Fórum Nábor členů AT Prihláška: Senatko - Přijat

Založeno od Senatko, Před 3025 dny
Téma je zamknuto
Před 3025 dny

Témat: 2
Příspěvků: 7
Hráč
No tak kde začať... Asi že sa volám Michal O., bývam na východe Slovenska, konkrétne Michalovce. (vychodňar, ta ňe:). Mám 24 rokov (povedzme že som plnoletý :) ). Momentálne "UNEMPLOYED" ,  ale tak ekonomický stav snáď nieje dôležitý. Jo, veľmi rád si zahrám Minecraft, iným hrám veľmi neholdujem kvôli osobným dvôvodom. Mám rád rôzne športy, tj. horolezectvo, snowboarding, bicyklovanie a tak podobne. Nemám moc rád podavanie osobných informácii osobám ktorých nepoznám, ale, čo by človek neurobil kvôli možnosti stať sa moderátorom na MC servery :D.

Tááák, čo sa týka MC... Offic mám kúpený od 15-teho Januára 2013 ale samotný MC hrám už asi 4 roky. Hral som na rôznych serveroch, jeden krátky čas som bol adminom síce na servery ktorého meno si už ani nespomeniem, ALE vzhľadom k odchodu za prácou do zahraničia som toho po krátkej dobe "adminovania" nechal. Osobne mám veľmi rád mód VANILLA, prípadne trošku pluginamy poupravený server, konkrétne realcraft survival mi vyhovuje asi najlepšie zo všetkých serverov ktoré som kedy navštívil. Najlepší pomer hrateľnosti / pluginy + vedenia. Či som dobrý alebo zlý hráč: to mne neprináleži. Na to sa spýtajte ostatných hráčov na servery.

Ako som už písal vyššie, bol som adminom na inom servery, sice už to je doba, veľa si toho nepamätám, ale vzhľadom k tomu že mi to nieje cudzie a tak isto práca s pluginmy a servermy mi nieje cudzia pretože Ja sám som mal niekoľko serverov, konkrétne CS 1.6 tak viem "ktorá bije" :). Príkazy, módy atd. si trúfam povedať že zvládnem.

Prečo práve ja? :: : : "Prečo nie?"   ................ Ale teraz vážne: Dnešný svet funguje na princípe - pomôž mne a ja pomôžem tebe. Môj dôvod je hlavne preto že chcem mať výhody ako moderátor, tj že nemam kick afk/ možnosť letu/ teleporty /resky atd. Pretože som sebecký a chamtiví :D :D Ale nie - teraz vážne : "druhé kolo": z podstaty svojej osobnosti rád pomáham druhým ľudom, pokiaľ viem a pokiaľ je to v mojích silách, tzn. že si myslím že sa Vám do teamu další takýto človek hodí.  Ak to uznáte za vhodné veľmi rád sa k Vám pripojím.

S pozdravom Michal O.                      Alias: Senatko    :)
Like
Před 3025 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Vzhledem k tomu že jsem s tebou už "hrál" resp jsme si psali na serveru a je s tebou rozumná domluva, chování lepší než to moje (i když to není tak náročný :D )
Takže za mě ANO 
Like
Před 3024 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
+ Aktivita
+ Chování ( neměl jsem s tebou problém )
+ Bez trestů
+ Vystupování
+ Věk

Nenašel jsem žádné mínus. Takže za Mne také ANO.

EDIT: Pokud se dostaneš do AT,tak doufám,že neskončíš jako RiKo. Až nás více poznáš ;)).
Naposledy upraveno: Před 3024 dny
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Zkušenosti s minecraftem i se správou herních serverů,
takže za mě ANO.
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 4
Příspěvků: 20
Hráč
Na našem serveru působíš ani né měsíc, ale už mi připadá jako bys tam hrál věčnost :)

+ Věk
+ Nahrané hodiny 
+ Zkušenosti s MC
+ Slušné vystupování

Tak proč ne, ANO! :)
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
nebyl jsem si jistý jak s tebou protože tě neznám :D ale je to moje chyba ale jak tady vidím tak každej kromě mě tě zná.. :D

vše zmíněno :D

ANO
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 1
Příspěvků: 17
Hráč
+Vek
+Aktivita 
+Skúsenosti s MC 
+Vyjadrovanie
Za mňa ANO.
Like
0
Před 3024 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Ačkoliv by mé rozhodnutí už nic nezměnilo, tak i tak máš ode mě také ANO, sejdeme se u pohovorů
Sleduj web pro další informace
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 10 dny
jdu na server stepo
Před 19 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 20 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 20 dny
pride nekdo
Před 22 dny
Já taky přijdu
Před 23 dny
uz se tesim na oslavu
Před 23 dny
Já taky přijdu
Před 23 dny
Beru pití a něco na grill
Před 23 dny
UwU
Před 24 dny
jump2 OwO
Před 25 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 26 dny
kk
Před 27 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 27 dny
tady tobi
Před 33 dny
uni :o
Před 41 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: