Fórum Žádost o UNBAN Žiadosť o UnBan

Založeno od MateyosStudio, Před 2592 dny
Téma je zamknuto
Před 2592 dny

Témat: 10
Příspěvků: 28
Hráč
Dobrý deň,
chcel by som požiadať o unban, ktorý mi bol podľa informácií uložený dnes. Dôvod, pre ktorý si dovoľujem žiadať o unban je, že za počítačom sedela moja mladá sestra (mama jej dovolila sa hrať na mojom PC -,-), ktorá sa asi hrala s vylepšeniami hry (hackmi). Možno znie divne, že 7-ročné dievča vie stiahnuť hacky, ale áno :/ (možno to urobila preto, lebo pred pár dňami si myslela, že som jej nejako ukrivdil)...
Ja by som hacky nepoužíval, lebo na survival svete to nemá zmysel, nie je to potom zábava, veď survival  je práve o prežívaní z dňa na deň a ťažení surovín...
Ja dúfam, že moje vysvetlenie pochopíte a budete ma chápať... (ak by ste si ma chceli ďalej nejako preverovať, nemám problém, lebo ako vravím, ja hacky na vašom serveri nepoužívam)

Ďakujem

MateyosStudio 
Naposledy upraveno: Před 2592 dny
Like
0
Před 2592 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
MateyosStudio napsal:
Dobrý deň,
chcel by som požiadať o unban, ktorý mi bol podľa informácií uložený dnes. Dôvod, pre ktorý si dovoľujem žiadať o unban je, že za počítačom sedela moja mladá sestra (mama jej dovolila sa hrať na mojom PC -,-), ktorá sa asi hrala s vylepšeniami hry (hackmi). Možno znie divne, že 7-ročné dievča vie stiahnuť hacky, ale áno :/ (možno to urobila preto, lebo pred pár dňami si myslela, že som jej nejako ukrivdil)...
Ja by som hacky nepoužíval, lebo na survival svete to nemá zmysel, nie je to potom zábava, veď survival  je práve o prežívaní z dňa na deň a ťažení surovín...
Ja dúfam, že moje vysvetlenie pochopíte a budete ma chápať... (ak by ste si ma chceli ďalej nejako preverovať, nemám problém, lebo ako vravím, ja hacky na vašom serveri nepoužívam)

Ďakujem

MateyosStudio 



Zdravím,

nejsem člen A-teamu ale je to především tvá hloupost.
A kdyby to bylo tvoje sestra jak by zjistila tvoje heslo od Realcraftu
A  nevěřím tomu že by dívčina v 7 letech dokázala stáhnout cheaty.

A věta já na všem serveru hacky nepoužívám zní jako bys je jinde používal ale pak tu svádíš na nějakou 7 letou dívčinu že ti je stáhla.

s úctou.

.DarkGunner
Naposledy upraveno: Před 2592 dny
Like
0
Před 2592 dny

Témat: 10
Příspěvků: 28
Hráč
Nemam dôvod používať hacky... , moje heslo sestra vie lebo ju aj púšťam hrat na svoj účet ked nie som doma (nie sme takí bohatí aby sme zasa mali hneď pár počítačov), myslel som, že také niečo netreba vysvetľovať ... 
Like
0
Před 2592 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Takže chceš povedať že 7 ročné dievča, je schopné násjť stránku s hacknutými clientmi a stiahnuť jeden z tých 100 čo tam je, + ho nainštalovať a dokonca aj používať ? Vyzeráš dospelo podľa toho ako píšeš, ale toto ti nikto nezožerie.
Like
Před 2592 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Od toho jsou tu hesla.
Nepotřebuješ více Počítačů
stačí aby měl každej svuj profil v laucheru.
Like
0
Před 2592 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Nevěřím ti 
toto byla tenkrát tvá práce

https://www.realcraft.cz/obrazky/1725-pokus-o-atentat-na-vudce


 
Like
0
Před 2592 dny

Témat: 10
Příspěvků: 28
Hráč
KshFi3d napsal:
Takže chceš povedať že 7 ročné dievča, je schopné násjť stránku s hacknutými clientmi a stiahnuť jeden z tých 100 čo tam je, + ho nainštalovať a dokonca aj používať ? Vyzeráš dospelo podľa toho ako píšeš, ale toto ti nikto nezožerie.

So všetkou cťou mám dojem, že nie je až tak ťažké napísať si do Googlu "hacky do mc" a stiahnuť si nieco... 
Like
0
Před 2592 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Žádost se zamítá.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 3 dny
jdu na server stepo
Před 12 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
uz se tesim na oslavu
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
Beru pití a něco na grill
Před 16 dny
UwU
Před 17 dny
jump2 OwO
Před 18 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 19 dny
kk
Před 20 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 20 dny
tady tobi
Před 26 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: