Fórum Nábor členů AT Přihláška: CapitanDrey 18.9.2015 - PŘIJAT

Založeno od CapitanDrey, Před 3147 dny
Téma je zamknuto
Před 3147 dny

Témat: 4
Příspěvků: 11
Hráč



Takže čus lidi, jmenuju se Vašek Nykl narodil jsem se 20.11.1997 v krásném městě jmenem Praha. Je mi 17 let a už se mi blíží 18 tka. Základní školu mám vystudovanou vyšel jsem z deváté třídy a momentálně jsem si prodloužil 
Studium o dva roky protože jsme měl být ve třetím ročníku na střední škole ale jsem aktuálně na stejné škole na jiném oboru v prvním ročníku a rozhodl jsem se doprovolně. Jinak jsem tip člověka se kterým se dá konverzovat o čemkoliv. 
Jinak jsem svobodnej přítelkyni zatím nemám.




Minecraft jsem poporvé hrál když ve hře byl jenom cobblestone a základní věci. Tenkrát jsem to zkusil
Vypadalo to dobře ale tak nic moc to nebylo. Po čase vyšla první beta verze a já začat hrát. Když to tak řeknu
tak mám mnoho zkušeností s minecraftem baví mě ale i přesto si myslím že nevím uplně všechno co se týče craftění nějakých
věcí ktereé jsem nikdy nepoužil. Jinak to schrnu hraju minecraft dlouho a mám dost zkušeností i ze serverů ruzných takže mám
přehledy o ruzných puginech jaké existují jaké jsou dobré příkazy wordedit tak pul napul umím ovladat




No tak na minecraftu jsem nikdy admin nebyl. Ale jinak se rychle učím takže bych neměl problem se přiučit základům
a popřípadě kdybych byl admin tak sem tam poradit hráči když něco neví, protože tam neni problem se na hráče portnout 
zjistit problém jeho a rychle o vyřešit. At už jde o to mu vysvětlit jak si udělat rezidenci a co si vní nastavit nebo o problemy s jiným hráčem. 




No já to napíšu takhle, chci být admin na tomhle serveru, protože se odemě muže čekat upřímnost spolehlivost
A narovinu bych jednal stím kdo by byl na demnou o tom jak bych byl aktivní protože dost lidí ví že mužu hrát 
dočasně jenom o víkendech. Adminem bych mohl být třeba protože bych rád pomáhal se stavbama pro ruzné minihry co FreeWall vytváří. Chtěl bych stvět jednoduché hry pro hráče ve stylu eventu. /například parkour nebo nějaké bludiště/ prostě vytvářet hráčům nějaké ty aktivity. No takže něco málo jsme napsal i v horních bodech třeba to že mám zkušenosti s minecraftem a 
nedělalo by mi to problém. A navíc vám rád pomůžu s nápadama a vývojem serveru. Protože věřím že uspěch tenhle server nemine.




Jsem rád že tento server vznikl, protože tam mužu hrát s lidma které znám a oni znají mě.

Děkuju za přečtení mé přihlášky 

S pozdravem
CapitanDrey




Like
0
Před 3147 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Přihláška se mi líbí má svůj styl, znám tě dlouho a vím co jsi za člověka. Pomůžeš rád poradíš rád a s tou aktivitou jsme si to už vyříkali, takže za mě ANO
Like
0
Před 3147 dny

Témat: 1
Příspěvků: 4
Hráč
Opravdu hezká přihláška, ostatně jako na RŽ. Zkušenosti s adminováním nemáš, to vůbec nevadí, prozkoušíme si tě při pohovoru (v případě, že posoupíš) a případně by jsi začal od moderátora, žádná hrůza :)

ANO
Like
0
Před 3147 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Sice je ta přihláška strašná (normální nadpisy by byly lepší, text zelenou barvou a zarovnaný doprostřed se špatně čte), ale zkušeností není zas tak málo, takže ANO
Like
0
Před 3144 dny

Témat: 0
Příspěvků: 3
Hráč
Za mě taky ANO.
Like
0
Před 3143 dny

Témat: 0
Příspěvků: 2
Hráč
Ano
Like
0
Před 3141 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Přijat k pohovoru.
Sleduj další informace na webu.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 13 dny
jdu na server stepo
Před 22 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 23 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 23 dny
pride nekdo
Před 24 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
uz se tesim na oslavu
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
Beru pití a něco na grill
Před 26 dny
UwU
Před 27 dny
jump2 OwO
Před 28 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 28 dny
kk
Před 30 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 30 dny
tady tobi
Před 36 dny
uni :o
Před 43 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: