Fórum Nábor členů AT flipy prihlaska - Nepřijat

Založeno od flipy, Před 3023 dny
Téma je zamknuto
Před 3023 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
Ahoj  ja jsem flipy v realnem zivote se jmenuji Stefan :D 

asi jako kazdy mam rad hrani her na pocitaci hraju Wort of Tanks , Warttunder , CS:GO , TF ...
mam rad uprimne a cestne lidi kterym se da verit a kteri nelzou , nevimisly si a to co reknou plati , ja mezi ne i patrim , mam rad podstivost a tak jsem dost citlivka :D 

asi nejsem jako normalni zdravy lide :D ale jo asi jsem , mam rad blbnuti a dobre kamaradstvi 

tuto zadost jsem si podal protoze me tento server vijmecne zaujal od te doby co hraju verzi 1.8.8 tak chodim jen sem 

drive asi pred 6 mesici jsem zacal hrat na verzi 1.5.2 tam sem byl na jednoom serveru Helper a pak kvuli skole jsem musel prestat venoval jsem se hodne skole a znamkam ktere bych chtel a take jsem toho dosahl . 

Ale problem mam . Nesplnuji jednu vec :? Neni mi 15 let ale pouze 13 let ale myslim si ze kdyz vam to nebude vadit ze to pujde . 
DEKUJI VAM predne . Flipy 
 
Naposledy upraveno: Před 3023 dny
Like
0
Před 3023 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
+ Odehraný čas
+ Záznam chatu 
+ Zkušenosti na postu Helper

Jdeme na tu horší část.

- v Záznamu za poslední 2-3 dny žádné radění. ( Není to nějaká výsada že musíš radit,ale když už má člověk zájem stát se moderátorem,tak se aspoň trochu snaží. A radí ostatním hráčům. )
- Věk No,už tu několikrát byla udělaná vyjímka,každopádně to nechám na Maniakoj,jak se on rozhodne.

To je tak nějak vše co jsem si z toho vzal. Kdybych chtěl více rýpat,tak zhodnotím i vzhled přihlášky. Ale na to kašlu. Stejně se ukáže co člověk umí až při pohovorové části. Za mne ANO.
Like
1
Před 3023 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Zkušenosti s minecraftem dobré, ale velmi nízký věk a horší gramatika, za mě bohužel NE.
Like
Před 3022 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Věk a navíc jsem s tebou nějak nekomunikoval takže ani pořádně nevím co jsi zač a jaká je s tebou domluva.
NE
Zkus to příště 
Naposledy upraveno: Před 3022 dny
Like
Před 3022 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
Mohl jsi se více rozepsat takhle otobě nevím skoro nic..



Přemýšlel jsem co ti dám, ale spíš to vidím k tomu NE.
Like
Před 3022 dny

Témat: 1
Příspěvků: 17
Hráč
Ja sa pridám k ostatným. NE
Like
Před 3022 dny

Témat: 4
Příspěvků: 20
Hráč
+ Nahrané hodiny
+ Zkušenosti s MC

- Věk - ano, je pravda, že tu dáváme vyjímky, ale..  Ty tu podmínku překračuješ o 2 roky, navíc nemáš nejlepší gramatiku, kterou by jsi jako moderátor měl mít..

Jinak ti nemám co vytknout, možná ještě, že jsem tě nikdy moc neviděla hráčům radit, což by si měl splňovat, pokud o tento post stojíš. 

Za mě NE!
Like
Před 3022 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Za mě máš poslední Ne a tímto se tvá přihláška zamítá, zkus zlepšit své mínusy a vše co tu bylo vytknuto a zkus to příště.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 10 dny
jdu na server stepo
Před 19 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 20 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 20 dny
pride nekdo
Před 22 dny
Já taky přijdu
Před 23 dny
uz se tesim na oslavu
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 23 dny
Beru pití a něco na grill
Před 23 dny
UwU
Před 24 dny
jump2 OwO
Před 25 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 26 dny
kk
Před 27 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 27 dny
tady tobi
Před 33 dny
uni :o
Před 40 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: