Fórum Nábor členů AT Prihláška späť do AT Wade

Založeno od Wade_SK, Před 2604 dny
Před 2604 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Niečo o mne

• Zdravím, volám sa Daniel Mártha a mám 15 rokov. Bývam na východnom Slovensku v maličkej dedinke. Medzi moje hobby patria futbal, florbal a občas aj basketball. Najviac mám rád hranie na počítači, presnejšie Minecraft, ETS2, CS:GO a občas SAMP. Môj sen je byť programátor.

Minecraft história

• Moja Minecraft história pochádza z roku 2012, keď mi kamarát ukázal Minecraft (Samozrejme ešte vtedy singleplayer, pretože mutiplayer som nepoznal). Od toho roku ma tá hra baví, a baví ma aj doteraz. Na meno prvého serveru sa nepamätám, ale viem že ma tam pozvala kamarátka. Ako prvýkrát v AT som pôsobil pre server Ecrafting (Ktorý už v prítomnosti nefunguje), kde som pôsobil ako moderátor, ale bohužiaľ z hádky 2 majiteľoch sa server zrušil. Po zrušení Ecraftingu som prišiel späť na RealCraft, kde som pôsobil ako moderátor/admin. Lenže potom som odišiel ale mám chuť na plné obrátky prísť späť a pomôcť FreeWallovi v pôsobením v AT

Skúsenosti s administráciou servera

• Skúsenosti s administráciou servera mám, pôsobil som aj na Ecraftingu, aj na RealCrafte, veď ma poznáte.

Prečo by som mal byť členom AT

• Pretože ako som písal vyššie, rád by som sa pripojil späť do AT pre server RealCraft. To že som odišiel som už preplakal a chcel by som dostať poslednú šancu. Veľmi ma to mrzí že som odišiel.

Ostatné

• Ďakujem že ste prečítali moju prihlášku a beriem ju vážne. A taktiež dúfam, že vás neunudila k smrti.

Peace Wade_SK, aka Maďar
 
Naposledy upraveno: Před 2604 dny
Před 2604 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
I když aktuálně není nábor, tak z mého hlediska by nebylo od věci vzít ještě někoho do AT.

Za mě Ano.
Před 2604 dny

Témat: 6
Příspěvků: 35
Hráč
Súhlasím aby si sa vrátil ale myslím že by to nebolo fér voči ostatným ktorých sme zamietli preto lebo nieje nábor tak svoje áno ti dám až ked sa vyhlási nábor
Před 2604 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Za mě  ANO ...

Ovšem jak tu bylo již řečeno,není nábor a myslím že to platí i pro tebe.

Nechám rozhodnout velkého šéfa,óóó velikého FreeWalla
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 2 dny
jdu na server stepo
Před 11 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 12 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 12 dny
pride nekdo
Před 13 dny
Já taky přijdu
Před 15 dny
uz se tesim na oslavu
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 15 dny
Beru pití a něco na grill
Před 15 dny
UwU
Před 16 dny
jump2 OwO
Před 17 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 17 dny
kk
Před 19 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 19 dny
tady tobi
Před 25 dny
uni :o
Před 32 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: