Fórum Dotazy Pravda o Wipu

Založeno od kingofking, Před 2375 dny
Téma je zamknuto
Před 2375 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
Dobrý den všem hráčům a hráčkám na RealCraftu.cz
Chtěl bych napsat zde svůj názor, návrh a otázku která se týká WIPU.
Kdyby člověk, který to zavinil byl potrestán tak bych to neřešil ale tohle je na mě moc, a myslím že ostatním hráčům je to taktéž nepříjemné. Pokuď vím tak wipe byl před 3 měsíci, proč byl nyní? protože to někdo hold pokazil a místo potrestání dělá pořád velkýho "pánka" který má ego o rozloze Ruska.. Spousta hráčů na serveru staví velké projekty, města, vesnice. Jsou dokonce i hráči co staví doopravdy neskutečné stavby a pevně doufají aby nebyl wipe a hned se jim to nevytratilo z očí a další jiní hráči, kteří chtějí bezstarostně hrát a budovat. Nevidím ani veřejnou omluvu viníků který to zapříčinili. aspoń jsem to nikde na forku neviděl od nich.
Kdyby to bylo na mě, tak bych viníky potrestal. A to protože: 1. Rozšířili bug itemů, a proběhl wipe (Poškozování serveru a kažení hry ostatním hráčům). Min. bych toto potrestal Permou, dokuď by se sám od sebe neomluvili na forku RealCraftu.cz a poté, bych si to hodně rozmyslel a možná zmírnil trest na tempban bez možnosti unbanu přes platbu. Bohužel ovšem v mých rukou to není a záleží to čistě na Wallovi.
Zajimavé na tom ještě je, že viníkům vůbec wipe nevadí, ale co ostatním hráčům? Je vůbec správné toto dopustit?... Proč alespoń nenahlásit bug, posláním SZ vedení nebo adminovi? Je vidět že to udělali úmyslně. pomalu to roznáší dál přes další hráče - zde zafungoval  starkiller2015 Který jako správný bacil šířil bug jako povodeń k dalším hráčům..
Samozřejmě builder KshFi3d který spustil tlačítko psal věty typu "Neboj, to se nebanuje, neporušuješ pravidla,". A je pak samozřejmé, že od jednoho hráče se to roznese k druhýmu a ten to roznese dalším 5-ti hráčům. Je hodně milé že pomocí bugu si hráči mohli nabugovat několik tisíc dia bloků a dalších jiných itemů, ale za jakou cenu? WIPU, správně.
Já sám jsem stavěl týden projekt Černou Perlu a pokusit se tento server vylepšit, aby hráči kteří tu hrají měli větší zábavu, aby pozvali další a server se rozrostl. 
Co dokázal a udělal KshFi3d Který zapříčinil wipe? Moc by mě zajímal co odepíše sám KshFi3d na toto téma. A prosím vedení RealCraftu.cz aby potrestal tohoto hráče který několikrát porušil pravidla serveru a poškodil ho spolu s starkiller2015.
Vše co jsem napsal není ve špatném smyslu na vedení a server, pouze to, že jsem chtěl informovat ostatní hráče proč byl wipe a to z toho důvodu že  KshFi3d je pořád v ATeamu (bez sebemenší újmy) a starkiller2015 který není nijak potrestanej (aspoń nevidím žádný trest).

S pozdravem Kingofking
Před 2375 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Ahoj Kingofking, vidím že máš na mňa veľké ústa takže ti to poviem na rovinu.
Nemáš páru čo sa naozaj stalo, všetci hráči sú radi že je wipe, pretože začať odznova je zábava, áno stratili ste stavby ale odpovedz mi na túto otazku : prečo by aj wipe byt nemal ak má prísť ekonomika na server ? 
A mám pre teba ešte ďalšiu : si vážne myslíš že ja som to zavinil ano ? A čo hráči ktorý vedeli všetko ešte predomnou hm ? Akoby som aj to zavinil ? Nie. Hlboko sa mýliš pretože ty z toho vôbec mňa pričom nevieš nič. Nedočítal som to celé, je to pravda a prečo aj, ak vidím že čo máš na mysli ? Je to Minecraft, je to hra o stavani, voľnosti a hrači si môžu robiť čo chcú, a z toho by si sa mal uvedomiť tiež že netočí sa celý svet len okolo teba. Pozri sa na server ako taký... Od wipu počet hracou neuveriteľne vzrástol pretože ich pritiahol nový a čistý začiatok, neviem ako by sa tebe páčilo keby si začal hrať, ten bug ani nevyužil a ostaný by na tom len vyžívali z ostatných. O čom to je ? Odomňa toto všetko.

S pozdravom kshgdhvsgnbv.
Like
0
Před 2375 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
KshFi3d napsal:
Ahoj Kingofking, vidím že máš na mňa veľké ústa takže ti to poviem na rovinu.
Nemáš páru čo sa naozaj stalo, všetci hráči sú radi že je wipe, pretože začať odznova je zábava, áno stratili ste stavby ale odpovedz mi na túto otazku : prečo by aj wipe byt nemal ak má prísť ekonomika na server ? 
A mám pre teba ešte ďalšiu : si vážne myslíš že ja som to zavinil ano ? A čo hráči ktorý vedeli všetko ešte predomnou hm ? Akoby som aj to zavinil ? Nie. Hlboko sa mýliš pretože ty z toho vôbec mňa pričom nevieš nič. Nedočítal som to celé, je to pravda a prečo aj, ak vidím že čo máš na mysli ? Je to Minecraft, je to hra o stavani, voľnosti a hrači si môžu robiť čo chcú, a z toho by si sa mal uvedomiť tiež že netočí sa celý svet len okolo teba. Pozri sa na server ako taký... Od wipu počet hracou neuveriteľne vzrástol pretože ich pritiahol nový a čistý začiatok, neviem ako by sa tebe páčilo keby si začal hrať, ten bug ani nevyužil a ostaný by na tom len vyžívali z ostatných. O čom to je ? Odomňa toto všetko.

S pozdravom kshgdhvsgnbv.

Jestlize si maji hraci delat co chteji, proc nemam svoje prava, na která jsem zvyklý? S kingofkingem musím částečně souhlasit. Tečka

prahjjfbhlfngjg
Před 2375 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
KshFi3d napsal:
Ahoj Kingofking, vidím že máš na mňa veľké ústa takže ti to poviem na rovinu.
Nemáš páru čo sa naozaj stalo, všetci hráči sú radi že je wipe, pretože začať odznova je zábava, áno stratili ste stavby ale odpovedz mi na túto otazku : prečo by aj wipe byt nemal ak má prísť ekonomika na server ? 
A mám pre teba ešte ďalšiu : si vážne myslíš že ja som to zavinil ano ? A čo hráči ktorý vedeli všetko ešte predomnou hm ? Akoby som aj to zavinil ? Nie. Hlboko sa mýliš pretože ty z toho vôbec mňa pričom nevieš nič. Nedočítal som to celé, je to pravda a prečo aj, ak vidím že čo máš na mysli ? Je to Minecraft, je to hra o stavani, voľnosti a hrači si môžu robiť čo chcú, a z toho by si sa mal uvedomiť tiež že netočí sa celý svet len okolo teba. Pozri sa na server ako taký... Od wipu počet hracou neuveriteľne vzrástol pretože ich pritiahol nový a čistý začiatok, neviem ako by sa tebe páčilo keby si začal hrať, ten bug ani nevyužil a ostaný by na tom len vyžívali z ostatných. O čom to je ? Odomňa toto všetko.

S pozdravom kshgdhvsgnbv.



Já vím že svět se netočí jen kolem mě, a velká ústa nemám. Ne nadarmo je přísloví "za pravdu se člověk zlobí"
Vše co jsem napsal je POUZE, a zdůrazňuji POUZE pravda. Ekonomika mohla počkat ještě nějaký měsíc, než by byla nová verze k minecraftu. A jaký hráči by to věděli před tebou, když to celé vzniklo jen u tebe? akorát vymýšlíš lži, a snažíš se "prosekat" z této pravdy.. Počet hráčů tu bylo i dříve. pořád jsem viděl plnost serveru k 50. a ted je to stejné, tak nezlehčuj ;) a pokuď vím, sám jsi používal bugy a nenahlásil to. Tak proč není trest na místě?
 
Před 2375 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Nemám náladu riešiť tieto veci stalo sa ? Stalo. Tak ma láskavo už nebuzeruj, hovorím ti to kľudne tak to respektuj to že mám viac problémovú ako riešiť to že to teba trápi.
Like
0
Před 2375 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
KshFi3d napsal:
Nemám náladu riešiť tieto veci stalo sa ? Stalo. Tak ma láskavo už nebuzeruj, hovorím ti to kľudne tak to respektuj to že mám viac problémovú ako riešiť to že to teba trápi.



řešit to nemusíš, nebuzeruji :) já to napsal pro veřejnost.  Tak se nerozčiluj když píšu pravdu.
Like
Před 2375 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
kingofking napsal:
Dobrý den všem hráčům a hráčkám na RealCraftu.cz
Chtěl bych napsat zde svůj názor, návrh a otázku která se týká WIPU.
Kdyby člověk, který to zavinil byl potrestán tak bych to neřešil ale tohle je na mě moc, a myslím že ostatním hráčům je to taktéž nepříjemné. Pokuď vím tak wipe byl před 3 měsíci, proč byl nyní? protože to někdo hold pokazil a místo potrestání dělá pořád velkýho "pánka" který má ego o rozloze Ruska.. Spousta hráčů na serveru staví velké projekty, města, vesnice. Jsou dokonce i hráči co staví doopravdy neskutečné stavby a pevně doufají aby nebyl wipe a hned se jim to nevytratilo z očí a další jiní hráči, kteří chtějí bezstarostně hrát a budovat. Nevidím ani veřejnou omluvu viníků který to zapříčinili. aspoń jsem to nikde na forku neviděl od nich.
Kdyby to bylo na mě, tak bych viníky potrestal. A to protože: 1. Rozšířili bug itemů, a proběhl wipe (Poškozování serveru a kažení hry ostatním hráčům). Min. bych toto potrestal Permou, dokuď by se sám od sebe neomluvili na forku RealCraftu.cz a poté, bych si to hodně rozmyslel a možná zmírnil trest na tempban bez možnosti unbanu přes platbu. Bohužel ovšem v mých rukou to není a záleží to čistě na Wallovi.
Zajimavé na tom ještě je, že viníkům vůbec wipe nevadí, ale co ostatním hráčům? Je vůbec správné toto dopustit?... Proč alespoń nenahlásit bug, posláním SZ vedení nebo adminovi? Je vidět že to udělali úmyslně. pomalu to roznáší dál přes další hráče - zde zafungoval  starkiller2015 Který jako správný bacil šířil bug jako povodeń k dalším hráčům..
Samozřejmě builder KshFi3d který spustil tlačítko psal věty typu "Neboj, to se nebanuje, neporušuješ pravidla,". A je pak samozřejmé, že od jednoho hráče se to roznese k druhýmu a ten to roznese dalším 5-ti hráčům. Je hodně milé že pomocí bugu si hráči mohli nabugovat několik tisíc dia bloků a dalších jiných itemů, ale za jakou cenu? WIPU, správně.
Já sám jsem stavěl týden projekt Černou Perlu a pokusit se tento server vylepšit, aby hráči kteří tu hrají měli větší zábavu, aby pozvali další a server se rozrostl. 
Co dokázal a udělal KshFi3d Který zapříčinil wipe? Moc by mě zajímal co odepíše sám KshFi3d na toto téma. A prosím vedení RealCraftu.cz aby potrestal tohoto hráče který několikrát porušil pravidla serveru a poškodil ho spolu s starkiller2015.
Vše co jsem napsal není ve špatném smyslu na vedení a server, pouze to, že jsem chtěl informovat ostatní hráče proč byl wipe a to z toho důvodu že  KshFi3d je pořád v ATeamu (bez sebemenší újmy) a starkiller2015 který není nijak potrestanej (aspoń nevidím žádný trest).

S pozdravem Kingofking

 






Ahoj ... Kingu ne ... není to Kshfidova chyba je to má chyba měl sem se podívat na pravidla neodsuzuj za to kshfida   všechnu vinu za wipe beru na sebe i za ostatní hráče a pochopím když mi dá FreeWall perma  ban 
Like
0
Před 2375 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
Čau, dovolím si taky přispět, do této "ostré" debaty. Asi bych měl začít tím, že to kdo začal bugovat atd.. oprvadu nevím a ani mě to moc nezajímá. Teď k problému wipu. Za mě osobně to není nic tak strašného, taky jsem tu nedávno "pořádně" začal hrát a měl jsem velké plány, jen několik hodin mi trvalo zarovnat plochu na stavění atd atd.. Takže jo možná mi wipe trochu vadilo, ale popravdě když hraješ na serverech, tak by si měl počítat s tím, že wipe prostě probíhat bude, i když tenhle byl v celkem krátkém intervalu od toho minulýho. Ale osobně si myslím, že wipe serveru spíš pomůže, když si všimneš, tak na survivalu dle mého názoru začalo hrát i víc lidí. Proč? Protože mají zase co dělat a za čím se "hnát". A pokud to hraješ jen kvůli stavění, tak stavět si můžeš i někde na singleplayeru. 
Ovšem na jednu stranu s tebou souhlasím s tím, že pokud někdo úmyslně bugoval itemy a to mělo za následek to, že musel být wipe (takže to serveru, asi nijak nepomohlo, spíš naopak), tak ten co to šířil mezi hráče by nějakým způsobem potrestaný měl bejt. Jenže je tu podle mého jedno velké ALE. Neříká ti náhodou ještě něco pravidlo o tom, že zde nesměly být multiacc? A kdo měl X účtů, jen proto aby měl kopu resek? Myslíš, že to že si měl takové "zvýhodnění" a reskama si zabral minimálně tolik plochy jako 2 hráči, nějak serveru pomohlo? Já vím, možná koukám moc do minulosti, ale prostě mi vadí, když se tady někdo ohání něčím, co v podstatě dělal taky. Jo i já jsem udělal blbost a byl jsem za ní potrestanej permou, ale ty? Ty ses v klídku smál a něco o tom, že porušuje pravidla, si taky nechtěl slyšet. Tak sis prostě řekl, že ti z toho musí někdo pomoct ven. Takže sis našel dobrýho parťáka, kterýmu i přesto že byl v AT v tu chvíli vůbec nevadilo, že porušuješ pravidla a prostě tě z toho v podstatě dostal ven. A to byla doba, kdy za muliacc byla perma. Ale to je jen můj takovej postřech. Neber si to nijak zle, ale možná by bylo fajn se nejdřív podívat trochu zpět a pak až soudit a chtít něco po jiných. To je ode mě vše, hádat se tu nehodlám, jen mi to přišlo lehce úsměvné, ale zároveň v nějakých věcech máš pravdu, jen kdyyb to psal někdo jinej.. 
Like
0
Před 2375 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Ahoj,

na začátek chci říct, že jsem se případnému wipu vnitřně hodně bránil, protože, jak říkáš, ten poslední byl zhruba před 100 dny. V tak krátkém časovém rozestupu jsem wipy nikdy dělat nechtěl.

Kdo za to může?
Wipe proběhl kvůli chybám v MC verzích 1.12 (MC-119011 desynchronizace inventáře) a 1.12.1 (MC-79154 ojedinělé duplikování itemů z hopperu). O chybách jsem se dozvěděl se značným časovým odstupem v době, kdy již někteří hráči měli naduplikovaných spoustu věcí. Pokud mám hledat nějakého viníka, je jím pro mě firma Mojang, která si dostatečně neohlídala všechny chyby v nové verzi Minecraftu.

Jak a koho potrestat?
Mohou za to ti hráči, kteří bug nenahlásili nebo ho rozšířili do povědomí ostatních? Co tedy ti hráči, kteří chybu znali už dávno před tím, než se začala na serveru šířit? Kolik jich bylo a je možné všechny nečestné odhalit? Myslím si, že nikdo z nás nemůže za chyby, které neštastně vypustil Mojang do svého Minecraftu.

Wipe serveru prospívá
Snažím se dělat pro server to, co si myslím, že je nejlepší. Ať si každý říká co chce, ale každý dosud provedený wipe serveru jen pomohl, jak po finanční stránce tak i po stránce návštěvnosti. Ačkoliv jsem wipe sám nechtěl, po delším uvážení jsem usoudil, že byl vzhledem k nadcházející nové ekonomice nezbytný. A nelituji toho.

Tímto jsem chtěl osvětlit a zároveň odpovědět na dotaz, proč proběhl wipe survivalu. Protože jsem byl iniciátorem wipu já a můj důvod jsem vám právě sdělil, kdokoliv jiný tvrdící jiný důvod nemá pravdu.
Téma uzamykám, protože jak se říká, nemá cenu brečet nad rozlitým mlékem.
Like
0
Před 2375 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
Baráku, za 1. o jakém MultiACC mluvíš? myslíš účet "Eliteforce" který není ani registrovaný? nebo snad účty Cvrnda/brano0918 které patřily kámošům ? trošku jsi se zasekl. Už se to řešilo s Maniakem že prý je účet brano0918 můj, až na to že ten večer ještě přišel brano0918 a dosvědčil mi, že účet je jeho. Takže laskavě pomlč. Za 2. je to uplně jiné téma, a i kdyby tak server nenarušuji. Resky které jsem měl  spolu s partou tak jsme zaplnili smysluplnými stavbami. Takže laskavě než začneš něco psát, tak si ověř fakta. Páč a pusu.

FreeWalle, vážím si tvé odpovědi a děkujeme za vysvětlení :)
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
TurtleGuy69, lemonthreat
Celkem je online 2 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 11 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 15 dny
:)
Před 16 dny
moc ne
Před 16 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 16 dny
:o
Před 16 dny
Před 17 dny
Wtf
Před 17 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 17 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: