Fórum Ostatní OptiFine_1.12 Pre-Release

Založeno od 420KushWeed, Před 2502 dny
Před 2502 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
[EDIT - zmena na official]

Konečne sme sa dočkali prvej verzie optifinu
Optifine dnes 18.6 bol vydaný prvý oficiálny release na 1.12
Optifine 1.12 [ Oficial  -Release ] tu : http://optifine.net/adloadx?f=OptiFine_1.12_HD_U_C2.jar
Prajem príjemný deň, a užite si OF :) 


Pre tých ktorý nevedia čo je Optifine, a čo to robí vám skrátene vysvetlím nižšie.

Optifine je grafický mód pre minecraft ktorý uľahčí slabším zostavám počítačov ľahšie spracovať minecraft a tým pádom vám zvýšiť FPS v hre RÁZNYM spôsobom. Taktiež podporuje HD texture packy a shadery, čím to je užitočné aj pre hráčov so silnými zostavami ktorý si chcú užiť minecraft v lepšej kvalite.
Podporuje aj Anti-Aliasing a mnoho rôznych grafických nastavení ktoré v obyčajnom minecrafte nejde Vypnúť/zapnúť čím si dokážete prispôsobiť grafiku tak aby vám minecraft bežal čo najhladšie.


PS/2 pre tých čo stiahnu optifine menší návod na inštaláciu ak ste to nikdy nerobili.

1. stiahni, súbor ak vypíše ako "poškodený/vírus" ignorujte to, je to 100% bezpečné.
2. odklikni, inštaluj a máš hotovo.
3. zapni launcher a prehoď si verziu z "minecraft 1.12" na " Minecraft 1.12 Optifine XXXX "
4. klikni na play, a enjoy :)
Naposledy upraveno: Před 2501 dny
Před 2502 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
Já jen ještě dodám, že už je i 1.12 forge a minimapa.
Like
0
Před 2502 dny

Témat: 6
Příspěvků: 32
Hráč
Já se v tom moc nevyznám a nevím co mám dělat když instaluji OptiFine jako když jsem ho instaloval na 1.11 tak mi to napíše něco typu ,že už je OptiFine nainstalovaný musím ho nějak odinstalovat (popřípadě jak) z 1.11?  Doufám ,že jste to pochopili :D
Like
0
Před 2502 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Na každú verziu máš rozdielny optifine, takže ich môžeš mať nainštalovaných viacej. Stačí ak to stiahneš a nainštaluješ, potom v launchery už len skontroluj či tam je optifine 1.12 vybraný, ak nie nájdi ho a môžeš spustiť hru. Ak máš ďalšie otázky nápis do PM.
Naposledy upraveno: Před 2502 dny
Like
0
FreeWall
Celkem je online 1 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 2 dny
jdu na server stepo
Před 11 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 12 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 12 dny
pride nekdo
Před 14 dny
Já taky přijdu
Před 15 dny
uz se tesim na oslavu
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 15 dny
Beru pití a něco na grill
Před 15 dny
UwU
Před 16 dny
jump2 OwO
Před 17 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 18 dny
kk
Před 19 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 19 dny
tady tobi
Před 25 dny
uni :o
Před 33 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: