Fórum PC, software, technologie Headset / Mikrofón

Založeno od THEVOLCO, Před 3061 dny
Před 3061 dny

Témat: 3
Příspěvků: 4
Hráč
Nazdar, plánujem si kúpiť lepší headset. (do cca 60€) Potrebujem hlavne mikrofón. Tak sa Vás chcem spýtať, aký máte Vy? Ste s ním spokojný? Viete mi nejaký odporučiť?
Like
0
Před 3061 dny
Like
0
Před 3061 dny
Like
0
Před 3061 dny
Like
1
Před 3061 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Totomu se nic nevyrovná ;) Pokud chcete mít kvalitní požitek ze hry a nikomu z baráku nevadí, že to máte na hlas, doporučuji toto nebo jestli dáváte přednost sluchátkám tak viz _Farmár_. Zde je moje soustava (já sluchátka nemám rád) https://www.alza.cz/reproduktory-genius-home-theater-sw-hf-5-1-6000-d94165.htm
Like
0
Před 3061 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
RiKo napsal:
Totomu se nic nevyrovná ;) Pokud chcete mít kvalitní požitek ze hry a nikomu z baráku nevadí, že to máte na hlas, doporučuji toto nebo jestli dáváte přednost sluchátkám tak viz _Farmár_. Zde je moje soustava (já sluchátka nemám rád) https://www.alza.cz/reproduktory-genius-home-theater-sw-hf-5-1-6000-d94165.htm


... a hlavně pokud chcete, aby vás na TS všichni jebali za ozvěnu :D
 
Like
Před 3061 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Proto mam push-to-talk :DD
Like
0
Před 3060 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Osobě mám Steelseries Siberia V2 a jsem navísost spokojen ale v současné době jsem je nikde nezahlédl ale cena se pohybuje kolem 1800kč což je +- 67E
Mimochodem když to má člověk dobře nastavený tak je klidně možné jet na repro a mikrofon jako to mám já :) A pokud vím tak málokdy když nechci mám ozvěnu spíš nikdy.
Like
0
Před 2810 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Já používám mikrofon integrovaný v notebooku. Má čistý a plný zvuk bez ruchu. Pokud potřebuji externí, tak mám jeden vlastní výroby. Koupil jsem si stojánkový mikrofon asi za 100Kč a v elektrosoučástkách koupil kvalitní mikofonovou vložku za 80Kč. Původní jsem vyměnil, a koupil jsem molitan na mikrofon. Zvok je naprosto perfektní. Jinak kdyby někdo sháněl dobrý sluchátka bez mikrofonu, tak můžu doporučit tyto: http://sluchatka.heureka.cz/tdk-eb260/ . Mají pěkný zvuk za tak nízkou cenu je to bomba.
Like
Před 2810 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Ach jo, já pamatuju ty časy, když já s VOLCEM přecházeli cez nábor :D A VOLCO se na to pak vysral :D 
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
matyman007, stepa1234, Black_Fish, zelenycitron
Celkem je online 4 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 11 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 16 dny
:)
Před 17 dny
moc ne
Před 17 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 17 dny
:o
Před 17 dny
Před 18 dny
Wtf
Před 18 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 18 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: