Fórum Žádost o UNBAN Žádost o unban

Založeno od Shadenka_, Před 2727 dny
Téma je zamknuto
Před 2727 dny

Témat: 4
Příspěvků: 20
Hráč
Ahoj, posílám zde žádost, která není moje, ale Baraka, který má na webu bohužel ban, tak jsem mu vyhověla a doufám, že to nebude problém.

"Zdravím všechny,

Možná byste mě tu nečekali, ale po dlouhé rozmýšlení jsem se rozhodl, že si zkusím zažádat o unban. Jedná se o nick Barak, na který jsem dostal permaban jak na herní, tak i webový účet.

Ban jsem dostal před více jak půl rokem od FreeWalla za důvod "blbec". Nejsem si úplně jistý, zda všichni víte, proč jsem vůbec ban dostal. Šlo o to, že jsem zneužil svá moderátorská práva (mute, jail). Důvod je jednoduchý, už jsem nechtěl být v AT, psal jsem to ještě den předtím Maniakovi, který na dlouho zprávu o tom, proč už nechci být v AT odpověděl "zamítá se". Důvod, proč jsem chtěl AT byl, že jsem měl nemalé potyčky s kolegy, které jsem už dále nevydržel. A tak jsem se to rozhodl "vyřešit" po svém. Upřímně jsem nečekal, že dostanu i ban a ani to nebyl cíl, účel byl jen se zbavit práv. Netvrdím, že to bylo asi to nejlepší řešení, ale na druhou stranu bych neřekl, že bych serveru nějak závažně uškodil. Možná jsem jen způsobil hráčům psychickou újmu, za což se samozřejmě omlouvám. A abyste neřekli, že tu nenapíšu všechno, tak zde zmíním i mé obcházení (bylo jen jedno), i když mi to možná ubere na vašem rozhodnutí, ale mělo by to tu zaznít. A nebylo to obcházení ve stylu - příjdu, udělám bordel. Jen jsem něco postavil (napsal) a napsal jsem, tehdy ještě adminovi, Bryndzikovi, aby mi dal ban, že jsem Barak. Tak tady už je to asi vše, přesuneme se dál.

A proč chci vlastně unban? Zde je to jednoduché. Chtěl bych si prostě jít občas odpočinout na Minecraft. Opravdu už nemám potřebu se v něčem šťourat a někoho urážet, abych byl upřímnej, tak mě lidi, se kterými jsem měl problémy, už nezajímají.

Samozřejmě je mi jasný, že ne všichni mě tu máte v lásce, ale i přesto si myslím, že bych tu šanci dostat mohl. Přece jenom je to nějaká doba a řekl bych, že se dost věcí změnilo. A můžu vám slíbit, že pokud mi dáte šanci, tak nebudu začínat žádné konflikty, chci si prostě jen v klidu zahrát tady se Shadynkou :) A jsem schopen příjmout i nabídku toho, že pokud bych dělal bordel, tak hned poletím do banlistu. 

Děkuji vám za případné ohlasy a doufám, že budou jedině pozitivní.

S pozdravem Panelák."

Tady máte jeho vyjádření, sice na to asi nemám právo, ale ráda bych tu taky napsala pár slov. Byla to blbost co udělal, kdybych to věděla, tak mu to zatrhnu. Ale stalo se a myslím, že mu to časem došlo. Nějaký čas uběhl a my bychom si chtěli znovu zahrát, můžu vám slíbit, že na něj budu dávat pozor a beru za něj všechnu zodpovědnost :) Předem děkuji za vyřešení.

Hezký zbytek večera, Shady
Před 2726 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
NE.
Like
1
Před 2726 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Ne
Like
1
Před 2726 dny

Témat: 0
Příspěvků: 6
Hráč
já říkám ano!
Před 2726 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Já se nijak vyjádřit nemohu. Když se to stalo, tak jsem tu zřejmě ještě nehrál, tudíž se mě to netýká. 
Like
0
Před 2726 dny

Témat: 1
Příspěvků: 4
Hráč
V prípade vyhovenia tejto žiadosti by nastal na tomto servere nebezpečný precedens.
Před 2726 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
cauky napsal:
já říkám ano!


Ty si můžeš říkat co chceš. Rozhodnutí závisí čistě na členech AT.
Like
Před 2726 dny

Témat: 2
Příspěvků: 13
Hráč
GetRekt napsal:
cauky napsal:
já říkám ano!


Ty si můžeš říkat co chceš. Rozhodnutí závisí čistě na členech AT.


:D
Před 2726 dny

Témat: 4
Příspěvků: 20
Hráč
Prosím, aby se vyjadřoval pouze AT, ostatní to nemají co komentovat, děkuji :)
Like
Před 2726 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Ne.
Like
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 5 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 5 dny
pride nekdo
Před 6 dny
Já taky přijdu
Před 8 dny
uz se tesim na oslavu
Před 8 dny
Já taky přijdu
Před 8 dny
Beru pití a něco na grill
Před 8 dny
UwU
Před 9 dny
jump2 OwO
Před 10 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 10 dny
kk
Před 12 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 12 dny
tady tobi
Před 17 dny
uni :o
Před 25 dny
Huh.. o-o
Před 26 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: