Fórum PC, software, technologie To už není normální

Založeno od sebikbarta, Před 2736 dny
Před 2736 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Když vyřeším jeden problém tak mi začne další...... -_-

Nejdříve mi nešel internet - To jsem vyřešil se správcem

Pak mi nefungoval Adobe Flash Player, tím způsobem že mi to psalo že v počítači není nainstalován, ale když jsem ho chtěl instalovat tak mi to psalo že Google Chrome již program nainstalován má. - To jsem vyřešil tím, že jsem si nainstaloval Mozilu Firefox, nastavil ji jako hlavní prohlížeč a následně stáhl Adobe Flash Player.

A aby toho nebylo málo, teď když se chci připojit na nějáký Minecraft server pro více hráčů, tak to načítá a pak mi to vyhodí: java.net.connectexception: connection timed out: no further information:
Už jsem smazal Minecraft a stáhl ho znova, se Sassíkem jsme to spolu řešili tím že jsme to hledali na internetu ale žádný s návodů to nevyřešil.
Chtěl bych vás tímto topicem zažádat o pomoct:
Setkal už se někdo s tímto problém ?
Ví někdo jak jej vyřešit ?
Ozvěte se mi prosím každá informace se mi hodí.
 (Nový komp je příliš pomalá možnost vzhledem kvůli financím bych se ho dočkal až na vánoce)
Předem děkuji za každou odezvu a doufám že mi pomůžete a budu moci s vámi zase  hrát s pozdravem [BUILDER] sebikbarta......
Like
0
Před 2736 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Vyhod komplet javu a stáhni ji znova TADY zvol si možnost která ti bude vyhovovat hádám že to bude tahle Windows Offline (64-bit) 
a pro jistotu smaž složku s MC a nech si jen launcher, po spuštění se vše stáhne znovu a podívej se do nastavení launcheru na "Edit profile" a zaškrtni si to co je v rámečku, (na začátku "-Xmx4G") a samozřejmě si tam nastav hodnotu kterou si můžeš dovolit místo 4G třeba 2G v základu je pro MC nastavena hodnota 1G RAM. Kdyby jsi měl RAM třeba 64G tak by jsi si klidně mohl nastavit 32G nebo 8G 
 
Like
Před 2735 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Udělal jsem všechno krok po kroku teď mě to pro změnu nechce pustit vůbec..... když kliknu na play Objeví se Game output a tenhle text:
        Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for 2097152KB object heap
Java HotSpot(TM) Client VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release
 
Like
0
Před 2735 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Kdybych si koupil origo zmizel by mi ten problém?
Like
0
Před 2735 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
https://forum.rebelgames.net/discussion/186/problemy-s-ram

tady to frajer vyřešil že nastavil 3Gb Ram
Like
0
Před 2735 dny

Témat: 3
Příspěvků: 67
Hráč
To mi to taky robilo odnistaloval jsem launcher a pak znova nainstaloval
 
Like
0
Před 2735 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Mě Java taky vypověděla službu. Stále mi padá launcher. Nedostanu se ani na server a launcher už leží. Zkoušel jsem reinstall Java, Minecraft, Adobe, Nastavení Javy atd. A nic...  Furt padá. 
 
Like
0
Před 2735 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
sebikbarta napsal:
Udělal jsem všechno krok po kroku teď mě to pro změnu nechce pustit vůbec..... když kliknu na play Objeví se Game output a tenhle text:
        Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for 2097152KB object heap
Java HotSpot(TM) Client VM warning: Using incremental CMS is deprecated and will likely be removed in a future release
 



Vieš čo to znamená ? :D Nemáš dostatok ramky v počítači ktorú si tam napísal, doporučujem namiesot toho 2G čo tam máš dať 1G :)
 
Like
0
Před 2735 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
prahyradek napsal:
Mě Java taky vypověděla službu. Stále mi padá launcher. Nedostanu se ani na server a launcher už leží. Zkoušel jsem reinstall Java, Minecraft, Adobe, Nastavení Javy atd. A nic...  Furt padá. 
 



keď ti to spadne hoď sem crash report, možno z toho niekto niečo vyčíta a tým mám na mysli freewalla keďže pracuje s javou :D ale tak ja som schopný z toho tiež dosť vyčítať obyčajny crash report dokáže veľa prezradiť :)
Like
Před 2735 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Okej. Zítra sem jeden hodím. Uvidíme co s tím je. Já už si s tím nevím rady. 
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 2 dny
jdu na server stepo
Před 10 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 11 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 11 dny
pride nekdo
Před 13 dny
Já taky přijdu
Před 14 dny
uz se tesim na oslavu
Před 14 dny
Já taky přijdu
Před 14 dny
Beru pití a něco na grill
Před 14 dny
UwU
Před 15 dny
jump2 OwO
Před 16 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 17 dny
kk
Před 18 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 18 dny
tady tobi
Před 24 dny
uni :o
Před 31 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: