Fórum Oznámení vedení Dareos č.2

Založeno od BananaSanta, Před 1889 dny
Před 1889 dny

Témat: 3
Příspěvků: 6
Hráč
Už mě s prominutím hráč Dareos pěkne sere. Dostal ban za tpakill a sprostou mluvu na webu, ale můj kamarád (svarog) Měl residenci
plnou elyter brnka atd.. Jenže měl povolený destroy a hráč dareos to uplně vygriefoval, a vzal mu okolo 10 elyter, 10 full dia brnění a 30 shulker boxu minimálně, vím že hráčova chyba že měl na residenci povolený destroy ale Dareos psal do chatu kdo chce free věci ať jde tpa. Důkazy mám jedině hráče kteří u toho též byly, bylo to den před bannem, prosil bych o refund věcí hráčovi svarog, ( Momentálně moc nehraje na serveru ) Časem by už to nikdo neřešil proto píšu místo něj :)
Hezký zbytek dne 

- BananaSanta
Před 1889 dny

Témat: 0
Příspěvků: 1
Hráč
ano je to pravda, byl jsem u toho přítomen probíhalo to tak že napsal "kdo chce free věci" napsal jsem"já" a on mě portnul na místo svaroga
 
Před 1889 dny

Témat: 3
Příspěvků: 6
Hráč
:)
Like
0
Před 1888 dny

Témat: 0
Příspěvků: 1
Hráč
BananaSanta, díky, tu som zistil čo sa deje s mojími reskami -  za nedostatky mojích resiek nemôže primitívny pičoidný imbeciloidný trtko Dareos. Chyba bola niekde inde, myslím že "výpadky" serveru. Díky že si na to upozornil, avšak netreba kvôli pár drobnostiam ktoré mi zmizli z resiek, aby to riešili "kompetentný". Je to hra, treba to tak brať, deti ešte nevedia ako sa chovať pri takých situáciách ako znefunkčenie a následné zneužitie resky :). Ešte raz díky BananaSanta a máš u mňa 30 blokov dia :)
 
Naposledy upraveno: Před 1888 dny
Like
1
Před 1888 dny

Témat: 3
Příspěvků: 6
Hráč
Jen ať neodejdou bez trestně, chtělo by to ty věci vzít těm malým blbečkům a vrátit ti je.
Like
0
Před 1888 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Život je nefér, treba počítať aj s tým že niektoré veci sa už nedajú obnoviť. V živote nič nebude spravodlivé nieje dobré si zvykať na to že vždy všetko dostaneš, niekedy aj o niečo prísť musíš.
Like
1
Před 1888 dny

Témat: 3
Příspěvků: 6
Hráč
KshFi3d napsal:
Život je nefér, treba počítať aj s tým že niektoré veci sa už nedajú obnoviť. V živote nič nebude spravodlivé nieje dobré si zvykať na to že vždy všetko dostaneš, niekedy aj o niečo prísť musíš.



A ban nepredlžíš? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Like
0
Před 1888 dny

Témat: 7
Příspěvků: 76
Hráč
KshFi3d napsal:
Život je nefér, treba počítať aj s tým že niektoré veci sa už nedajú obnoviť. V živote nič nebude spravodlivé nieje dobré si zvykať na to že vždy všetko dostaneš, niekedy aj o niečo prísť musíš.

:O moudrá slova starého slováko-maďaro-řeka! :O

 
Like
0
Před 1888 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Sentimentální  děcka co furt kňučí že je k nim život nefér.. Možná jste si toho nevšiml ale život není fér.  - Severus Snape
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 20 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 35 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: