Fórum Představte se vladimirshtou

Založeno od vladimirshtou, Před 2604 dny
Před 2604 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
Ahoj rozhodl jsem se jelikož budu na tomto serveru za pár dnu kočit tak napíši něco o sobě.

Jak již vám asi všem došlo jmenuji se Vladimír je mi 16 a Bydlím kousek od Frýdku-Místku.

Menší zajímavost: Vim hraju minecraft teprv něco málo přes rok a RealCraft byl první multiplayerový server na který jsem se přihlásil.

Mé záliby:  Stolní tenis a hlavně opravování viz moje felicie (Wade ví že to občas může být celkem švanda a zárověn se dá u  toho velmi vytočit).

Tak ted´ to nejdůležitějsí: Proč vlastně odcházím z tohoto serveru? Odpověd´ je prostá na tomto serveru již nemám moc co dělat Moc mi tu chybí chest shop a také díky hráče ghoats246. Ted´ momentálně konkrétně od 13.3 2017. Ted´budu hrát na serveru bývalého hráče Andrepth

Hráči kterým bych chtěl poděkovat a bez kterých bych tu nejspíš již dávno nehrál:
 Nejdříve musím začít boužel již bývalým hráčem oiio bez kterého bych minecraft nehrál a nebo bych nepoznal tento server. Dále: KshFi3dprahyradek,Biolit,GetRekt,Crutibrk,Wade_SK,nikicz,vevercak12,1agentK,Bryndzik,Andrepth,atl,RYBACZ,JirkaLPkudna FreeWall A spousty dalších...
Děkuji všem za skvělou komunitu a ahoj
 (ps občas se za váma stavím :-) )
Naposledy upraveno: Před 2016 dny
Před 2604 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Nevím, co tě vedlo k tomu se takto rozhodnout. Každopádně mi budeš chybět ( samozřejmě i na organizaci eventů, stavění atd ). Ale měj se hezky, užívej života. :)
Like
Před 2604 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
do pondělka ještě něco postavíme :-)
Like
Před 2604 dny

Témat: 13
Příspěvků: 149
Hráč
ty končíš ?? no jak myslíš,jinak jestli v podnělí budeš končit tak ahoj :D
 
Like
Před 2604 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Velmi ma to dojalo :( ale tak co uz GL do zivota :) maj sa, urcite sa stretneme este :)
Like
Před 2603 dny

Témat: 1
Příspěvků: 34
Hráč
Ahoj, neodcházej, zustan stale verny,realcraftu, a zvlášt na jinej server, to je reklama.. nabádáš ostatní aby tam taky šli?
Pamatuju si tě a nikdy jsem nepochopil u tvého nicku to na konci -shtou můžeš mi to na závěr tedy vysvětlit?
To budeš hrát jiný hry? Chodit ven za holkama, a jiný záliby. 
Nemám rád takový ty co končí, píšou to a pak se zase vrátí po nějaké době. Já dřív jsem hrál taky víc, tedka jsem to omezil, ale nepíšu že končím. 
Třeba zase ty chest shopy budou fungovat a i jiný vylepšení na servru! Určite můžeš hrát i za pár let. Třeba ve 30-ti .

Ahoj
Like
1
Před 2603 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
morisrave napsal:
Ahoj, neodcházej, zustan stale verny,realcraftu, a zvlášt na jinej server, to je reklama.. nabádáš ostatní aby tam taky šli?
  • Pamatuju si tě a nikdy jsem nepochopil u tvého nicku to na konci -shtou můžeš mi to na závěr tedy vysvětlit

To budeš hrát jiný hry? Chodit ven za holkama, a jiný záliby. 
Nemám rád takový ty co končí, píšou to a pak se zase vrátí po nějaké době. Já dřív jsem hrál taky víc, tedka jsem to omezil, ale nepíšu že končím. 
Třeba zase ty chest shopy budou fungovat a i jiný vylepšení na servru! Určite můžeš hrát i za pár let. Třeba ve 30-ti .

Ahoj
No přípona shtou vznikla asi 5 let zpět na táboře na indianské  téma a vedoucí nám zadal úkol vymyslet si přezdivky tak tak takhle to vzniklo
Naposledy upraveno: Před 2603 dny
Před 2603 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
Dúfam že ešte aspoň prídeš na plug troška aj keď ten server bude mať asi vlastný :P
Like
0
Před 2603 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Čo už teda, budeš tu chýbať ale asi ťa nepresvečíme tak sa maj a občas skoč na teamspeak :)
Like
Před 2603 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
:´(  :´( Kdo bude teď pouštět ty super songy na Plug.dj? Jinak hodně štěstí v RealLifuškoda že jsem tě nepoznal trochu víc.
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 3 dny
jdu na server stepo
Před 12 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 13 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 13 dny
pride nekdo
Před 14 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
uz se tesim na oslavu
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
Beru pití a něco na grill
Před 16 dny
UwU
Před 17 dny
jump2 OwO
Před 18 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 18 dny
kk
Před 20 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 20 dny
tady tobi
Před 26 dny
uni :o
Před 33 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: