Fórum Návrhy na zlepšení Frakce + Essentials + minihry

Založeno od Pajda, Před 3044 dny
Téma je zamknuto
Před 3044 dny

Témat: 7
Příspěvků: 33
Hráč
---------------------------------------------------FRAKCE NÁVRH------------------------------------------------------------

Zdravím, chtěl bych navrhnout plugin Factions <--- Odkaz 

Jde o to že někdo založí frakci a válčíte spolu proti ostatním.. Pomáháte si, stavíte frakční doupě, ...

K tomu bych chtěl navrhnout i nový PvP svět, kde by bylo zaplé všude PvP a tady v Build Worldu PvP vypnout úplně...

---------------------------------------------------ESSENTIALS CHYBA------------------------------------------------------------
Ve VIP výhodách je napsáno: Veškeré portování bez prodlevy 3 sekund
Která je pro Gold a Diamond VIP, ale normální hráč také nečeká 3 sekundy. 

Proto prosím o opravení tohoto či smazaní téhle výhody.

---------------------------------------------------MINIHRY NÁVRH------------------------------------------------------------

Dále bych chtěl navrhnout, aby se předělali výhry v pluginu Mob Arena.

A to na peníze normálně do survivalu, samozdřejmě v malých částkách, ale alespoň něco jelikož teď se dostávají různé věci a ty si do survivalu nejdou vzít.

Také bych chtěl navrhnout minihru Bed Wars.. Určitě to všichni znáte, ale jestli ne tak například: Jsou čtyři teamy Červení, Žlutí,  Zelení a modří.

Každý team má svůj ostrůvek, kde má svoji postel, generátor na bronz (cihly) a Villigera se kterým by jste mohli obchodovat a za bronz/železo/zlato si kupovat různé věci od bloků po diamantové meče, brnění.. 
Poté je střední ostrůvek kde bývá železo a pak poslední velký ostrov, kde bývá zlato..

Pokuď hráč zemře respawne se zpět na svůj ostrov, ale pokuď už má zničenou postel už se nerespawne

Cílem hry je zničit ostatním týmům postele.

Pokuď jste to nějak nepochopili nebo to neznáte tak: VIDEO


Pár obrázků: Železo
                        Bronz
                        Shop
                        Shop II

Bedwars plugin: KLIK

Díky, Pajda.
Naposledy upraveno: Před 3044 dny
Like
0
Před 3044 dny

Témat: 5
Příspěvků: 17
Hráč
Pajda napsal:

---------------------------------------------------ESSENTIALS NÁVRH------------------------------------------------------------
Přidat pro VIP příkaz: /recipe který je v Essentials

Příkaz:  /recipe [ID]
nebo, to nevím jistě: /recipe [Jméno-Itemu]

Permise: essentials.recipe 

Už si zkusil napsat na serveru /recipe a jméno bloku?
Naposledy upraveno: Před 3044 dny
Like
0
Před 3044 dny

Témat: 7
Příspěvků: 33
Hráč
Aha, nezkoušel jelikož server nejel a v minulosti sem to nepotřeboval..

Ale díky za připomenutí.
Like
1
Před 3044 dny

Témat: 5
Příspěvků: 17
Hráč
Jinak s tím BedWars souhlasím, perfektní minihra.
Like
Před 3044 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
jj,bedwars je super, ale na něktrých mapách je železo hned na začátečním ostrůvku a pak je střed s železem a zlatam(železo 2krát), to super jsou lucky blocky (nebo jak se to píše- když zničíte, může vypadnout jedna z věcí nabo nějaká legendární věc která nejde koupit) 
Like
Před 3043 dny

Témat: 4
Příspěvků: 10
Hráč
Minihru Bedwars jsem našel skoro na všech serverech na kterých jsem byl ale na nich byly jen minihry a docela nesmyslý survival world a este by jse mohla přidat minihra anhilation nebo este jine minihry potom by server mohl být o něco lepší a s Bedwars souhlasím.
Like
0
Před 3043 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Okolo Frakcí,to jsem FreeWalloj nabízel,jestli by to nechtěl udělat. Byla by to další z řad možností jak k nám nalákat nové hráče.
Nový svět,který by se točil okolo PVP + Stavění jsem mu také nabízel. Jinak návrh sepsaný hezky uvidí se jak rozhodně FreeWall a Maniak. Každopádně pokud se má tímto server posunout na vyšší level,jsem pro.
Like
Před 3043 dny

Témat: 10
Příspěvků: 42
Hráč
S tim Nexusem nesouhlasim jelikož na minihry chodi malo lidi a je zázrak když je na minihrách 20 lidi... Každopádně s PvP ve Build World si myslim ,že bych PvP nechal. Bed Wars si myslim že by prošel a určitě by se tam připojilo aspon 4-6 lidi. Tohle je můj názor a myslím si že některé tak zvané návrhy tak by mohla přilákat nějaké hráče.

S Pozdravem Velko :)
Naposledy upraveno: Před 3043 dny
Like
0
Před 3043 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
s tím annihilation:jak psal velko, na minihrách je málo lidí, takže by se s tim nemuselo spěchat (mezitim třeba přijdou noví lidi)
Like
0
Před 3042 dny

Témat: 42
Příspěvků: 216
Hráč
Tak co se týče Frakcí, tak odtud já dávám ruku pryč, protože sem na ně nikdy moc nebyl a nějak mě to ani neláká.

Co já vím s tou prodlevou 3sekund u portu je zatím pouze v PvP Aréně a tu mají.

Z mob areny se nedávají peníze, ale jen věci a to ve stylu 1-3ks ironu, peří, pár kostí a nějaké ty kožené věci nebo ironové zbraně, takže mi přijde trošku zbytečné tohle nějak hrotit. Je to rozdělené do různých serverů a světů a je trošku těžší předat itemy z jednoho do druhého. Minihry jsou víceméně pro zábavu a co já vím tak peníze se předávají všude takže například z paintballu máte všechny ty $$ co si tam nahrajete.

Co se týče další hry Bed-Wars, tak jsem k zavedení, už jen z důvodu že sem to nikdy nehrál a chci to zkusit, ale také z toho aby jste se jako hráči mohli na našem serveru dočkat opravdu všeho na co vzpomenete.

Plánujeme i minihru zvanou 1vs1 Tak si myslím, že toho pro vás bude dost.
Like
1
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Raiiju
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 13 dny
jdu na server stepo
Před 22 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 23 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 23 dny
pride nekdo
Před 25 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
uz se tesim na oslavu
Před 26 dny
Já taky přijdu
Před 26 dny
Beru pití a něco na grill
Před 26 dny
UwU
Před 27 dny
jump2 OwO
Před 28 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 29 dny
kk
Před 30 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 30 dny
tady tobi
Před 36 dny
uni :o
Před 43 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: