Fórum Dotazy Jáma 1x1.

Založeno od Jo_Do, Před 3027 dny
Téma je zamknuto
Před 3027 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
Zdravím, narazil jsem na váš server a chtěl jsem to u vás zkusit (survival mapa).
Utíkal jsem si najít nějaké pěkné místo a asi po šesti km běhu, kopání, těžení, bojování atd, jsem spadl do neoznačené a pochopitelně i neohrazené jámy 1x1, což mě opravdu masívně potěšilo.
Souřadnice neznám, ale předpokládám, že by někdo z mod týmu mohl najít moje last death a řádně vytahat za uši toho vypatlaného trotla, který to vykopal a nechal tak.
Za normálních okolností bych nad tím mávnul rukou, ale začínat pořád dokola zase od začátku, už mě silně nebaví.
Naposledy upraveno: Před 3027 dny
Like
0
Před 3027 dny

Témat: 1
Příspěvků: 34
Hráč
taky už jsem se sám kolikrát zabil. spadl z výšky, spadl do lávy, přišel o věci, přišel o vše. o exp body...no co,
máš být pozornější, survival... není jen slovo..  to má být každá jáma označená. koukám kam šlapu, 
 
Like
Před 3027 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
Přesně takovou odpověď jsem od nějakého chytráka čekal a vidím, že jsem se nezklamal.
Dokonce jsem uvažoval o tom, že si ji dopředu i sám napíšu, aby se příslušný rozumbrada nemusel namáhat.
Jámy 1x1 jsou až na výjimky na serverech zakázané právě proto, že jsou velmi špatně vidět a rozhodně nejsou normální.
Ale nevadí, o nic nejde, byl to jen malý testík ochoty a jakési základní slušnosti místní komunity.
Like
0
Před 3027 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Těžko říct zatím jsme tu pokud vím podobný problém neměli ale přiznejme si to je to vina toho kdo to svořil ale i tebe samotného.
Neházej vinu na ostatní protože každá smrt je způsobena často jen samotným hráčem, Nicméně protože se tu nevyjádřil žádný admin/manažer tak je kontaktuji a uvidíš co s tím udělají, jinak pokud chceš tak po spawnu se portni na jednu z mojích resek /res tp Cruta1
a vydej se nějakým směrem kam tě pustí ostatní resky neměl by jsi mít problém, jinak se podívej na online mapu do kterého biomu by jsi chtěl aby jsi trefil směr už předem. 

S pozdravem,
Cruta
Před 2983 dny

Témat: 1
Příspěvků: 15
Hráč
To je neslýchané. Navrhuji velmi tvrdé potrestání pro toho výtržníka, jenž tam vykopal tu ohavnou jámu. Kam se vůbec poděla lidskost? Svět skončí špatně.

Patrick Jane
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 22 dny
jdu na server stepo
Před 31 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 32 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 32 dny
pride nekdo
Před 33 dny
Já taky přijdu
Před 35 dny
uz se tesim na oslavu
Před 35 dny
Já taky přijdu
Před 35 dny
Beru pití a něco na grill
Před 35 dny
UwU
Před 36 dny
jump2 OwO
Před 37 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 38 dny
kk
Před 39 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 39 dny
tady tobi
Před 45 dny
uni :o
Před 52 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: