Fórum Oznámení vedení Ban pro darkved

Založeno od JustMartin, Před 1425 dny
Před 1425 dny

Témat: 2
Příspěvků: 2
Hráč
Darkved krade více lidem věci a zabíjí je  + zabíjí zvířata
Např: mě ukradl 704 ironu a 68 diamantu
Hráči pitickarna ukradl 13 dia redstone lapis atd. 
Prosím aby hráč darkved dostal Ban a vrátil věci 
Like
1
Před 1425 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Nevím o tom že by to bylo v pravidlech - více méně, od toho je residence, nebo ne? 
Nemám do toho co mluvit, ale proč si vlastně stěžuješ? O tomhle přeci "majnkraft" je :D
Naposledy upraveno: Před 1425 dny
Like
Před 1425 dny

Témat: 5
Příspěvků: 53
Hráč
"Jasněě, pojď dál do mé rezidence, dám ti všechny práva a z truhel si vem co hrdlo ráčí".

Nemá ten ban s nesmyslně napsaným důvodem náhodou za to, že ne?
Like
Před 1425 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
na toho týpka sa mi pravideľne sťažuje asi 5 hráčov, niektorý z nich ma dokonca buzeruju na discorde instagrame aj facebooku dokonca aj emaily a už som na to fakt nemal náladu...
Like
0
Před 1425 dny

Témat: 6
Příspěvků: 34
Admin
Minecraft je sice v survivalu hra o přežití , ale když najdu dům bez resky tak to má několik důvodů  buď hráč neumí udělat resku a nikdo mu neporadí nebo nechce dělat resku a nebo dlouho nebyl na servru a reska mu zmizla.
To ale neznamená , že když je dům a není tam reska tak to budu hned zabírat nebo dokonce rabovat .
Další věc je dávat povolení kdekomu , když někdo chce povolení a neznám ho tak mu povolení nedám nebo mu vytvořím subzonu ať se ukáže jak to myslí.
Vím je to jen můj názor , ale já se snažím dodržovat nějaká nepsaná pravidla . To že za někým přijdu ať mi dá povolko , že mu budu pomáhat a pak ho vyrabuju se mi nelíbí a proto se snažím takovou situaci omezit tím , že nedám povolení nebo vytvořím subzonu.
Že je v lidech taková "vyčůranost" dělat někomu zle v minecraftu tak to asi dělá i v real životě :-)
A proto nikomu koho neznám nebo nevím jaký je na MC tak nedávat povolení.
Taky znám pár kteří chtějí "pomáhat" ale doufám že je tu víc takových kteří chtějí opravdu pomáhat.

Přeji příjemnou hru bez "vyčůránků"
Před 1425 dny

Témat: 5
Příspěvků: 53
Hráč
Ale tak pánové, takhle to přece nefunguje. Ve vaší resce se klidně řiďte svým pomyslným etickým kodexem, ale hlavní jsou globální pravidla.

Je to hra, a když mi to pravidlo nezakazuje, tak můžu být ve hře čímkoliv. Můžu rabovat prázdné baráky bez resek, můžu okrádat a zneužít blbosti ostatních.
Před 1423 dny

Témat: 7
Příspěvků: 76
Hráč
Sám jsem byl svědkem konání hráče Darkved, důvod banu bych neviděl v tom, že vykradl nějakýmu troubovi, který mu veřil resku, ale v tom, jak se chová. Přijít na server a pozdravit hráče, se kterýma se v životě nebavil "nazdar negramoti" mi nepřijde jako normální vystupování, přijde mi to jako porušování pravidel (7. Je zakázáno urážet nebo nadávat na ostatní hráče (mute / ban)). Problém s ním mělo víc lidí, někteří to dokonce psali na web do chatu. Snad si během doby trvání banu uvědomí jak se choval...
Naposledy upraveno: Před 1422 dny
Před 1423 dny

Témat: 5
Příspěvků: 53
Hráč
No ano, právě proto jsem se zeptal jestli ten ban má za okradení a nebo za něco jiného. Z toho vyplývá, že jsem konstatoval že dostat ban za krádež dia je špatně, nic víc.
Like
1
Před 1422 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Ako som spomenul, stiažnosti na toho hráča v rôznych ohľadoch mi už pomaly zasahovali do osobného života keď som denne dostával správy o jeho pohreškoch na ktoré som jednak nemal čas ani náladu riešiť ich keďže to boli väčšinou sprostosti. Noo mal veľa priestupkov na konte, tož som mu dal ban z toho dôvodu a aj z toho že už mi prišlo nepríjemné ako si na mňa hráči hladali kontakty aby ma otravovali mimo server a web.
Like
0
Před 1421 dny

Témat: 0
Příspěvků: 2
Hráč
mxco napsal:
"Jasněě, pojď dál do mé rezidence, dám ti všechny práva a z truhel si vem co hrdlo ráčí".

Nemá ten ban s nesmyslně napsaným důvodem náhodou za to, že ne?

.
.
Kdyby JustMartin počítal s tím, že když povolí padd do jeho resky mě, tak že ho můžu vykrást. A na serveru není v pravidlech "Nezabíjet ostatní hráče", takže? ????
 
FreeWall
Celkem je online 1 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 20 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 35 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: