Fórum Oznámení vedení Stížnost na AT

Založeno od Annisek, Před 2627 dny
Téma je zamknuto
Před 2627 dny

Témat: 2
Příspěvků: 10
Hráč
Ahoj,
chtěla bych podat stížnost ohledně toho, že opakovaně jsem prosila jednoho z AT o pomoc a neudělal vůbec nic. 
Chci vysvětlení proč to neudělal. 
Prosim o rychlou dopověď. Jsem ochotná se dohodnout. A případně se i omluvit, pokud to bylo nedorozumění. 


S úctou Annisek
Před 2627 dny

Témat: 13
Příspěvků: 149
Hráč
jakou pomoct a je jedno jestli ti pomůžou či nepomůžou
(párkrát jsem taky poprosil a udělali to ale pak jsem něco dělal zas něco já jim) getovy les a hory skopat myslím :DDDD
Like
0
Před 2627 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Hezký Večer,

Tak se ke mě dostala informace, že je tato stížnost na mne. Takže bych se k ní vyjádřil i já.

Pokud jsem dobře pochopil z Tvého textu, v danou chvílí, si potřebovala nutně pomoct od Admina, který bohůžel nevyhověl tvým požadavkům. Předpokládám, že to byla otázka života a smrti. Nu což, jdeme k mému vyjádření.

1. Chat v danou chvíli, kdy si potřebovala pomoct byl zaspamovaný od jiných hráčů ( Commands spam, Msg spam, Chat spam, WorldEdit spam ).
Občas se tam našla nadávka i od Tvého bratra, kterou jsem bohůžel neřešil. Příště tak ihned učinním.

2. Zrovna v tu chvílí, kdy si potřebovala pomoct, jsem měl na práci jinou věc, o které půlka serveru věděla ( dokonce i FreeWall ).

3. Pokud aktuálně na Tebe nereaguji, tak asi řeším už něco jiného, stačí počkat, až na serveru utichne chat a hned se ti budu věnovat. A né hned zakládam zbytečné téma na Webu, které to tu spamuje.

4. Uvědom si, že tu nejsem od Toho, abych si užíval hru. Mojí běžnou činností když příjdu na server je ta, že se automaticky hodím do Vanishe a GameMode 3 ( spec ) a jdu sledovat hráče, kteří můžou být potencionální Cheateři.


Rád bych dodal Tvé dnešní milé chování na Creativu. To, že se na Tebe portnu ti může být putná. Viz č. 4

Hezký zbytek večera
Administrátor GetRekt
 
Naposledy upraveno: Před 2627 dny
Před 2627 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Zdravím zde přítomné osazenstvo,
jakožto člen AT jsem povinen se také vyjádřit (nikdo nebyl jmenován ani nebylo určeno žádné časové rozpětí, tudíž budu předpokládat že se to týká přímo mě).
V první řadě bych rád podotkl že zde nepíšu aniž bych se nepodíval do chat logu, tak jdem na to.


1) Admin není robot a má pouze jakožto člověk omezený počet operací za minutu/vteřinu/hodinu/den.

2) Prohledal jsem log a našel v čase 19:00-21:45 dvě věci které se dají brát jako "problém" z toho jedna byla vyřešena. (mimochodem kdyby mě nějaký hráč vyháněl slovy cituji "Bež pryč" "Nejsem tvoje hračka" tak bych daného hráče informoval o tom že jako admin mám plné oprávnění k jeho sledování [nikoliv překážet mu ale sledovat jeho počínání zda-li neporušuje některé z pravidel]).

3) Mezi 20:15 a 20:17 tedy v minutě 20:16 bylo napsáno 23 jednotlivých zpráv to je 1zpráva za cca 3s k tomu si můžeme připočíst CMD kterých bylo cca 20, tzn. že během té jediné minuty vidí admin 43 jednotlívých zpráv v chatu to už máme 1zprávu za 1,39s a to už je docela slušné tempo na čtení, navíc k tomu si vemte že admin nesedí na jednom místě a nesleduje chat (většinou) ale také k tomu něco dělá a dle mích informací zrovna admin GetRekt opravoval svou chybu kterou spáchal pomocí WE.

4)Daný dotaz byl napsán pouze jednou jedinkrát (nikoliv opakovaně jak je zmíněno nahoře) , to je dost mizerný počet na tak "závažný problém". zde je screen z logu

5) Dále si myslím že tento topic je zde zcela zbytečný, z mého pohledu se daná věc dala napsat do SZ nebo po 2minutách opakovat v chatu. (což se nestalo)

S pozdravem a přáním hezkého dne,
nově zpět jmenovaný Admin Crutibrk
Naposledy upraveno: Před 2627 dny
Like
Před 2626 dny

Témat: 2
Příspěvků: 10
Hráč
Milý Adminové tohoto serveru.
Bohužel jsem měla tu možnost vás oba poznat v pravém světle, což někteří hráči nemůžou. JSem obyčejný hráč, který dělá chyby. 
I sem do tohodle vámi nazvaného ,,zbytečného" příspěvku, jsem napsala, že se dokážu omluvit, pokud jsem udělala chybu. 
Ale to jsem něvěděla, že Admin GetRekt, bude tento příspěvěk brát osobně a výhružkou mií sdělil, že se semnou jakožto Admin nebude srát(s prominutim). Takže pánové. 
Já se snažila. Napsala jsem, že se omluvim, pokud jsem udělala chybu. Po přečtení těchto dvou komentářů jsem se i chtěla omluvit, ale jakožto normální občan ČR nemám moc dobrý telefon, takže mi přispěvěk nešel napsat. NEchala jsem to tedy na dnešek. Ale potom co jsem si přečetla tu už zmiňovanou zprávu od hráče GetRekt se nehodlám nikomu omlouvat. 
Nemám k tomu, žádný důvod. 
A aby byli pánové spokojení..
Odcházím z tohoto serveru, jakožto slušný hráč a občan. Protože tady nechci zbytečně přidělávat problémy ostatním. 
Takže teď je to na ty, kteří tu semnou hráli a bavili jsem se. 
Jste hrozně fajn a je mi moc líto, že musím odejít. Ale urážky, výhružky a nadávky na svou osobu bohužel už nemůžu snášet. 
Jelikož pánové Administrátoři, neumí oddělit soukromí od práce. 
Neobjevím se už ani na TS, protože tam už několikrát zmiňovaní Adminové chodí. A já jim nechci překážet. 
Je mi to opravdu líto. 




S pozdravem a úctou Annisek

PS: A Crutibrku myslela jsem tu sms vážně ;) tak to neber jako vtip a jdi dál. Já už tě nechci a nikdy chtít nebudu. 
A za to si můžeš sám. 
Like
Před 2626 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Prosim o lock tematu.

Hezky zbytek dne,
s pozdravem,
C.
Like
0
Před 2626 dny

Témat: 4
Příspěvků: 29
Hráč
Osobně si myslím, že zrovna Crutibrk a GetRekt jsou admini, kterým záleží na serveru. Co se týče toho napadání, pokud vím tak World PvP je vypnuté takže vás napadal v resce, kde je povolené PvP a bylo pouze na vás zda v resce zůstanete nebo ne.

Ze zkušenosti (malé adminování na xxxxxxxx serveru) vím, že admini mají práce 3 a více prdelí, takže chápu, že neodepíše do 5 sekund o tvé zprávy.


Jsem rád, že se kluci vrátili i to je důvod proč se pozvolna vracím zpět na server. 

Pokračujte v dobré práci hoši. 

Díky Marty a.k.a Mr.Jebalos
Před 2626 dny

Témat: 2
Příspěvků: 10
Hráč
Dodatek a upřesnění 
(Ahoj, nejdřív by jsem chtěl začít tím, že mi i za Tebe přišlo nevhodné psát na mojí osobu stížnost, která je neakceptovatelná ( pitomá ). Nevím co jsi tím chtěla dokázat. Vyhození z Admin-Teamu ? O tom pochybuji. Kdyby se mě wall chtěl zbavit 7 měsíců zpátky, tak mi teď nevrací práva. Ale což to už je mimo to, co ti chci říct. Měl jsem za to, že jsme v pohodě, a ty uděláš tohle. Rád bych ti oznámil to, že kdokoliv se mi kdy na serveru postavil, do pár měsíců skončil. A už se neukázal. Takže by ti dal " bývalou " přátelskou radu, aby ses do mě nesrala nebo to nedopadne dobře. Po včerejšku už k Tobě budu přistupovat jakožto k cizí osobě. Či vztahu mezi Hráčem a Adminem. Nazdar.= GetRekt) 

Toto je soukromá zpráva co mi napsal hráč/admin GetRekt. 
Jen aby, se vědělo jakou výhružku jsem měla namysli. 

S úctou Annisek
Like
0
Před 2626 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Absolutně nechápu, proč zveřejňuješ osobní konverzaci, ke které jsem ti neudělil souhlas. Ale budiž. Nezatahuj sem už laskavě to, co je mezi náma. Bavíme se tu o situaci na serveru, nikoliv o věcích mimo server. To že ses mi chtěla omluvit, je mi celkem fuk. A naposled připomínám, nepleť sem dění mimo server.
Like
Před 2626 dny

Témat: 4
Příspěvků: 29
Hráč
Annisek napsal:
Dodatek a upřesnění 
(Ahoj, nejdřív by jsem chtěl začít tím, že mi i za Tebe přišlo nevhodné psát na mojí osobu stížnost, která je neakceptovatelná ( pitomá ). Nevím co jsi tím chtěla dokázat. Vyhození z Admin-Teamu ? O tom pochybuji. Kdyby se mě wall chtěl zbavit 7 měsíců zpátky, tak mi teď nevrací práva. Ale což to už je mimo to, co ti chci říct. Měl jsem za to, že jsme v pohodě, a ty uděláš tohle. Rád bych ti oznámil to, že kdokoliv se mi kdy na serveru postavil, do pár měsíců skončil. A už se neukázal. Takže by ti dal " bývalou " přátelskou radu, aby ses do mě nesrala nebo to nedopadne dobře. Po včerejšku už k Tobě budu přistupovat jakožto k cizí osobě. Či vztahu mezi Hráčem a Adminem. Nazdar.= GetRekt) 

Toto je soukromá zpráva co mi napsal hráč/admin GetRekt. 
Jen aby, se vědělo jakou výhružku jsem měla namysli. 

S úctou Annisek



Annie, hele já tě neznám a ani nevím kolik ti je (je mi to i celkem u análu), ale podle rychlého setkání na TS si myslím, že si dost stará na to aby si věděla, že Soukromá zpráva se tomu neříká pro nic za nic. Jak psal GR opravdu jsme řešili jen to co bylo na serveru viz. Crutovo chat log. Pokud máš osobní problém s adminem, řeš to pouze přes SZ nebo ho požádej o osobní konzultaci přes TS či Discord.

Zbytečně na sebe upozorňuješ a přivoláváš hate ze strany A-týmu.
Like
0
Téma je zamknuto
FreeWall
Celkem je online 1 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 3 dny
jdu na server stepo
Před 12 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 13 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 13 dny
pride nekdo
Před 14 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
uz se tesim na oslavu
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
Beru pití a něco na grill
Před 16 dny
UwU
Před 17 dny
jump2 OwO
Před 18 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 19 dny
kk
Před 20 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 20 dny
tady tobi
Před 26 dny
uni :o
Před 33 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: