Fórum Nahlášení chyby Ban na IP

Založeno od KitasuCZ, Před 2545 dny
Téma je zamknuto
Před 2545 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
Toto téma píši do chyb, protože mi to příjde jako chyba, protože dnes ráno u mé matky jsem si chtěl zahrát MC a najednou ban za cheaty...do 7.7.2017 14:10... Kouknul jsem na banlist serveru a včera ve 14:10 dostal ban Atomic_007. Po hádce s mým kamarádem s nickem slix jsem zjístil, že on byl Atomic_007. Mám pouze dvě teorie, buď se připojil na matčinu wifinu i přesto že nejspíše nevěděl heslo nebo někde musela vzniknout chyba. Jsem ochoten ADMINŮM předat IP adresu z matčiny wifiny. Vše sedí na ban od Atomica, ban má na devadesát dní, tudiž nějak na tři měsíce a zároveň ve stejný čas kdy byl uložen ban, tak přesně v tu dobu taky končí. Mně to ani nevadí, bydlím u otce, tudíž se sem připojím, ale jde mi to aby se tu mohl připojit opět brácha, který bydlí s matkou.
*Kitasu :)
Like
0
Před 2545 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Ban se vždy uděluje na základně jména a IP adresy hráče. Chyba to asi bude, nicméně nikoliv z naší strany, ale ze strany nezabezpečeného přístupu k cizí WIFI. Tvá teorie je sice moc hezká, avšak z naší strany asi neověřitelná.
Like
1
Před 2545 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
Dobře, tudíž je to věc momentálně mezi mnou a mým kamarádem... Aji tak díky za pomoc Freewalle.. Ale je tu pořád jeden problém Slix je Atomic_007... Přál bych si ověřit jen jestli i slix má stejnou IP adresu jako Atomic_007 a celý to plánoval... :)
*Kitasu
Like
0
Před 2545 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Naposledy upraveno: Před 2545 dny
Like
0
Před 2545 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
Začmáraná IP je jedna a tá samá neboli mé matky... Děkuji mi za potvrzení z jedné mě teorie... Vidím, že pro vás jako adminy je to neřešitelné...
*Kitasu
Like
0
Před 2545 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Ip je začmáráná protože kdybych ji nezačmáral porušil bych zákon o zveřejňování osobních údajů.
Ale ano IP je stejná nicméně já netuším komu tato IP patří.
Mohu porovnat jestli jsi byl někdy z této IP připojen ale předpokládám že to nemá moc smysl. A drobné doporučení na změnu hesla k WIFI, pokud se tedy na tuto wifi napojil někdo kdo by neměl.
Like
0
Před 2545 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
Heslo jsme měnili před týdnem jako prevence, ale on je hacker třeba jí nějak hacknul, takže především brácha musí čekat do 7.7.2017 14:10
Like
0
Před 2545 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
Nelze to vyřešit. Prosím o uzavření tohoto téma.
Like
0
Před 2545 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Já WIFI rozklíčuji za 20 minut. Když má vyšší úroveň zabezpečení, tak za 45 minut. Dnešní zabezpečení Wifi sítí je k ničemu. A vím o čem mluvím taky už mi někdo lezl do WIFI. Já například zase kompletně rozklíčoval školní internetovou síť, tudíž mám po celé škole přístup kamkoliv jako Administrátor sítě. Udělal jsem to kvůli tomu, že mě sralo, jak nám na vyučovací hodiny vypínali přístup k internetu. O hodine se zablokovalo navazování nových spojení a internet padnul. Tak jsem si to rozklíčoval a nastavil si vyjímky a priority. Ajťák se to ale pak dozvěděl. Čekal jsem že z toho bude průser. (Hacknutí domácí nebo veřejné WIFI je trestáno pokutou nebo odnětím svobody až na dobu 1 rok - pokud se vniknutí do sítě podloží důkazy). Ajťák to vzal ale jako chlap a promluvil si se mnou jako člověk s člověkem. Uzavřená dohoda mi hodila trvalý přístup k síti ze všech mých zařízení s tím, že už nepolezu do routeru pod administrátorským účtem, ani účtem kohokoliv jiného. Měl jsem z prdele kliku a Ajťák čuměl jak lehce se to dá prolomit. 
Like
0
Před 2545 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Ty jsi tak dobrej, prahyradek :-)

LOCKED
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 11 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 16 dny
:)
Před 17 dny
moc ne
Před 17 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 17 dny
:o
Před 17 dny
Před 18 dny
Wtf
Před 18 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 18 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: