Fórum Nábor členů AT Skretcher - Nepřijat

Založeno od Skretcher, Před 3022 dny
Téma je zamknuto
Před 3022 dny

Témat: 1
Příspěvků: 1
Hráč
Niečo o mne : Ahoj volám sa Skretcher inač Paťo. Mám 14 rokov a 9 mája budem mať už 15. Bývam na Slovensku meste Stropkov. To je na východe. Moje najobľubenejšie hry sú: CS:GO, Minecraft a Assassin creed Rogue. Najviac hrám Minecraft. Mal som dokonca aj vlastní server ale bohužial to s ním nevyšlo. Bol som aj Admin na niektoých serverov napríklad ******** a ******* ale to nieje podstatné.

Minecraft história : Minecraft som začal hrať približne pred 3 rokmi. Moja Minecraft minulosť je jednuduchá proste našiel som server a hral som až do vtedy kým som nemal dobré veci a podstavený dom a stále sa to takto opakovalo. Na niektorých serverov som sa stal aj admin ako ste si mohli prečítať. Na začiatku hrania Minecraft som bol proste NOOB ale postupne som zisťoval veci ako sa čo Crafti a tak ďalej. Teraz viem o Minecrafte skoro všetko. Najviac čo ma baví na Minecrafte je stavanie vlastých stavieb a na serveroch pomáhať iným hráčom

Skúsenosti s administráciou servera :  Ako som písal stal som sa Adminom na niektorých serverov.

Prečo by som mal byť členom AT : Asi preto lebo mal som vlastní server a rád pomáham ostatným hráčom. Mám s tým skúsenosti a jasne že keď som mal vlastní server tak viem narábať s pluginmi.

Ostatné : Dúfam že vás ta prihláška presvečilá a ĎAKUJEM.
Naposledy upraveno: Před 3022 dny
Like
Před 3022 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
Málo nahraného času...

NE
Like
0
Před 3022 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Pane Skretcher,
bez urážky ale toto mi zavání tím "Když budu v AT tak budu hrát", pokud někdo příjde na server  je na něm 0,2h a podá přihlášku do AT ačkoliv v pravidlech pro nábor je minimální množství nahraných hodin právě pro případy jako jste vy pane a hlavně během těch 30h tuším je velká pravděpodobnost že na server příjde někdo z AT a ten bude pozorovat chat a chování daných hráčů (žadatelů).
Takže za mě NE , nahrajte si těch 30h bavte se na serveru a zkuste to příště i když očekávám že po tomto už nepříjdete.

S pozdravem,
Cruta
Like
0
Před 3022 dny

Témat: 1
Příspěvků: 17
Hráč
Si tu nový máš málo nahraných hodín.Takže za mna NE.
Like
0
Před 3022 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Zkušenosti s minecraftem i administrací dobré, ale bohužel jsi úplný nováček, zkus to v příštím náboru. Za mě tedy NE.
Like
0
Před 3022 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Viz. CrutiBrk za mne také NE.
Like
0
Před 3022 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Do příštího náboru můžeš získat mnoho zkušeností s naším serverem a hlavně ty nahrané hodiny, které budeme požadovat i nadále a bude jich potřeba víc, zkus to příště za mě máš poslední Ne a tím se tvá přihláška zamítá.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 10 dny
jdu na server stepo
Před 19 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 20 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 20 dny
pride nekdo
Před 21 dny
Já taky přijdu
Před 23 dny
uz se tesim na oslavu
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 23 dny
Beru pití a něco na grill
Před 23 dny
UwU
Před 24 dny
jump2 OwO
Před 25 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 25 dny
kk
Před 27 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 27 dny
tady tobi
Před 33 dny
uni :o
Před 40 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: