Fórum Ostatní The End

Založeno od MrJebal, Před 2643 dny
Před 2643 dny

Témat: 4
Příspěvků: 29
Hráč
Tak je to tu dříve než jsem si představoval. I já přestávám hrát na tomto serveru. Chtěl jsem počkat do konce VIP, ale tento server už nemá budoucnost tak opouštím lod za dalsim dobrodruzstvim jinde. Rad jsem tu poznal par lidi a urcite se nekdy na serveru ukazu.

Majte se

Vas Pan Soustal
Před 2643 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
MrJebal napsal:
Tak je to tu dříve než jsem si představoval. I já přestávám hrát na tomto serveru. Chtěl jsem počkat do konce VIP, ale tento server už nemá budoucnost tak opouštím lod za dalsim dobrodruzstvim jinde. Rad jsem tu poznal par lidi a urcite se nekdy na serveru ukazu.

Majte se

Vas Pan Soustal
Pravda taky mě už to na tomto serveru nebaví jako kdysi :-(
 
Like
Před 2643 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
MrJebal napsal:
ale tento server už nemá budoucnost


S tím s tebou asi souhlasím, k aktuálnímu stavu to tak vypadá. FreeWall nemá čas, bo má další své projekty a AT taky nic moc. Ale co ty víš, třeba nás čeká překvapení :).

Každopádně měj se a GL in RL.

"Legenda" RiKo
 
Před 2643 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
Taky o tom uvažuju, ale něco mi řiká, že tu mam ještě zůstat. Přece jenom na tomhle serveru jsem strávil nejvíc času a byl to 1. server, na kterým jsem nějakou dobu vydržel a je to server kde neni ani moc, ani málo hráčů, přesně tak jak se mi to líbí.
Před 2643 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Tak cus :D


Server bude ešte dlho žiť, pokiaľ FreeWall bude platiť tak to pôjde aj keď online nieje, až bude mať čas prida nové minihry a nové mapy a realcraft zase utečie pred smrťou, zatial to ale potrva a chce to čas. 
Naposledy upraveno: Před 2643 dny
Před 2643 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Tento server má budoucnost....... Dokud žije víra hráčů a dokud dychám. Nenechám tento server upadnout do nemilosti.Já jsem věrný. 
Za říši!!!!!!!!
Za Realcraft!!!!!!!!
Za FreeWalla!!!!!!
Před 2643 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
sebikbarta napsal:
Tento server má budoucnost....... Dokud žije víra hráčů a dokud dychám. Nenechám tento server upadnout do nemilosti.Já jsem věrný. 
Za říši!!!!!!!!
Za Realcraft!!!!!!!!
Za FreeWalla!!!!!!



   Pěkně napsané  
 
Like
Před 2643 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Je škoda že odcházíš. Ale pokud tu nenajdeš zábavu, tak nemá cenu tu hrát. To je mi jasný. Díky že jsem se s tebou mohl seznámit a pamatuj. Mám u tebe dluh, který musím splatit! Budeš mi tu chybět. 
Like
Před 2642 dny

Témat: 4
Příspěvků: 29
Hráč
prahyradek napsal:
Je škoda že odcházíš. Ale pokud tu nenajdeš zábavu, tak nemá cenu tu hrát. To je mi jasný. Díky že jsem se s tebou mohl seznámit a pamatuj. Mám u tebe dluh, který musím splatit! Budeš mi tu chybět. 


Prahy v pořádku, byť je dluh stále velký (dlužíš mi baráček) nachám toho jak jsem říkal čas od času se stavím a zahraju si na serveru, ale jsem na serveru, kde jsem součástí A-týmu (tady se náboru nedočkám). Všichni jsou tam aktivní a nestane se, že na vyřešení problému čekáš xy dní.

Takže se určitě uvidíme. Jinak jasný věrnost je super, ale vemte v potaz to, že hrát na serveru, který nikdo neupravuje nemá smysl.
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 17 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 19 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 26 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: