Fórum Žádost o UNBAN nic

Založeno od michi66, Před 2454 dny
Před 2454 dny

Témat: 1
Příspěvků: 1
Hráč
holka jménem mika mě chtěla okrást o 6 dia bloků a vyhrožovala mi např. že mě nahlásí zabije a chtěla mě zavřít do jejího domu kde má rezidenci takže bych byla ráda kdyby dostala ban  
předem děkuji :D.
Like
0
Před 2454 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
michi66 napsal:
holka jménem mika mě chtěla okrást o 6 dia bloků a vyhrožovala mi např. že mě nahlásí zabije a chtěla mě zavřít do jejího domu kde má rezidenci takže bych byla ráda kdyby dostala ban  
předem děkuji :D.


Ahoj, 

Jelikož nejsem členem A-Teamu takže ti mohu dát pouze pár rad.
Nepiš to do sekce Žádost o UNban.
Sežeň si nějaké důkazy a předlož to některému z Administrátorů a pošli jim to do SZ (Soukromé zprávy). 
A pokuď nemáš screen tak PROPROS některého aby si vyhledal historii chatu. nejlépe by bylo kdybys mu napsala čas kdy se ten Threather odehrával.

Přeji hezký zbytek dne


/Dark-Gunner
Vůdce říšských jednotek v Realcraftu

 
Před 2453 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Pokud se pamatuji tak se to odehrálo v dobu kdy jsem byl online, navíc jsem většinu toho sledoval v spectatore modu a vanish.
I když je fakt že některé věci, tedy otázky jsem přehlédl a při procházení chat logu čuměl na otázky kterých jsem si vůbec nevšiml.


A za mě se nestalo nic za co by měl někdo dostat ban, málem okradl, následně jsme my dva spolu komunikovali a žádná stížnost, nepadla.
Spokoj se s tím že se nic nestalo, navíc málem okradl ... mě málem srazilo auto které právě přejelo křižovatku která je 100m od domu, málem okradl je pojem moc neurčitý

Považuji za vyřízené.

S pozdravem,
C.

PS: Pokud by chtěl nějaký jiný admin prověřit situaci tak se to odehrálo v 30.7.2017 14:26-14:36 libovolně si můžete projít log a napsat sem vlastní rozsudek.
Před 2452 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Můj rozsudek je jasnej. 
1. /pvp nebo /passive
2. Nelézt do cizích domů
3. Noste si sebou jeden lektvar ohnivzdornosti (Potion Of Fire Resistance) na dobu 8 minut. Tím se vyhnete upálení v lávě nebo ohni. 
4. Pokud toto všechno nezvládnete a daný člověk vás zabíjí, můžete se odpojit a připojit třeba za hodinu a po připojení se portnout pryč.


Je zde až příliš zbůsobů, jak zůstat v suchu před jakým koliv TPA Killerem nebo jinými podvodníky. To že někdo nedbá na svoji ochranu a nevyužívá ochranné a obranné prostředky je pouze jeho problém a potenciální TPA Killer nebo jiný podvodník tudíž není až tak moc na vině. Pokud bude dodržovat body 1-4, nemůže se vám nic stát, ať potkáte kohokoliv. 

Tímto bych ukončil tuto debatu.
prahyradek
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 7 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 7 dny
pride nekdo
Před 8 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
uz se tesim na oslavu
Před 10 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
Beru pití a něco na grill
Před 10 dny
UwU
Před 11 dny
jump2 OwO
Před 12 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 12 dny
kk
Před 14 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 14 dny
tady tobi
Před 20 dny
uni :o
Před 27 dny
Huh.. o-o
Před 28 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: