zas takovy díte :) myslim si jak už sem říkal že mne znate až moc dobre prez TS3
Tak si myslim že bych i pomohl ... Jsem dost Simpaticky kluk a taky OBR VELIKA Citlivka -,- :P :* 
A take bych serveru i pomohl jako Moderator . Rad pomužu , řesim veci , krize a případy . 
Vždy jsem nekomu na pomoc ZDE a vždy nekomu na obtiž TAM ...


 
Like
1
Před 2985 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
NE - Je ti 13 let :) 
Like
Před 2985 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Tento nábor bude probíhat bez výjimek věku, zdůrazňoval sem to v podmínkách.
Zamítá se
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
stepa1234, TheDarkSauron
Celkem je online 2 hráčů na serveru.
Chat
Před 24 dny
jdu na server stepo
Před 33 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 35 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 35 dny
pride nekdo
Před 36 dny
Já taky přijdu
Před 37 dny
uz se tesim na oslavu
Před 37 dny
Já taky přijdu
Před 37 dny
Beru pití a něco na grill
Před 37 dny
UwU
Před 38 dny
jump2 OwO
Před 39 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 40 dny
kk
Před 41 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 41 dny
tady tobi
Před 47 dny
uni :o
Před 55 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: