Fórum Oznámení vedení Admin (Omlouvám se, že není nábor...)

Založeno od ruff414, Před 2343 dny
Téma je zamknuto
Před 2343 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
Jméno: Standa
Věk:16let

Proč zrovna Admin?

Protože, nikdy jsem nepodceňoval tento server. A mám roky zkušenosti s MC. A mám strašně rád RC, klidně i jako admin, udělám mapku :-).
Také je to můj nej sen!!! (Prosím ať jsem admin, budu tu hrát každý den. Pokud někam na 1 den nepojedu, ale vím že mi dáte LOCK, ale za snahu to stojí :-)

Jak vše s Mc a s RC začalo.
Začalo to tak, že jsem hrál jen hru pro 1. (Začal jsem roku 2010.) No a pak jsem přišel na servery... a pak na konec na tento. Je velmi pěkný, i hráči jsou velice dobrý, ale A-Team, je u mě vždy na 1.místě, ale stejně tak i RC. A pak jsem zjistil, že možná mám na Admina!

Zkušenosti:
Zkušenosti mám. Ale za to nemůžu slibovat, že všechno budu hned vědět, ale budu vědět z 100% přibližně 80%. A moc si vážím A-Teamu. Builderem nechci být :-/.

Příkazy ohledně admina.
Příkazů vím dost =-).

Proč hraji jen na RC?
Protože je to nejaktivnější server a také spousta miniher.

Doufám že to stačí, kdyžtak napište co by tam ještě mělo být. Děkuji.

Přeji krásný večer

S pozdravem ruff.
 
Like
0
Před 2343 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Nejsem sice už členem, ale rád ti to vypíšu aby ostatní členove neměli na starost takové kraviny.

1. Není nábor, ale stejně to sem přidáš. To mi jako myšlení " budoucího " admina příjde špatné.

2. Když budeš admin, rád postavíš mapu ? Co to je za nesmysl.. Mapu můžeš postavit i jako hráč. Od toho tu je creative.
- Když budeš admin, budeš tu hrát každý den ? Achjo.. Tohle snad nepotřebuje ani vyjádření.

3. Přihláška není podle vzoru, prostuduj si forum. A tam najdeš originální žádost.

 
Naposledy upraveno: Před 2343 dny
Like
0
Před 2343 dny

Témat: 1
Příspěvků: 2
Hráč
GetRekt napsal:
Nejsem sice už členem, ale rád ti to vypíšu aby ostatní členove neměli na starost takové kraviny.

1. Není nábor, ale stejně to sem přidáš. To mi jako myšlení " budoucího " admina příjde špatné.

2. Když budeš admin, rád postavíš mapu ? Co to je za nesmysl.. Mapu můžeš postavit i jako hráč. Od toho tu je creative.
- Když budeš admin, budeš tu hrát každý den ? Achjo.. Tohle snad nepotřebuje ani vyjádření.

3. Přihláška není podle vzoru, prostuduj si forum. A tam najdeš originální žádost.

 

Dobře
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Damoty, zelenycitron, stepa1234, Black_Fish
Celkem je online 4 hráčů na serveru.
Chat
Před 7 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 9 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 9 dny
pride nekdo
Před 10 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
uz se tesim na oslavu
Před 12 dny
Já taky přijdu
Před 12 dny
Beru pití a něco na grill
Před 12 dny
UwU
Před 12 dny
jump2 OwO
Před 14 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 14 dny
kk
Před 15 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 15 dny
tady tobi
Před 21 dny
uni :o
Před 29 dny
Huh.. o-o
Před 30 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: