Fórum Představte nám své projekty Thorniara

Založeno od HorvaldMartin, Před 3016 dny
Před 3016 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Nedávno sem založil město (původně pevnost) Thorniara ano ze začátku byly problémy (že velko) ale potom se vyřešily a já stavím v klidu dál pevnost a ves/měto pod ní se rozrůstá a byl přidán i přístav
Obrázky:

Naposledy upraveno: Před 3016 dny
Like
1
Před 3016 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Byl jsem se podívat na provedení celé stavby, nevypadá špatně ale na můj vkus jí chybí hodně detailů se kterými kdyby si někdo pohrál tak by se zvedla uroveň tohoto projektu o hodně nahoru.
Budu hnidopich jako vždy ale vyjádřit se prostě musím, obecně střechy, žádná ze střech nepřesahuje obrys domu (jeho základy) což je podle mě škoda protože kdyby z podkritiny vyčuhovaly podpírající trámy a obecně střecha přesahovala o 1blok obrys budovy nevypadalo by to tak hrozně hranatě (kostka).
Nechci tu psát co by bylo nejlepší protože co člověk to vkus, ale možná by bylo dobré se podívat na nějaké fotky dobových staveb (reálných) a zkusit to trošku napodobit, protože podle mě na tom třetím obrázku jak je dům napojen na zed tak to je hrozně rovná nepřirozená plocha.
Hraj si s detaily protože ty jsou opravdu velmi důležité, není podstatné za 10h postavit mrakodrap ale pokud po 150h postavíte opravdu pěknou promyšlenou stavbu tak to má podle mě opravdu hodnotu těch xy investovaných hodit a stavba vypadá tak dobře že se za ní nikdo nemusí stydět.
Jinak se mi ten projekt docela líbí :-)

S podravem,
Cruta
matyman007
Celkem je online 1 uživatelů webu.
matyman007, stepa1234
Celkem je online 2 hráčů na serveru.
Chat
Před 12 dny
jdu na server stepo
Před 21 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 22 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 22 dny
pride nekdo
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 24 dny
uz se tesim na oslavu
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 25 dny
Beru pití a něco na grill
Před 25 dny
UwU
Před 25 dny
jump2 OwO
Před 27 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 27 dny
kk
Před 29 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 29 dny
tady tobi
Před 34 dny
uni :o
Před 42 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: