Fórum Nábor členů AT Prihlaska kamil1stcz2 - Přijat

Založeno od kamil1stcz2, Před 3024 dny
Téma je zamknuto
Před 3024 dny

Témat: 3
Příspěvků: 12
Hráč
1. Něco o vás

Nekteri si me mozna pamatuji ze SAMPu z realnyho zivota pod nickem Irelia. Jmenuji se Kamil, je mi 18 let, bydlim na vesnici v Plzenskym kraji, chodim na Gymnazium v Klatovech do tretiho rocniku, za rok me tedy ceka maturita. O svem volnem case rad chodim ven s kamarady, a rad hraji florbal, a mimo jine i pocitacove hry, ted nejvice CS:GO, Minecraft, Hearthstone. Na vysokou pujdu pravdepodobne bud do plzne nebo do prahy, na nejakou techniku nebo pocitace.

2. Minecraft historie

S Minecraftem mam bohate zkusenosti, hlavne z drivejsi doby. Se spoluzakama jsme hodne hravali, povetsinou ale na soukromych serverech. Sam jsem hodne casu stravil na survival games a na jednom economy serveru, jehoz jmeno si nepamatuji, nevim jestli dneska vubec jeste funguje. Nejvice jsem hraval na verzich 1.0.0 az +- 1.5.4, mam toho za tu dobu nahrano opravdu hodne.  Pote jsem si dal pauzu a zacal znova na 1.8, ale jen na singlu, o tomto serveru jsem se doslechl na RZ. Koupenej minecraft jsem dostal ke svym 15 narozeninam.

3. Zkušeností s administrací serveru

Adminem jsem byval vetsinou jen na nasich serverech, kde hralo treba tak 10 lidi kdyz nepocitam nas :D nejaky zkusenosti mam, ale uz je to docela dlouho. Jakz takz umim vsechny zakladni prikazy. 

4. Proč by jsi se právě ty měl stát členem AT Realcraftu

Myslim si, ze i pres svoji delsi pauzu, toho porad vim o minecraftu hodne a dokazi sve zkusenosti z let davno minulych zuzitkovat i dnes. Vedomosti z kostickovaneho sveta mam hodne. Rad pomuzu lidem, kteri potrebujou poradit, kdyz budu moct.
 
5 . Ostatní

Tak nejak nwm co uz bych dopsal, vetsina me bud ze hry nebo teamspeaku znate, tak posudte sami. :)

Dekuji za precteni
kamil1stcz2
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
+ Věk
+ Znalosti
+ Odehraný čas

- Schválně jsem si prohlídl Záznam chatu za poslední 2-3 dny. A moc neradíš.
- Občasná vulgarita v Chatu.

Za mne NE.
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Věk, zkušenosti s minecraftem, dobrá aktivita na serveru, takže za mě ANO.
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 4
Příspěvků: 20
Hráč
+ Věk
+ Zkušenosti s MC 
+ Nahrané hodiny

U tebe jsem trochu váhala, jestli ti tu šanci dát, ale pak jsem se s tebou o tom bavila a rozhodla jsem se, že ti jí dám. Sice je pravda, že moc neradíš, ale věřím, že se to časem zlepší :) Uvidíme tedy co předvedeš na pohovoru, kde bych tě tedy ráda slyšela a pak se rozhodne co s tebou dál :)

ANO!
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 1
Příspěvků: 17
Hráč
+Vek
+Aktivita
+Skúsenosti s MC

Tak ako aj u Tea snaž sa viac radiť,inak si v pohode poznám ťa dúfam,že tiež nesklameš a tú šancu ti dám - ANO
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Taktéž ti dám šanci protože by jsi si to mohl eventuelně odsloužit XD
ANO

Jinak Rekt, máš tam u těch vulgarit kdy je psal?, přímo časově protože jestli to bylo třeba kolem 23h když jsou na serveru 4lidi tak to podle mě tak moc nevadí.
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
No zkusím to s tebou

ANO

 
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Čekal sem, že to s tebou dopadne jako s Mr. barákem, ale u tebe ta vulgarita je opravdu jen občasná, ulítne to každému jen to nesmí být na denním pořádku
Přidej víc na razení a mohl by z tebe být fajný moderátor za mě Ano
Sleduj další informace na webu.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 10 dny
jdu na server stepo
Před 19 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 20 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 20 dny
pride nekdo
Před 22 dny
Já taky přijdu
Před 23 dny
uz se tesim na oslavu
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 23 dny
Beru pití a něco na grill
Před 23 dny
UwU
Před 24 dny
jump2 OwO
Před 25 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 26 dny
kk
Před 27 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 27 dny
tady tobi
Před 33 dny
uni :o
Před 41 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: