Fórum Oznámení vedení Vykradení residence.

Založeno od Spinster_CZ, Před 2487 dny
Před 2487 dny

Témat: 12
Příspěvků: 48
Hráč
Zdravím, chtěl bych nahlásit vykradení mojí residence hráčem Nelaaaanelinka.
Včera jsme hráli, dam jsem mu povolení stavět a povolení USE. Když jsem odcházel ze serveru a šel spát, tak jsem mu oddělal ničení.
Potom co jsem se připojil (27.6.2017 16:56) jsem měl všechno pryč.
Doufám že se tohle bude řešit (nejlépe navrácení věcí) a jsem i pro řešení domluvou i bez jakéhokoliv dalšího trestu.

A kdyby někdo namítal, že je to má chyba, že jsem mu zapoměl oddělat USE, tak je to stejný jako říct majiteli vykradeného bytu, to že je to jeho chyba a že zloděj nic neprovedl, protože majitel zapoměl údajně zamknout.

Tak, či tak, doufám že vyřízení této komplikace hry se vyřeší s co největším klidem a co nejrychleji, abych nezatěžoval A-Team.
S pozdravem Spinster_CZ
Před 2487 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Táákže? TY jsi dal hráči ze své vůle povolení a chceš po nás aby jsme ti vrátili věci ? 

Srovnávání s nezamčeným bytem je kravina---> v metafoře kterou jsi vedl jsi TY jako majitel dal cizímu člověku klíče od bytu a ten si přišel pro věci a teď se hrozně divíš že ti zmizela telka i lednička.

Tvá chyba,ty si můžeš jako majitel s reskou dělat co chceš,povolovat,zakazovat,to že jsi důvěřivý a dáš to cizímu hráči je chyba a teď už to víš,pouč se a příště to neudělej.

pro mě vyřešeno.
Like
Před 2487 dny

Témat: 12
Příspěvků: 48
Hráč
MurphyJet napsal:
Táákže? TY jsi dal hráči ze své vůle povolení a chceš po nás aby jsme ti vrátili věci ? 

Srovnávání s nezamčeným bytem je kravina---> v metafoře kterou jsi vedl jsi TY jako majitel dal cizímu člověku klíče od bytu a ten si přišel pro věci a teď se hrozně divíš že ti zmizela telka i lednička.

Tvá chyba,ty si můžeš jako majitel s reskou dělat co chceš,povolovat,zakazovat,to že jsi důvěřivý a dáš to cizímu hráči je chyba a teď už to víš,pouč se a příště to neudělej.

pro mě vyřešeno.


Hele, nevědel jsem že USE a CONTAINER je separátní věc. Jinak bych to blokl obojí.
Nejsem stroj, ale stále to není právo pro to aby mě někdo vykradl.
 
Like
Před 2487 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Veci jsem nalezl a na zaklade dukaznich screenu nahranych na webu Imgur, jsem je navrátil.
Před 2487 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Mám nápad... Hoďme sa všetci do vane, odpočívajme a neriešme tu kockový svet, sám som zistil že to nemá cenu...
Před 2487 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Nemá to cenu no... Taky je to naposledy co něco takového řeším. :)
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 7 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 7 dny
pride nekdo
Před 9 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
uz se tesim na oslavu
Před 10 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
Beru pití a něco na grill
Před 10 dny
UwU
Před 11 dny
jump2 OwO
Před 12 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 13 dny
kk
Před 14 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 14 dny
tady tobi
Před 20 dny
uni :o
Před 28 dny
Huh.. o-o
Před 29 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: