Fórum Návrhy na zlepšení /Residence

Založeno od Koblih_, Před 2645 dny
Před 2645 dny

Témat: 2
Příspěvků: 14
Hráč
Dobrý den,
Určite všichni znáte to nekonečné ptaní hráčů na příkazy ohledně residencí, ať se jedná o ,,Jak založit..,, nebo ,,Jak přidat kámoše do,,.
Tohle ,,nekonečné,, odpovidání musí být velice únavné, jelikož tyto otázky jsou většinou směřovány na 1 osobu -> právě jednoho moderátora/administrátora či helpera, který je právě na serveru přítomen.
Můj návrh spočívá v tom, aby se udělala ,,oblast,, kde by se hráč mohl seznámit se vším, co potřebuje vědět o residencích. Toto by se dalo například sdělit pomocí cedulek v dané oblasti. Hráč by se do této oblasti mohl dostat jednoduše přez příkaz /residence (tak jak exituje oblast /priroda).
Dle mého názoru nějak náročné na provedení a zároveň uděláte velkou službu daným tázaným. :)
 
Před 2645 dny

Témat: 0
Příspěvků: 7
Hráč
Každý má příkazy přímo zde na webu,stačí je jen donutit aby nebyli líný a šli se sem podívat...Jen at přemejšlej když už jsou ty deti tak drzí tady :) :D
Like
Před 2645 dny

Témat: 2
Příspěvků: 14
Hráč
Výsledek je ale stejný, ti co se tázají nejsou ochotní psát příkazy, nebo hledat na webu... nejjednodušši tedy je hned a přímo na serveru odkázet dotazovatele na jednoduchy příkaz /residence kde si vše najde...
Určitě bude ochotný udělat něco tak jednoduche... nemusi vypisovat /res help..... a nebo Dokonce chodit na web.. a zase jsme u toho že se ptají na serveru :/
Určitě chápeš co tím chci říst
Like
0
Před 2645 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Problém je v tom,že pokud se někdo ptá na takové věci,jeden z nás mu odpoví (./hres + název resky) ,pokud bude nějaká taková gunkce zavedena,budeme odpovídat ve formě ---> /residence , což už vyjde na stejno :D
Před 2645 dny

Témat: 2
Příspěvků: 14
Hráč
Ano, odpovídat se musí stejně, minimálně, je ale jednodušši napsat: napiš /residence než samotne vysvětlovani, zaroveň pokud by se tato informace, že exituje /residence šířila, stalo by se to součástí, jako např /přiroda... (hrači se neptaji jak se dostanou dal od spawnu..), protože ví že existuje /přiroda.
Kdyby se toto stalo věcí o které automaticky každý hráč ví, nemuseli by se ptát, bo by věděli že jim bude odpovězeno napis /residence. Rovnou by tento přikaz psali a tyto dotazy by mohly úplně vymizet...
Opět se vracím ke zdechlosti -> hrač chce hned vědět jistou věc... nemusi zapinat prohlizeč a jit na web/nebo to hledat v /res help, jenom napíše /residence. O toto usiluji :) (aby dotazy na /res uplně zmizely.
Naposledy upraveno: Před 2645 dny
Like
Před 2645 dny

Témat: 1
Příspěvků: 34
Hráč
Má pravdu chlapec.

Když něco nevím tak se zeptám, je to minimální, ale odpověd se mi dostane. Hráči na realcraftu jsou ochotní, poradí pomůžou.
Like
Před 2645 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
A nebo by se to talo vyřešit lítajícím textem: Všechny potřebné příkazy najdeš v /help.
Like
0
Před 2645 dny

Témat: 2
Příspěvků: 14
Hráč
Jak již zmiňoval morisrave daní administrátoři/moderátoři či buildeři jsou ochotní odpovídat na otázky. Spíše mi jde o to, když daný tázaný po dlouhém dni jde relaxovat na tento server... následně je zahlcen otázkami. Toto může být velmi únavné, na tož když většina otázek se jedná právě o /res. Tento problém již byl řešen například /help, nebo na webu. Jsme ale zpátky u jádra problému, hráči (ne všichni)  nejsou ochotní hledat zde dané informace... mimo toho, všechny příkazy tam nejsou (vlastní zkušenost :D).

PS: Chápu že všechny informace nemohou být obsaženy v /help...
Naposledy upraveno: Před 2645 dny
Like
0
Před 2645 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Sice to je jedna častější otázka ale právě protože je to v podstatě pořád dokola tak odpověd je velmi rychlá, "./hres název" - "motyčkou pravým a levým prostor" "motyčkou plošně a /res select vert pro maximální výšku a hloubku" nejsou to zase tak dlouhé odpovědi.
Pak je často opakující "jak povolím (něco, někomu, nějak)" ať už se jedná o flow, pvp, move, monster, tp, trusted, destroy, build .. atd...

Neopakuje se to tak často, alespoň co já si pamatuji, mě osobně to vždy zvedlo náladu když jsem mohl poradit a nebylo to jen jako "házet hrách na zeď" nebo "házet perly sviním" když jsem pomohl a viděl jsem nějakou pozitivní odezvu tak to pro mě bylo vždy tak nějak duševně uspokojující (žádný dvojsmysl prosím). 

A osobně bych byl pro aby hráči před vstupem na server při registraci vyplnovali IQ test  ... možná by to mělo větší efekt než cokoliv jiného :D 

S pozdravem,
C.
Like
Před 2645 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Koblih_ To mě chceš připravit o práci? Jako je pravda že dotazů je za den spousta, ale vždy se snažím odpovědět. Horší je, když na serveru je banda malých dětí, co i po odpovědi jak se to dělá, nejsou schopni resku založit. Nebo prostě a jednoduše napíšou otázku, ale odpověď už nečtou a ptají se tak 10x a 10x jim odpovím a ono stále nic. Ano, tomu říkam ztracený čas a dost mě to mrzí. Jsem potom rozčilený, že už někdo ani číst neumí. No ale co. Navíc si myslím že moc nových hráčů na serveru není a dotazů v budoucnu bude jako doteď. Není to špatný nápad, ale co já vím, zvládám všechny dotazy zodpovědět. :) 
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 11 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 16 dny
:)
Před 17 dny
moc ne
Před 17 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 17 dny
:o
Před 17 dny
Před 18 dny
Wtf
Před 18 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 18 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: