Fórum Nábor členů AT Prihláška MoE2185 - Přijat

Založeno od MoE2185, Před 3022 dny
Téma je zamknuto
Před 3022 dny

Témat: 1
Příspěvků: 1
Hráč
Niečo o mne
  • Ahojte, moje meno je Anika :) , no väčšinou sa predstavujem ako kaktus :D . Je mi 15, o pár mesiacov 16 :) ,pochádzam z východného Slovenska,konkrétne Vranov n/Topľou no väčšinu svojho času trávim v Prešove kde aj študujem umelecký odbor- dizajn interiéru. Síce som na intráku ale nebráni mi to hrať nakoľko tam máme wifi a pre istotu mám aj svoje data ,takže problém v tom žiadny nie je :D . Poďľa ľudí som dosť bláznivá no ale som fest urážlivá :D aj keď sa urazím tak maximálne na 5 minút :D ,keď ma niečo fakt naštve ,chvíľu som ticho ... vybuchnem a potom už som zas kľudná :D Priznám si že som rada stredobodom pozornosti :D nemám rada ak si ma niekto nevšíma či ignoruje :D pokiaľ to niekto robí,nedám mu pokoj :D , neviem čo by som o sebe mala ešte napísať tak prejdem k ďalším bodom :) 


Minecraft história a skúsenosti s administráciou servera
  • Minecraft som začala hrať keď som mala 11 rokov  :D , vždy som hrala single. no neskôr som objavila multi. a odvtedy hrám len na serveroch... Mala som viackrát pauzu ,či už kvôli škole alebo iným veciam..
  • Prvý server na ktorom som hrala bol tuším adamcraft alebo niečo také, a vtedy ako úplne decko som si myslela že to je jediný server :D .. časom som prichádzala na iné servery, a neskôr som zistila že môžem mať aj svoj server.Tak som trošku staršia a rozumnejšia založila server,lepšie povedané môj prvý server mi založil kamarát a neskôr som sa postupne učila ho spravovat sama,prvý server nemal až taký úspech ,tak som ho zrušila a po čase som spravila sama nový kde som si ho celý spravovala sama,bola som sama celý AT v jednom :D aj pluginmaster.Neskôr som založila AT ako má byť :D a tak som mala server približne pol roka....Potom som server zrušila a hrala som väčšinou skyblock alebo survival..
  • Postupom času som sa vyhľadávala servery kde je "všetko" ,skúsila som alexcraft,redcraft (niečo také :D) a podobne ... Potom som objavila Realcraft a odvtedy hrám len na tomto servery :) 

Prečo by som mala byť členom AT ?
  • Prečo ja Neviem sa nejako veľmi obhájiť no rada pomôžem,poradím ak je treba.Chcela by som byť aj nejako prospešná pre tento server :D To je asi všetko k tomu :)

Ostatné
  • Nemám k tomu viac čo povedať , veď niektorí ma poznáte z TS alebo skypu :) To je asi tak všetko ,ďakujem za prečítanie :D :)


 
S pozdravom MoE2185 (kaktus) :D
Like
0
Před 3022 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Sic nevím jak to máš s raděním hráčům nebo chováním k ostatním ale podle mě a mojí komunikace s tebou jsi v pohodě.
pravidla přihlášky splnuješ takže ANO 
Like
0
Před 3022 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
ANO však přečo NIE ?
Like
0
Před 3022 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Věk i gramatika dobré, zkušenosti s minecraftem i administrací velké, takže za mě ANO.
Like
0
Před 3022 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Přihláška napsaná hezky,stručně.  

+ Nahraný čas
+ Věk
+ Nějaké zkušenosti s vedení vlastního serveru.

Příchází horší část.

- Vulgarita v chatu.
- Proklikal jsem se až na šestou stránku v Záznamu chatu,a žádné radění. ( Pokud má člověk zájem,tak se alespoň snaží pomáhat druhým,a nemusí být mod. )
- Jak jsi o sobě napsala,jsi urážlivá.

To je asi vše co jsem k tomu chtěl. Za mne NE.
Naposledy upraveno: Před 3022 dny
Like
0
Před 3021 dny

Témat: 4
Příspěvků: 20
Hráč
+ Věk
+ Nahrané hodiny
+ Zkušenosti s MC

- Vulgarita v chatu
- Minimální razení

Zapracuj na tom a příště ti dám ano. Pro tentokrát NE!
Like
0
Před 3021 dny

Témat: 1
Příspěvků: 17
Hráč
+Vek
+Skúsenosti s MC 
+Nahraný čas

Moc ťa nepoznám tak neviem vôbec aká si.
-Vulgarita
-Minimálne radenie 

Skús sa zlepšiť a nabudúce ti dám ano.Ale tentokrát NE.
Like
0
Před 3021 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
som fest urážlivá :D aj keď sa urazím tak maximálne na 5 minút :D ,keď ma niečo fakt naštve ,chvíľu som ticho ... vybuchnem a potom už som zas kľudná :D

Pokud tohle bude trvat i nadále tak tu dlouho nevydržíš, to ti říkám rovnou, ještě si s tebou dost promluvím pokud postoupíš až do úplného konce. Za mě ano 
Uvidíme se na pohovoru, tam se toho ukáže víc.
Sleduj další informace na webu
Naposledy upraveno: Před 3021 dny
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 10 dny
jdu na server stepo
Před 19 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 20 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 20 dny
pride nekdo
Před 22 dny
Já taky přijdu
Před 23 dny
uz se tesim na oslavu
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 23 dny
Beru pití a něco na grill
Před 23 dny
UwU
Před 24 dny
jump2 OwO
Před 25 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 26 dny
kk
Před 27 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 27 dny
tady tobi
Před 33 dny
uni :o
Před 40 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: