Fórum Představte se MurphyJet

Založeno od MurphyJet, Před 2740 dny
Před 2740 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Zdravím,

Je na čase abych se vám představil i já...

O mně:

Jmenuji se Martin a pocházím z Královéhradeckého kraje,mam vystudováno,jestli se tomu několika ročnímu docházení do pochybných prostor dá říkat...od mala se věnuji lednímu hokeji (pokud tu je nějaký fanoušek "hokeje" ve Vrchlabí,tak ho zdravím) a BDSM (stará bude vědět) :D ... Tady na serveru vystupuji pod nickem "MurphyJet" jako administrátor serveru,takže kdo bude potřebovat s něčím pomoci,stačí říct,mám Italský týden,tudíž dávám 2 rady za cenu jedné (vtip) :D ... Z jiných her už moc nehraju,není čas,ale dříve jsme s klukama dost pařili SAMP na teď obnoveném serveru RŽ a občas hry jako Skyrim,Mount and Blade nebo Gothic 1-3... Pokud vás zajímá jako poslouchám muziku,tak je to dost o náladě a o tom co jsem snědl,přece jenom pustit si Katy Perry,když se vám v břiše dere ven kuře po obědě není zrovna dobrý,jestli mi rozumíte :D 

Moje historie na RealCraft:

Od svých prvopočátků s MC jsem byl tady,navštívil jsem bokem nějaké jiné servery,ale MC srdíčko mě vždy táhlo sem,za partou lidí které znám...už tomu bude více jak rok a půl a pořád tu jsem a hraju kostičky :D

Rád bych pozdravil pár lidí:

Nejdříve bych pozdravil mojí mamku,vždycky mi byla oporou,od mých útlých let kdy jsem se ještě posrával až do teď,Mami,koukej! jsem aTmin! :D ... Né teď vážně,pozdravil bych hlavně naší partu lidí,které mě sem dotáhli: Crutibrk,GetRekt,Farmář i ten divnej mužíček FreeWall,se kterým jsem tu taky strávil pár hodin :D  ti kteří nejsou napsaní nezoufejte,myslím na vás :D

No nic,uvidíme se na serveru a společně si to tam užijeme ! :)
(až na lidi s cheatama,vás všechny zabanuju vy kurvy ! :D )


S pozdravem MurphyJet



 
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 7 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 7 dny
pride nekdo
Před 8 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
uz se tesim na oslavu
Před 10 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
Beru pití a něco na grill
Před 10 dny
UwU
Před 11 dny
jump2 OwO
Před 12 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 13 dny
kk
Před 14 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 14 dny
tady tobi
Před 20 dny
uni :o
Před 27 dny
Huh.. o-o
Před 28 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: