Fórum Změny hodnosti uživatelů Crutibrk

Založeno od Crutibrk, Před 2702 dny
Před 2702 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Zdar lidi,
tak přišlo to co se zdá být nevyhnutelné a tím je můj odchod z AT.
Nyní píši ještě jako admin ale to se může změnit každou vteřinou a je dost možné že než to tu dopíšu a dodělám korekturu tak již budu veden jako hráč. :)
Tak teď něco na rozloučenou s hodností kterou jsem měl v obllibě s hráči kteří tu již nehrají a samozřejmě s těmi co tu ještě hrají plus s těmi kteří tu hráli teď nehrají ale eventuelně se mohou vrátit a znovu hrát.
  1. Když jsem přišel na server tak to bylo den před prvním oficálním otevření veřejnosti, přivedl mě sem člověk kterého si pravděpodobně nepamatuje skoro nikdo a tím člověkem nebyl nikdo jiný než CapitanDrey. Po nějaké době jsme díky tomu že jsme komunikovali neustále přes TS společně dotáhli většinu "staré party" kterou jsme drželi již od hraní SAMP-u pozn.do té party patří i GetRekt,MurphyJet. Hráli jsme společně, samostatně, dělali problémy ale i pomáhali. Pak jsme se všichni postupně tak nějak náhodou nebo snahou dostali do AT a tam jsme všichni tak nějak úřadovali.             
  2. A tak si mě dnes většina pamatuje jako admina z RealCraftu, byla stranda bylo naštvání, mnoho se událo co jsem byl členem zdejšího AT. Byl jsem respektován, bylo mnou opovrhováno, bylo mi nadáváno, byl jsem chválen. Hodně jsem si užil jinak by nebylo možné nahrát přes 1100hh. Doufám že jako já jsem byl spokojen s většinou stálých hráčů tak na mě budou ti stálejší vzpomínat v dobrém, jako na férového člověka i když jsem měl lepší i horší okamžiky.                                 
  3. A ted je na čase rozloučit se s každým kdo tu kdy hrál, hraje, bude hrát. A teď některé napadla otázka "Hej vole proč končíš" a důvod bude jednoduchý přestal jsem si hru užívat a k čemu hrát hru když z ní nemáte požitek, bohužel lidi se kterými jsem se bavil nejvíce jsou pryč a s každým z nih odešla moje část chuti k hraní.                                                      
  4. Bylo mi velkým potěšením stát v podstatě u zrodu serveru, být hráčem, být moderátorem, být adminem, díky každému s kým jsem měl tu možnost hrát, pokecat, užívat si náladu. Děkuji každému kdo byl rád zato že jsem mu pomohl, poradil. Díky každému komu nevadilo resp. že bral s humorem to že si z něj dělám srandu (trolluji - pokud to tak chcete nazvat). 

Takže si to tu užívejte a nezlobte, dodržujte pravidla a nějaké slušné chování :),
s pozdravem,

Crutibrk

PS: Vyhrazuji si právo na EDIT  :D [C.]
Před 2702 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Ahoj,

Já jelikož si mi hodně pomáhal tak ti chci popřát hodně štěstí v reálném životě. a Doufám že se jednoho dne znova uvidíme jako hráč a Administrátor :) a přijd se na nás podívat :P

 
Před 2702 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
No tak za mňa zbohom cruti aj keď sme spolu tak často nehrali ale občas k tomu došlo a bolo fajn, prajem veľa dobrého nech sa darí a ako ostatný taktiež sa maj fajn :)
Před 2702 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
No, užívej RL, taky jsem s tebou vždy rád kecal :D A nezapomeň se někdy stavit na TSko RŽtka, pořád tam jsme :D

Měj se ;)

RiKo
Před 2702 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Crůťo. Když už to tak musí být, tak ti chci pořát jen to nej do života. Jsem rád že jsem s tebou mohl být na serveru. Díky tobě jsem se dostal i do AT a mohl jsem hrat s tebou. Díky za každou chvíli, kterou jsi mi věnoval. Moc si toho vážím. 

Díky.
/prahyradek
Před 2702 dny

Témat: 6
Příspěvků: 35
Hráč
Bol by som najradšej keby to bol vtip ale bohužial nieje. Cruťo veľmi ma mrzí že odchádzaš si super človek a je to veľka strata.. No každopádne prajem ti veľa štastia a úspechov v živote nech sa ti darí  .. dúfam že sa vrátiš :)
Před 2702 dny

Témat: 4
Příspěvků: 29
Hráč
Crutasi, diky moc za pomoc rozjezdu kdyz jsem zacal. Jen se mi pozvrzuje ze 90% normalnich lidi v A-tymu odchazi. Kdykoliv budes mit cas stav se na pokec na RC :D RAdi te uvidime

Marty a.k.a MrJebal
Like
Před 2702 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
Tak at se ti daří:)

PS: Kolik vás má v plánu do silvestra ještě odejít?
Like
1
Před 2702 dny

Témat: 13
Příspěvků: 149
Hráč
čau ¨nikdy nezapomenu na ty chvíle co si snámi hrál

doufám že se někdy ještě potkáme


jinak  díky za všechno
měj se
Před 2701 dny

Témat: 2
Příspěvků: 10
Hráč
Sbohem C. 
a moc ti děkuju za to zrušení toho banu. Seš fak super kamarád. 
A prijď si s námi někdy zahrát. 

S pozdravem Annísek
PS: venku si to s tebou vyřídím :D
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 3 dny
jdu na server stepo
Před 12 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 13 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 13 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
uz se tesim na oslavu
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
Beru pití a něco na grill
Před 16 dny
UwU
Před 17 dny
jump2 OwO
Před 18 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 19 dny
kk
Před 20 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 20 dny
tady tobi
Před 26 dny
uni :o
Před 33 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: