Fórum Diskuze o módu Diskuze o jednom adminovi

Založeno od Wolfux, Před 2447 dny
Téma je zamknuto
Před 2447 dny

Témat: 1
Příspěvků: 1
Hráč
Ahoj
jmenuji se Wolfux a na tomto serveru hraji zatím jen něco přes pár hodin ale už se mi naskytl pohled na nemilou věc.
V něděli 6.8 jsem si vklidu hrál na serveru a nedělal nic proč by mi Admin se jménem MurphyJet musel věnovat tak velkou pozornost, možná jen to že jsem z vašeho serveru streamoval na platformu Twitch.tv. Nevím zda je to normální nebo jen nechápu zábavu které se dopouštěl tento admin. Ale chovat se jak nějaký pubescentní jedinec a otravovat tak někoho jen aby ho pár lidí vidělo živě dělat hlouposti, není dle mého skromného názoru normální. A když už ho přestalo bavit trýznit mě tak se pustil do mého spoluhráče Lompara je to opravdu zvláštní osobnost. Vím že v pravidlech je napsáno respektovat ATeam ale jak lze respektovat někoho kdo si respekt nezaslouží. Tímto žádám nějaké vyjádření nebo jakou koliv formu sadisfakce nad tímto již zmiňovaným adminem.
Jako důkaz jeho chování zde přikládám odkaz na záznam a časy pod ním kde naleznete jeho chování které podle pravidel mám respektovat.
Předem děkuji za normální vyjádření Wolfux aka Daegon

https://www.twitch.tv/videos/164913096
 časy: 39:30 1:20:15  1:27:45
Před 2447 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
To jsem tam chtěl zase začít hrát ale jak se dívám nemá to smysl ....
Like
0
Před 2447 dny

Témat: 6
Příspěvků: 35
Hráč
Ahoj.
Prezrel som si všetky časy videá ktoré si poslal. Všetko čo som videl ti neurobilo žiadnu ujmu (nezomrel si, nebola poškodená tvoja stavba...), čiže nie tak závažný prestupok aby si zakladal tému na fóre namiesto toho aby si tomuto administrátorovy napísal súkromnú správu. Tu mám dalšiu otázku, kde je dôkaz že to bol práve MurphyJet? ... žiaden administrátor nemá menej ako 18 rokov a každý z nich je normálny dospelý človek čiže prosím výrazy ako pubescitní jedinec na základe toho čo ti robil nazývať ho zvláštnou osobnosťou si prosím odpusť. 
-> Môj názor je prostý. Namiesto písania na fórum si mohol napísať adminovi MurphyJet. Zistiť či to vôbec bol on a takto vyjadriť sťažnosť. To že pred teba postaví 4 bloky hliny alebo kameňa myslím že je úplna sprostoť a nevnímam to ako šikanu. No každopádne server je na to aby sa bavili predovšetkým hráči a nie opak takže určite sa to bude riešiť.

Z mojej strany toľko prosím ak má k tomu ešte niekto z AT svoj názor nech ho vyjadrí ďakujem

Biolit 
Naposledy upraveno: Před 2447 dny
Like
0
Před 2446 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Adminovi MurphyJet byly odebrány práva Admina.

Prošel jsem si historii chatu, příkazů a mrzí mě, že to všechno koresponduje s tím, co zde zveřejnil Wolfux.
Tímto způsobem by se v žádném případě administrátor neměl chovat.
Všem poškozeným hráčům se proto omlouvám za způsobené škody.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 7 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 7 dny
pride nekdo
Před 9 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
uz se tesim na oslavu
Před 10 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
Beru pití a něco na grill
Před 10 dny
UwU
Před 11 dny
jump2 OwO
Před 12 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 13 dny
kk
Před 14 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 14 dny
tady tobi
Před 20 dny
uni :o
Před 27 dny
Huh.. o-o
Před 28 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: