Fórum Představte nám své projekty Před silvestrovský ohňostroj na serveru

Založeno od Crutibrk, Před 3039 dny
Před 3039 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Zdravíčko, 
dneska se hlásím spíše než-li s projektem tak s menší akcí co nás napadla teda ono to napadlo RetRekt-a ale co jsme tým. :D
Jednalo se o ohnostroj s dárky na konci (každý dostal co si řekl [v rámci možností]), takže trošku vám to převyprávím protože to co a jak se dělo je celkem dobrý.
Takže začalo to když jsem dneska ráno vstal a jel jsem na nákup .... ne delám si srandu Rekt nám na TS navrhl plán "co takhle udělat ohnostroj" osobně si myslím že to okopíroval podle dnešního data tedy 31.12.2015 ale kdo ví. :D 
Takže s tímto nápadem přišel  +- v 19h, do 20h jsme hledali místo kde to uděláme a začali jsme zarovnávat terén. Kolem 20h jsme měli značnou část hotovou a Mxco (vrchní destroyer) začal připravovat rachejtle a následně obvody s dávkovači.
Asi ve 22h jsme měli hotovo (fotky budou níže) a dále jsme čekali do 22:30 až příjdou i lidé z miniher a z jiných serverů a webu kde jsme se ozvali (zase jen Rekt a pořád jsme team). Celá akce proběhla o trošku lépe než jsme čekali protože dokonce dorazili i lidi. :D


Zde již slibované screeny z akce, musíte se tím prokousat protože to nikdo nechce třídit :)
http://nahraj.to/g/rDs
http://nahraj.to/g/rDt
 
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
jdu na server stepo
Před 15 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 16 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 16 dny
pride nekdo
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 19 dny
uz se tesim na oslavu
Před 19 dny
Já taky přijdu
Před 19 dny
Beru pití a něco na grill
Před 19 dny
UwU
Před 20 dny
jump2 OwO
Před 21 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 21 dny
kk
Před 23 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 23 dny
tady tobi
Před 29 dny
uni :o
Před 36 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: