Fórum Návrhy na zlepšení Momentální situace a mé vyjádření

Založeno od DarkGunner, Před 2320 dny
Téma je zamknuto
Před 2320 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Dobrý den,

Dnes se vyjádřím k situaci na serveru. Komunita serveru je v dezolátním stavu nikdo nic nedělá všichni si dělají co chtějí.
Jsem z toho zklamán. 
Proto dnes vyzývám Manažera FreeWall aby udělal nábor nebo jmenoval Administrátory nebo moderatory hráčům nebo lidem kterým věří. I když to bude poměrně těžké když hodně lidí odešlo. FreeWalle pokuď máš nějaký problém s námi nebo máš nějaké důvody proč to nedělat byl bych opravud rád kdybys nám je pověděl. Vždy jsem k tobě byl i já upřímný  a že nemáš čas ano to chápu a jsem si toho plně vědom si pracující člověk. Ale od toho tu můžeš jmenovat lidi kteří se ti o to pohlídají. Takže pokuď nechceš aby se ti zde komunita rozpadla (a ono k tomu chybí málo) udělej oč tě žádám jmenuj 3 lidi moderátory. Rozhodnutí je na tobě buď a nebo. Možná že se někomu bude zdát že jde pouze o mé povýšení ale není tomu tak. Chci pouze stabilní a klidný server jako tomu bejvávalo kdysi.
Takže mé požadavky:
Jmenovat 2-3 lidi moderátory

Pokuď se tak nestane Skončím na serveru 
a myslím že nebudu jedinný.

A byl bych velice rád kdyby jste psali i vlastní názory. Je mi jedno zda souhlasíte semnou nebo s někým jiným ale nemlčte.
Možná se na mě bude hodně lidí zlobit ale nemám na výběr a byl bych velice nerad kdyby se toto téma "zahodilo" 

Přeji hezký zbytek dne
dnes už bývalý  velitel RC SS
/DarkGunner

 
Před 2320 dny

Témat: 4
Příspěvků: 15
Hráč
Situaci si popsal přesně  a rozhodně s tebou souhlasím 
Před 2320 dny

Témat: 0
Příspěvků: 3
Hráč
Já bych bral.
Like
Před 2320 dny

Témat: 2
Příspěvků: 4
Hráč
Určitě s tebou souhlasím. 
Like
Před 2320 dny

Témat: 0
Příspěvků: 7
Hráč
Nábor by byl dobrý. Souhlasím
 
Like
Před 2320 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
Souhlasím  :-)  Celkem by mne zajímalo vyjádření FreeWalla:-) Již ale asi stejně tuším co jse stane...
/vladimirshtou
Naposledy upraveno: Před 2320 dny
Před 2320 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Je pravda že komunita serveru bohužiaľ upadá stále viac a viac, aj keď server beží a ešte bude. No bez Adminou alebo niekoho kto by na hráčou dohliadal to bohužiaľ naozaj nejde, Admin tým ktorý príde na server 1-2x za mesiac ? Je to trochu slabá aktivita, na web taktiež raz začas pozrú/zabanujú ( nič proti adminom ) to isté nový Builderi, 1-2 mapy od jedného, a ten druhý sľuboval 2 mesiace a nič ? Hrozné volačo, to isté builderi pred tým, sám ťahám server z AT a všetci to dobre vedia, na mňa je toho trochu moc je pravda že nemám práva, ale záleží mi trochu aspoň na tej komunite pretože je to hrozné. Nemal som v pláne server opustiť ale ako písal DarkGunner, ak sa s tým nič nespravý server upadne, aktivita hráčou ako samotných tiež hrozne klesla čo sa týka minihier tiež nebežia tak často, tak isto sa hrozne často porušujú pravidlá a nikto s tým nič nemôže urobiť hráči mňa ako člena AT vôbec nerešpektujú a já to nehodlám nechať tak, som tu jediný aktívny a ak je možnosť niečo urobiť, urobím to aj keď práva nemám, chce to aktívny AT, alebo prepracovaný anticheat (ani jedno tu zatiaľ nieje.) server potrebuje znovu nakopnúť a všetci dobre vieme dôvod prečo sa to deje, a jediný FreeWall vie ten dôvod tiež, server môže bežať, môže byť platený ale bez komunity to nieje ono. Pokiaľ má server skončiť tak nech to vieme čo najskôr aspoň si stihneme nájsť náhradu/skončiť alebo niečo domyslieť pretože celá naša snaha bude zbytočná.

- KshFdfkslaôkdf§lgňew
Před 2320 dny

Témat: 9
Příspěvků: 44
Hráč
Souhlasím více méně se vším co tu padlo a hlavně s KshFi3dem. Souhlasím naprosto se vším co napsal a bohužel mohu potvrdit že tahá celou starost AT sám, ale jde mu to velmi těžko protože nemá ani mute. Dále, jakožto, dovolím si říct velmi aktivní hráč, mohu také potvrdit to, že komunita je na bodu mrazu. Bohužel také musím souhlasit s Darkem, chápu že AT má i svůj život a spousta dalších věcí, ale od doby kdy odešel GetRekt jsem na serveru viděl někoho z AT párkrát, maximálně tak 3krát. Tož to je ode mne vše, co bych napsal už napsáno jest předchozími
Před 2320 dny

Témat: 6
Příspěvků: 32
Hráč
Souhlasím
Like
Před 2320 dny

Témat: 13
Příspěvků: 149
Hráč
souhlas
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 7 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 8 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 8 dny
pride nekdo
Před 9 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
uz se tesim na oslavu
Před 11 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
Beru pití a něco na grill
Před 11 dny
UwU
Před 12 dny
jump2 OwO
Před 13 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 13 dny
kk
Před 15 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 15 dny
tady tobi
Před 21 dny
uni :o
Před 28 dny
Huh.. o-o
Před 29 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: