Fórum Představte se Jeho císařská a královská Výsost

Založeno od Ahstvahriin, Před 48 dny
Před 48 dny

Témat: 1
Hráč
Zdravím!

Jelikož jsem tu mezi vámi již solidních 6. let, tak jsem usoudil že by bylo vhodné  "zaktualizovat" své představení.
Konec konců již je to dlouhá doba a i já se díky bohu značně změnil... A již nejsem ten "zarytej nácek co všechny tak invenzivně sral v období 2016-2018 co rád do všech rýpal a dělal bordel v chatu..." I když tomu bordelu  v chatu občas nelze tak úplně odolat.

Dnes již s klidem mohu říci že jsem naprosto "normální" člověk kterýmu táhne na úctyhodných 20 let
S velkou zálibou v historii s astronomií a práce s grafikou..  a  teprve hledajícím talentem na vaření... ovšem zatím bez valných úspěchů. 

Celkově z  toho "hovada" z minulosti se stal poměrně slušný a optimistický a  přátelký člověk, který na sobě velice rád pracuje,  ačkoliv jisté ambice zůstali stejně jako jistá averze vůči některým lidem.

A samotná kapitola lidi je skutku velice zajímavá,  ovšem řeknu to jen takto..  jsem velice rád že tu vidím stále své oblíbence a oblíbenkyně se kterýma si vždy rád pokecám. 

A pro své metalové kolegy, furt se pevně držím svého hudebního stylu... Od Punku po Death metal až do poctivé dechovky a  vojenským pochodům. A pro kolegy hráče, tak TESV Skyrim navždy!

Ačkoliv jsem silně pochyboval o další aktualizaci serveru tak jsem byl FWčkem opravdu mile překvapen a tudiž mužu s jistotou říct...
NA DALŠÍCH 6 LET ZDAR! 

s Podpisem
Jeho císařská a královská Výsost & profesionální zametač rybníků
V. Preuss,  DarkGunner & Ahstvahriin
Celkem je online 0 uživatelů webu.
VcelickaTwitch, Dragonmaster682, Galeryo, verca05
Celkem je online 4 hráčů na serveru.
Chat
Včera v 22:41
1076
Včera v 19:16
nějak mrtvo tadyy
Včera v 06:08
O :)
Včera v 06:08
Hell
Před 3 dny
ahoj :)
Před 4 dny
ale kampak mi zmizelo VIP?
Před 4 dny
zdravím vás po 168 dnech, jak se máte? :)
Před 5 dny
nějakej mrtvej chat tady
Před 8 dny
1075
Před 8 dny
1074
Před 16 dny
1073
Před 23 dny
1072
Před 23 dny
1071