Fórum Žádost o UNBAN ban

Založeno od Gokujin, Před 2569 dny
Před 2569 dny

Témat: 2
Příspěvků: 6
Hráč
Dobrý den chtěl bych požádat o unban na nick Petulan protože mám ban za opr + reklama což je omyl žádnou reklamu jsem neudělal
a k tomu ban nekončí nikdy což je mi líto je to můj oblíbený server.

Děkuji předem za vyřešení. =)
Like
Před 2569 dny

Témat: 10
Příspěvků: 114
Hráč
Vím že nejsem člen AT ale už ti to tam psal GetRekt KshFi3d takze..
Like
0
Před 2569 dny

Témat: 2
Příspěvků: 6
Hráč
Getrekt psal že to není napsané srávně tak jsem to opravil. a navíc jsem nikdy nikomu nenadával a na A-team bych si to nikdy nedovolil a reklami už vůbec.
Like
Před 2569 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Tak mě udivuje tvoje gramatika Reklama bez reklamy jako žena bez ženy a historie chatu všem řekne víc.
Před 2569 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Prohlížel jsem záznam, a žádnou reklamu jsem tam nenašel. Až na zmíňku mineplechu. Což se jako reklama brát nedá. Každopádně je tam celkem slušná vulgarita. 

Ban udělil Crůta. Počkal bych i na jeho vyjádření. Pokud si to udělení banu pamatuje. 
Před 2569 dny

Témat: 2
Příspěvků: 6
Hráč
Děkuji že tu reklamu jako reklamu nebereš a omlouvám se za moje vulgarity byl jsem mírně rozčílený. Kdybych dostal unban určitě bych to neopakoval. Ale já to nechám na adminech jestli mi dají unban nebo ne.
Like
0
Před 2566 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Lidi jsem jen člověk, co bylo před 161dny fakt nedám a pochybuji že bych měl ještě nějaké důkazy na fotkách -_-
prohledávám vše co mě napadne ale našel jsem jedinou zmínku o jiném serveru ... 161dní osobně považuji za dostatečný trest.
Dám unban, nicméně dochází mi k rozporu v chatlogu k účtu "Petulan" píšeš jako holka ale tady jako kluk ... 
mimochodem k tvému učtu (Gokujin) je přiřazena stejná Ip jako k účtům "Mateshero" , "Ninja_220", "wexx21322".
Takže než ti dám unban co mi k tomu řekneš? Přijde mi divné že žádáš o unban k cizímu účtu který není na stejné Ip jako ty ale přesto se k němu hlásíš ...
Like
Před 2566 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Je veľmi pravdepodobné že za tú zhodnú IP môže oblasť v ktorej bývaju všetci, Mateshero je hráč s ktorým som zvykol volať na teamspeaku, a zmienky o multi-účte u neho sú o mňa pochybné keďže žiadne nemal. Mne sa tiež stáva keď sa z bratom alebo kamarátmi z okolia pripojime na jeden server nás to označí ako multiacc a niekedy až prekročíme limit registrovaných účtov kvôli zhodnej IP. Za mňa ANO dal by som mu unban vzhľadom k tomu že sa jedná o rozdielnych hráčov.
Like
Před 2566 dny

Témat: 2
Příspěvků: 6
Hráč
Zdravím, pravda že na realcraft ona píše jako holka když je dělám to kvůli mé kamarádce ona se totiž na tento web nemůže přihlásit neví proč. ale moc vám děkuje za unban :-)
Like
0
Před 2566 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Nemohla protože ban za reklamu se dává i na web. 
Nicméně to že žádáš za někoho jiného jsi mohl napsat rovnou, nemusel jsem se pak ani ptát.

Unban udělen, hezkou hru přeji.
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 3 dny
jdu na server stepo
Před 12 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
uz se tesim na oslavu
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
Beru pití a něco na grill
Před 16 dny
UwU
Před 17 dny
jump2 OwO
Před 18 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 19 dny
kk
Před 20 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 20 dny
tady tobi
Před 26 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: