Fórum Ostatní chci vysvetleni meho mute ze dne 6.8.2018

Založeno od Barak, Před 2029 dny
Téma je zamknuto
Před 2029 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
Takže už nesmím psát hráči Jendyx, nebo si tě vždycky zavolá a ty bez nějakyho čeknutí situace hned dáš mute, když ona napíše, hej rýpe do mě? To už si to ani nepřečteš, ani nezjistuješ, jak moc a nebo jestli vůbec to tak bylo? Tak dobře, takže doufám, že až ti já napíšu, že do mě rýpe, tak taky bez nějakýho přezkoumání jí hned udělíš mute, jsem rád, že jsme se dohodli. Ale ono to tak nebude, protože to je tvoje kámoška, která jak pískne, tak ty utíkáš :D 
Like
Před 2029 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Ach jaj, FreeWalle urob niečo lebo mu asi fakt dám permu :D
Před 2029 dny

Témat: 0
Příspěvků: 1
Hráč
Takže Baraku začal jsi ty Jendyx6023 si nezačala hned do ní rýpeš ne 
jen do ní ale i do ostatních Hraču a myslím si že by ti prospěl ban aspon na 30 dnu at se uklidníš nebo mute a KshFi3d udělal moc dobře ale ty jsi nedaš pořad říct až dostaneš Perma jak řekl KshFi3d tak bude aspon klid tak se chovej slušně a bude vše v pohodě  :)))

SadForPvP
 
Před 2029 dny

Témat: 5
Příspěvků: 53
Hráč
A co kdyby začalo dievča ignorovat něco, co není v rozporu s pravidly ? Kam jsme to dospěli, kde se trestá jen na základě osobních sympatií. Ještě od někoho, kdo k právům přišel jako slepej k houslím.
Like
0
Před 2029 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Vy ste fakt partia, ide vám len o to ma dostať zo serveru... Pokračujte myslim že už k tomu fakt veľa nechýba.
Před 2029 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Dovolte mi vyjádřit se k situaci. Zároveň prosím ostatní, co nemají s tímto problémem nic společnýho, aby se do diskuse nezapojovali.
Podle historie chatu hráče Barak jsem nenašel nic, co by bylo v rozporu s našimi pravidly. Nelze tak trestat někoho za něco, co není zakázáné. Pokud se tak nějakému hráči nelíbí něco, co není v rozporu s pravidly, může to jednoduše ignorovat.
Pokud má někdo pocit, že nejsou pravidla našeho serveru dostatečná, může o tom otevřít diskusi ve fóru.

mxco napsal:
Ještě od někoho, kdo k právům přišel jako slepej k houslím.

KshFi3d je členem AT už dlouhou dobu, pomáhá mi se spoustou věcí, má na serveru velký přehled, tohle přirovnání mi tedy přijde zcestné.
Před 2029 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
Jsem rád, že se k tomu vyjádřil i majitel serveru. Škoda, že tak neudělal i při banu na týden za podobný prohřešky, to mi taky přišlo dost přes čáru. Jinak kshshf nechápu, proč tu píšeš něco o partě, já s mxcem rozhodně nejsem žádná parta a už vůbec, jsem mu neříkal, aby se se vůbec nějak vyjadřoval. To že má očividně stejný názor, neznamená, že jsme nějaká parta.. Parta jste možná ty a Jendyx, když si tě vždycky zavolá na "pomoc".. 
Like
0
Před 2029 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Baráčku miláčku, prosím prestaň už riešiť to dievča a svet bude spokojný.
Like
1
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
TurtleGuy69, lemonthreat
Celkem je online 2 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 11 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 15 dny
:)
Před 16 dny
moc ne
Před 16 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 16 dny
:o
Před 16 dny
Před 17 dny
Wtf
Před 17 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 17 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: