Fórum Představte se Když vy, já taky. :)

Založeno od Klara_Cutie31, Před 1146 dny
Před 1146 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
Vzhledem k tomu,že tu hraji už skoro 5 let,tak po dlouhém přemlouvání se... vám něco o sobě teda taky napíšu.

O mně <3
Jmenuji se Kateřina,ale většina mi říká Kláro. Je mi skoro 15 let (20.10.2006) a pocházím z Prahy.
Chodím pořád na základní školu,takže vám o tomhle moc nepovím. Mám v plánu jít na grafickou školu tady v Praze. (Původně na vojenskou nebo jazykovku.)

Koníčky
Kreslím,zpívám,snažím se cvičit,spím a učím se převážně 6 jazyků - korejština,čínština,angličtina,ruština,chorvatština a francouzština.
Ráda chodím na procházky a kochám se z okna :D.

Co mám ráda :)))
Mám ráda umění,kůlturu,Jížní Koreu a celkově dějiny. Určitě muzika bez které nemůžu být ani den. Mám ráda BTS (ano,říkejte si co chcete,ale mám je prostě ráda) ( ͡° ͜ʖ ͡°)  A určitě nesmí chybět moje parta na discordu. :) Zdravím o//

Povaha
Jsem velice hodný člověk,který má svoje mouchy a je velmi náladový. Když jsem většinou naštvaná,tak se mi začne klepat tělo :D. Když se něco děje,tak se snažím pomoct,ale většinou to ještě zhorším. :) Jsem hodně toxická co se týče malých 10ti letých dětí co se mi snaží říct ,že mají ve všem pravdu. Hodně melu sračky,když se bavíme o něčem důležitém,ale když se s někým jen tak bavím,jsem většinou klidná a zachovávám si klid. Doslova nemám ráda hloupý lidi co neumí ve svých letech gramatiku a snaží se mě poučovat. (Ano,taky někdy udělám chybu,ale opravím si jí.)

Jak jsem se dostala k RC
No reálně si to už moc nepamatuji,ale vím,že mě sem přivedla nějaká týpka co se jmenovala Kristýna. Můj první nick,se kterým jsem tu hrála je Liliana_dark159. Až po nějaké době jsem si řekla,že to není ideální přezdívka pro mě. Na Realcraftu v roce 2017 byla úžasná komunita,která se bohužel tak nějak rozpadla. Teď když se připojím na Realcraft,tak je tu mnoho nových dětí,kterým je sotva 13 let a už tu píší,jak jsou tu nový,jak jsou úžasný a mají ego až na strop. Reálně mi tu chybí starý A-team.

Určitě chci poděkovat pár hráčům,který mi ten server nějak představili. Jako třeba - vladimirshtou,KshFi3d a mnoho dalších.
Většina lidí mě tu úplně nemusí,ale myslím si,že by jsme spolu mohli normálně a přátelsky vycházet. <33
Děkuji,že tu s vami můžu trávit svůj VEŠKERÝ čas. :))

Se teda mějte fanfárově a přeji pěkný zbytek dne. :*
Naposledy upraveno: Před 1144 dny
Před 1145 dny

Témat: 0
Příspěvků: 27
Hráč
Životopis ak by bolo na známku 1* :D
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
TheDarkSauron
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 17 dny
jdu na server stepo
Před 26 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 27 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 27 dny
pride nekdo
Před 28 dny
Já taky přijdu
Před 29 dny
uz se tesim na oslavu
Před 30 dny
Já taky přijdu
Před 30 dny
Beru pití a něco na grill
Před 30 dny
UwU
Před 30 dny
jump2 OwO
Před 32 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 32 dny
kk
Před 33 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 33 dny
tady tobi
Před 39 dny
uni :o
Před 47 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: