Fórum Nábor členů AT Přihláška: petadrs

Založeno od petadrs, Před 2659 dny
Před 2659 dny

Témat: 1
Příspěvků: 1
Hráč
1.Jmenuji se Petr je mi 15 let mím koníčkem je hraní počítačovích her,airsoft,skateboarding umím zanechat chladnou hlavu a jen tak se nad něčím nerozčílím
2. Minecraft hraji od verze 1.2.5 hrával sem na serverech jako je gameteam,mctitan,epesuj,baví mě spíše technické mody jsem typ hráče co spíše pomáhá lidem
3.Zkušenost z administrací serveru mám velkou byl sem adminem na server irongolem a na spoustu dalších serverech které už nejsou
4.Měl by sem se adminem stát protože umím zanechat chladnou hlavu,pomáhám lidem,starám se o klid na serveru

 
Like
0
Před 2659 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
1. Nemáš nahraný dostatočný čas
2. Nieje nábor
3. Sleduj nabudúce viacej web a ozvy sa neskôr až bude nábor. Prosím LOCK
Like
Před 2659 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Ještě tě doplním Sassíku: 4. I kdyby byl nábor nemůžeš být rovnou Admin (první se musíš vypracovat z Moderátora.)
Před 2659 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
petadrs napsal:
1.Jmenuji se Petr je mi 15 let mím koníčkem je hraní počítačovích her,airsoft,skateboarding umím zanechat chladnou hlavu a jen tak se nad něčím nerozčílím
2. Minecraft hraji od verze 1.2.5 hrával sem na serverech jako je gameteam,mctitan,epesuj,baví mě spíše technické mody jsem typ hráče co spíše pomáhá lidem
3.Zkušenost z administrací serveru mám velkou byl sem adminem na server irongolem a na spoustu dalších serverech které už nejsou
4.Měl by sem se adminem stát protože umím zanechat chladnou hlavu,pomáhám lidem,starám se o klid na serveru

 



a také doplním že tato přihláška je nepřijatelná.  Mělo by to trochu vypadat jako životopis více informací o sobě a tak dále zkus se kouknout na mou starou přihlášku
Před 2659 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Tak to jo :D Tak já si taky zajdu třeba na Titan, kde jsem v životě nehrál, napíšu tam, že chci být admin :D

LoL .. Hochu, takto to nefunguje, musíš si nahrát hodiny a poté se začít dívat po náborech, k tomu ještě žádný ani není. Tobě příjde v poho, přijít na nějaký web nějakého serveru, na serveru se pouze registrovat aby jsi se mohl přihlásit na web a tam si podat přihlášku? :D

LOCK ...
Like
Před 2659 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Není nábor... 
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Damoty, SeeZea
Celkem je online 2 hráčů na serveru.
Chat
Před 7 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 9 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 9 dny
pride nekdo
Před 10 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
uz se tesim na oslavu
Před 11 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
Beru pití a něco na grill
Před 11 dny
UwU
Před 12 dny
jump2 OwO
Před 13 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 14 dny
kk
Před 15 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 15 dny
tady tobi
Před 21 dny
uni :o
Před 29 dny
Huh.. o-o
Před 30 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: