Fórum Nahlášení chyby Dobíjení kreditu pomocí prémiových SMS bez registrace na GO Pay

Založeno od sambucco, Před 3053 dny
Téma je zamknuto
Před 3053 dny

Témat: 5
Příspěvků: 17
Hráč
Pro zaplacení jakoukoliv metodou je nutná registrace na GO Pay, což je pro mě velmi znepokojující. Při placení pomocí prémiových SMS není dnes na mnoha serverech nutná žádná registrace, tzn. že po vybrání dobíjené částky zadáte telefon->přijde SMS->opdpovíte ANO a to je všechno.

Technická chyba -> Pomocí prémiové SMS nelze zaplatit 500 Kč a ať děláte co děláte, systém vás nutí k registraci na GO Pay což je velice únavné, takže ta chyba je, že zde chybí jednorázová metoda dobíjení kreditu bez nutnosti registrace.
Like
0
Před 3053 dny

Témat: 5
Příspěvků: 17
Hráč
no super neberte to 60 Virtuálních kreditů za 100 Kč to je teda vážně kšeft(<-sere vás anonymita?)
Like
0
Před 3052 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Pro uhrazení kreditu není nutná registrace u GoPay pro většinu platebních metod (platební kartou, bankovním převodem, paysafecard, supercash, paypal, Premium SMS).

Registrace je nutná pouze při platbě pomocí peněženky GoPay (obdobně jako peněženka PayPal), kterou, pokud s ní chcete platit, musíte mít zaregistrovanou.

Pro uhrazení kreditu pomocí Premium SMS do částky 100 Kč stačí zadat svůj e-mail a své telefonní číslo. Poté vám budou sděleny informace pro uhrazení platby, viz screen níže.
Pokud si chcete dobít kredit vyšší částkou než 100 Kč, opakujte prosím platbu do 100 Kč nebo zvolte jinou platební metodu.

Like
0
Před 3052 dny

Témat: 5
Příspěvků: 17
Hráč
Přesně tohle okno se zobrazilo, ale tato transakce je zpoplatněná 50%. Výsledek byl naprosto nečekaný. Za 100 Kč se mi dobilo 60 Kreditů. Kdybych tam měl 100 Kreditů neřeknu ani slovo.
Like
0
Před 3052 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Transakce při platbě pomocí Premium SMS není zpoplatněná. Při uhrazení kreditu 100 Kč obdržíš kredit 100 Kč.
Koukám, že jsi dobil kredit pomocí peněženky GoPay, nikoliv pomocí Premium SMS. Pokud si dobijíš svojí peněženku GoPay, tak ano, je tam transakční poplatek 50%. Ovšem nevidím důvod si nejdříve dobíjet GoPay peněženku a poté uhradit kredit, místo okamžité platby pomocí Premium SMS u nás na webu. Zbytečně tak přicházíš o těch 50% částky.

Pro příště pomocí Premium SMS dobíjet přímo na našem webu, nikoliv pomocí GoPay peněženky.
Like
0
Před 3052 dny

Témat: 5
Příspěvků: 17
Hráč
Systém na vašich stránkách mě donutil k registraci a dobití kreditu na Gopay, protože při volbě platby pomocí SMS to vždy napsalo transakce se nezdařila.
Like
0
Před 3052 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Žádné potíže s uhrazením kreditu pomocí Premium SMS neevidujeme.
Pokud jsi měl nějaké potíže, měl jsi nám to předem oznámit.

Můžeš problém popsat přesněji? Díky
Naposledy upraveno: Před 3052 dny
Like
0
Před 3052 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
  • Systém tě nemohl donutit k registraci
  • Chybu ti to hlásilo proto, protože pomocí Premium SMS nelze platit více jak 100 Kč, musíš svou platbu opakovat.
  • Pokud si zde na webu dobiješ kteroukoliv částku pomocí Premium SMS, vždy dostaneš tu sumu, kterou jsi si dobíjel, např. Dobiješ si 2x za 100 Kč (2 SMSky) a dostaneš 200 Kč, poplatek se platí pouze na GoPay peněženku.
  • 60 Kč kreditu jsi dostal proto, protože jsi si dobil přes GoPay peněženku, přístě si dobij zde http://www.realcraft.cz/kredit a žádný poplatek platit nebudeš.

Naposledy upraveno: Před 3052 dny
Like
0
Před 3052 dny

Témat: 5
Příspěvků: 17
Hráč
Riko prosimtě, dobíjel jsem 100 Kč. Pro vaši radost, to dnes zkusím znovu. Ale jestli se vyskytnou opět potíže, tenktokrát vám to vyfotím. Při mojí práci těch 50 Kč vem čert, ale tady jde o princip.
Like
0
Před 3052 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
V principu je platební metoda Premium SMS nejméně efektivní pro online placení.
Pokud máš možnost platit jinou metodou, doporučuji zvolit jinou.

Znovu říkám, že žádnou chybu ohledně Premium SMS neevidujeme, takže nevíme kde může být chyba.
Pro více informací o těchto potížích doporučuji kontaktovat přímo podporu GoPay brány.
Like
0
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
jakubjaros2014
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 12 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 16 dny
:)
Před 17 dny
moc ne
Před 17 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 17 dny
:o
Před 17 dny
Před 18 dny
Wtf
Před 18 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 18 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: