Fórum Oznámení vedení Žeby koniec? Alebo Epilóg?

Založeno od Wade_SK, Před 2790 dny
Před 2790 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Áno nadišiel bohužiaľ čas. Nebudem tu nijak vypisovať prečo odídem max. len v rýchlosti. Minecraft ma už tak nebaví ako predtým, do konca prázdnin hrajem iba CSGO. A už zažívam terror s počítačom, je už starý a každodenne mi hádže bluescreeny a pár minut PC neviem zapnuť.A čo v septembri? Budem sa pripravovať na komparo (skúšobný monitor), potom na monitor (Slováci to vedia) a na prihlášky na stredné školy. Zažil som s vami až priveľa chvíľ, niekedy aj zlé chvíle ale už musí byť koniec. Ale nebojte sa raz za čas sa objavím na TSku čiže "ťahané" kompeťáky budem hrať naďalej a môžete sa pridať. Týmto chcem sa len poďakovať všetkým, ktorí mi urobili radosť. Nakoniec sa len chcem poďakovať týmto hráčom, a AT

Maniak: Ďakujem ti Maniak že si ma prijal do tohoto pekného kolektívu, moc ďakujem i keď si ma veľakrát zdrbal ale pomohlo mi to ver mi :)
FreeWall: Tiež ti ďakujem že si mi veľakrát pomáhal v príkazoch, ktoré som nevedel a za pekné chvíle na TSku :)
Contíku:  S tebou som volal asi najviac na TSku a taktiež ťahal nočné :) Ale naďalej budem s tebou volať na TSku ak nevadí, moc som ti ťa obľúbil, #no-homo :)
Crutibrk: Tebe asi najviac ďakujem za tie redstone vecičky, koľkokrát som ťa prosil za to, aby si mi urobil toto a tamto a ty vždy si to urobil :) I keď si namňa niekedy kričal ale tiež to pomohlo :) A hlavne s tým Farmárom :D to brnko :)
Farmár: Ďakujem ti že si toľko namňa nadával (Všetko som bral zo srandy ako vždy) :D
mxcoTebe ďakujem za toľko ťahaní za "koule" (v CSGO) a hlavne keď si mi ukázal /brush prvýkrát :D V budúcnosti s tebou dám také ťahačky za koule že budem GLOBAL ELITE.
kamil1stcz2: Už si len posledný z administrátorov z náboru skadiaľ sme sa stali moderátormi :) Takže vydrž čo najviac a buď aktívny :) 
MurphyJet: Ach ty milfák jeden.. no čo už s tebou? Ako aj na RŽtku som si ťa obľúbil a neboj sa pár dni a budeš aj ty admin :) a už môžeš banovať koľko len chceš :D 
Sassík: Tebe moc ďakujem za XP farmu :) moc si sa s tým narobil :)
rexpes a sebikbarta a Sassík: Pokračujte v stavaní možno urobíte taký FASA spawn :)
Biolit,prahyradek,danones123: Vy ste ešte v AT len málo ale chcem vám popriať aby ste vydržali a dostali sa na administrátora :)
Shadyy: Ach Barborka no je mi ľúto, že už niesi adminka ale aj s tebou som zažil veľa chvíľ :D a hlavne to moje karaoke keď som podával prihlášku na moderátora :D Ďakujem ti :) 

A toto sa týka admin teamu :)

Idem na hráčov, ktorí majú u mňa veľké PLUS :)
AndrepthTebe z hráčov asi najviac ďakujem za ten obchod :) ale neboj ten obchod uložím do schematiky a ak sa náhodou vrátim tak ho budem zase používať :) Mega bolo s tebou volať na TSku :) A len pracuj ďalej :)
jindra222: Tie peniaze si už nechaj :) a ďakujem ti za ten upgradeovaný dom :) a taktiež za tie stavby :)
Menled: Ty moje prcko :D tebe len chcem popriať GL do života a hlavne veľa pracuj s tvojou firmou :)
JirkaLPkudna: Tebe ďakujem za každodenné jedlo :)
ZmrzlinkaCZ: Ďakujem ti za tie minihry :) patríš medzi tie rozumné hráči na servery :) 
pooh32123: Ach ty Katka moja :D ďakujem že sme sa tak spriatelili :) tiež patríš medzi rozumných hráčov na servery :) Snaď sa ešte uvidíme na servery :) snaď.

To je odo mňa asi všetko :) Nechce sa mi tu vypisovať hektárový epilóg. Ale koho som tu nenapísal, neznamená, že vás nemám rád :) mucq pre vás (no homo)

A neplačte že som odišiel :) možno v blízskej buducnosti sa vrátim, možno :) 
 
Před 2790 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Škoda,ale určitě se tu ještě potkáme,měj se pěkně a užívej života ! :)
Před 2790 dny

Témat: 5
Příspěvků: 19
Hráč
No nic Wade hodně štěstí v životě a neměj s toho CS:GO nervy, cesta do globalu je ještě dlouhá. =D
Like
Před 2790 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
MurphyJet: ďakujem budem si to užívať :) a to isté aj tebe :) Jindra: Ano ku Globalu to je veľmi dlhá :D 
Like
0
Před 2790 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Achjo Wejde Wejde... S tebov som toho nakecal :D je škoda že odchádzaš, ale bude milé ak prídeš raz začas skuknúť na server =)
Like
Před 2790 dny

Témat: 5
Příspěvků: 53
Hráč
To je náš maďar, nič v zlom, však ty víš.
My dva jsme ještě neskončili, tak ne tak rychle ;)
Naposledy upraveno: Před 2790 dny
Před 2790 dny

Témat: 0
Příspěvků: 37
Hráč
Ach jo, no co se dá dělat. Měj se krásně a někdy se tady ukaž. Alespoň na TS, ale tak třeba i na ty minihry. Určitě tady někde budu poletovat. Držím palečky v životě a těším se, až se tu zase uvidíme :o)..

Moc děkuji, jsi jeden z mála.
Ahoj, D. :3
Naposledy upraveno: Před 2790 dny
Like
Před 2790 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Sasser: Ano prídem raz za čas na server neboj :) Mxco: Ano my sme ešte dvaja neškončili :) ZmrzlinkaCZ: Ano minihry budem najviac hrať a neboj určite ešte zavoláme na TSku spolu s mxcom :)
Like
0
Před 2790 dny

Témat: 9
Příspěvků: 31
Hráč
​škoda že končíč wade.. budu na tebe vzpomínat určitě se ještě někdy přijdeš podivat teda doufám přeju hodně štěsti v životě měj se a ahoj
Like
Před 2790 dny

Témat: 7
Příspěvků: 20
Hráč
Bude se mi stýskat :( a hlavně se měj dobře :)
čau
Naposledy upraveno: Před 2790 dny
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Damoty
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 8 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 8 dny
pride nekdo
Před 9 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
uz se tesim na oslavu
Před 10 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
Beru pití a něco na grill
Před 11 dny
UwU
Před 11 dny
jump2 OwO
Před 13 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 13 dny
kk
Před 14 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 14 dny
tady tobi
Před 20 dny
uni :o
Před 28 dny
Huh.. o-o
Před 29 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: