Fórum Návrhy na zlepšení Server

Založeno od ScBananSK, Před 2637 dny
Před 2637 dny

Témat: 1
Příspěvků: 6
Hráč
ahoj nejde mi sa pripojit na server pripajam sa v rakusku  minule mi to išlo ale už mi to nejde mohli by ste povolit rakusko prosim ? hraval som tam a chcel by som znov hrať :)
Like
0
Před 2637 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
Ano vím toto se stává více hráčům i v čr

moje doporučení: &E Skusit odstranit server z nabídky a přidat znovu na ip paly.realcraft.cz  a musíš mít verzi 1.11.     1.11.1 a
 1.11.2 Nejdou.. 
 jestli to to nepomůžo popřípadě že máš origo mc skusit nainstalovat warez launcher a skusit to i tam jestli ani toto nepomůže tak fakt nevím :D

 Z pozdravem vladimirshtou
Naposledy upraveno: Před 2637 dny
Like
0
Před 2637 dny

Témat: 1
Příspěvků: 6
Hráč
skusil som server dat preč s nabidky a znova dat ale kickne ma to a po dlchšej dobe skušania mi to napiše zem v ktorej som je zablokovana ... treba ju odblokovat  a mam warez
Like
0
Před 2637 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
To je tím, že se připojuješ v rakousku - RC jde jen v ČR a SK
Like
0
Před 2637 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Ano IP mimo země CZ a SK jsou zakázané.
Po návratu do vlasti by ti vše mělo fungovat.
Like
0
Před 2637 dny

Témat: 1
Příspěvků: 6
Hráč
no ale ja v Rakousku byvam nemohli by ste  povolit prosim rakousko ?
 
Like
0
Před 2637 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Je to z duvodu lokalizace serveru, pokud by se server povolil pro zeme mimo CZ a SK tak by server patril do kategorie EU resp. Evropa. A to rekneme nikdo nechce, server je staven pro CZ a SK a tak to zustane obavam se i do budoucna.
Like
Před 2637 dny

Témat: 1
Příspěvků: 6
Hráč
škoda no :(
Like
0
Před 2637 dny

Témat: 1
Příspěvků: 6
Hráč
Lebo realcraft patril medzi moje oblubene servery ...
 
Like
Před 2636 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Zkus nějaký Software pro propojení VPN a nastav tam připojování z CZ nebo ČR. Pak se ti vytvoří virtuální připojení v ČR a můžes se připojovat na server. Já to používám ve škole, kde máme v noci na intru a přes den ve škole blokovanou wifinu kvuli cumeni do mobilu a hraní her pozdě v noci. IT technik to má ale blokované jako "local" tudíž blokuje jen místní zařízení. Když ale ještě před zablokováním navážu VPN, myslí si Wifi že se připojuji někde odjinad k ní a využívám data z jiného serveru. Využívám ji tak jako prostředníka pro sdílení připojení. Takové připojení mi nikdo nepřeruší, pokud se nevyrestartuje školní server. Myslím že by ti tento program mohl pomoci. Já používám program "Opera VPN" pro Android a internet si pak hotspotem sdílím do PC. Má to rychlostní limit někde okolo 10-12Mbit a dobu připojení 24 hodin. Pak se VPN samo znovu přepojí. Takže se občas stane že se spojení přeruší, ale jinak je to fajn aplikace. Navíc je to jedna z mála apek zdarma co neblokuje služby serveru Google. Software pro PC zatím žadný nemám. Musel bys trochu hledat. Zkusím se ještě trochu optat. Kdyžtak ti napíšu.
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 11 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 16 dny
:)
Před 17 dny
moc ne
Před 17 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 17 dny
:o
Před 17 dny
Před 18 dny
Wtf
Před 18 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 18 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: