Fórum Představte se sebikbarta (čas nadešel)

Založeno od sebikbarta, Před 2807 dny
Před 2807 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Toto psaní bude obsahovat:
                 )Něco o mé osobě
                 )Minecraft Historie
                 ) Závěr
Něco o Mě
Mé jméno je Sebastian a přátelé mi říkají Seba,nebo Sebik ,nebo ,,Co děláš ty debile´´.
Je mi 15 let, bydlím v Olomouci což je jak okresní tak i krajské město.
Mezi mé nejčastější koníčky patří:
Hraní Minecraftu
Fotbal (sleduji ale hraji pouze příležitostně většinou jsem brankář)
Flákání s přáteli (to nebývá tak často protože většina z nich jsou LoLkaři takže ven jdeme cca jednou za 2 měsíce)
A ve škole to je Zeměpis
Povaha
Jsem většinou klidný ,pokud mě něco vážně nevytočí.Ve společnosti dospělých (např přátelé rodičů) jsem spíše zamlklý. Ale ve skupince vrstevníků značně vičnívám ,zřejmě proto že rád vtípkuju a nevadí mi udělat si srandu ze sebe. (Někdy se záměrně setřu abych pobavil ostatní říkám tomu SelfDestruction.)
Vzhled
Měřím 180cm 
Vážím... no celkem hodně ale díky mé výšce to není moc poznat.(Asi těžký kosti :D)
Mám Hnědé vlasy (původně světle hnědé ale časem tmavnou)
A mám velmi tmavě hnědé oči (holky říkají že mám krásné oči ale to je tak vše co o mě říkají :D)
Minecraft historie
V Minecraftu jsem celkem nováček protože dlouho jsem neměl počítač. (Asi do 12ti). A když už jsem ho měl tak moji kamarádi (LoLkaři) říkali že Minecraft je ****** tak jsem jim věřil.Ale pak mi Minecraft ukázal jiný kamarád ,který je mladší než já a tak Minecraft teprve objevil. Ze začátku jsem to zkusit nechtěl.... ale pak jsem se nechal přemluvit a už mě to nepustilo :).
A tak jsem začal hrát ,bylo to minulý rok a verze tušímže 1.7.2. Ze začátku jsem hrál spíše jen singleplayer, ale ten kamarád mě pořád přemlouval ať jdu hrát s ním, tak jsem šel.Můj první MP server byl GameTeam (myslím že ho můžu zmínit protože je to pouze minigames server který není zaměřený na survival a ještě k tomu není uveden na CzechCraftListu.) Ale Minihry nestačili a tak jsme začali hledat survival server.A našli jsme..... RealCraft.
           Doufám že se vám můj skoro životopis líbil a pokud budete chtít,vypíšu vám podrobně začátky a průběhy na RealCraftu zvlášť.
Pěkný zbytek dne vám přeje [Builder] sebikbarta
Před 2807 dny

Témat: 7
Příspěvků: 20
Hráč
Ja jsem ten mladší kamarád :D (ne o moc)
Like
0
Před 2807 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
no už bolo na čase aj u teba, poriadne si sa rozpísal ale good ;)
Like
1
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 7 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 7 dny
pride nekdo
Před 8 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
uz se tesim na oslavu
Před 10 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
Beru pití a něco na grill
Před 10 dny
UwU
Před 11 dny
jump2 OwO
Před 12 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 13 dny
kk
Před 14 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 14 dny
tady tobi
Před 20 dny
uni :o
Před 27 dny
Huh.. o-o
Před 28 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: